Жената зодия ОВЕН 29 - Освежаващо лятна и Коледна с аромат на канела!

  • 44 151
  • 704
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 123


Добро утро, мацки!Явно и денс ще са си топлиците- поне при нас няма никакво захлаждане Wink
ще ходим днес да си вземаме и останалата част от униформата на детито.

ВАРНАЛИЙКИ, да не забравите за 17.15 часа, на културната АЛБА!!!

# 46
  • Мнения: 6 611
Привет, момичета!  Hug Да ви почерпя, днес дъщеря ми навършва 18 години, да ми е жива и здрава, все така лъчезарна, да има много късмет.



Приятна среща и пийте по едно за мен и щерката.  Hug

# 47
  • Мнения: 2 123
Фортунче, да ти е здрава щерката, много да се обичате.Късмет й желая в живота!

# 48
  • Мнения: 608
  Честито ти рожденичка, Фортунче  Hug Попътен вятър в платната й, късмет, здраве!
Дай една снимка да те видим и теб, че се затъжихме  Hug

# 49
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 256
Честита ти рожденичка, Фортунче  и от мен.Много здраве и сбъднати мечти,усмивки и само щастливи мигове и на двете ви.  bouquet

# 50
  • Мнения: 157
Фортунче, честито на порасналото ти момиче! Да е здрава и да е късметлийка! Разпиши се и на другото място, вярно се затъжихме за теб.

# 51
  • Мнения: 50
Фортунка, да ти е жива и здрава! Много късмет и любов и желая!
Моят татко също е рожденик днес  Wink

# 52
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
Фортунка, желая й крепко здраве, много щастие, успехи и късмет във всички начинания!

Днес ми беше натоварен ден, водих Марти на лекар, утре ще й пускаме стерилна урина, снощи бях на рожден ден, малко сън, много притеснения, много работа..... сега бира, но не много  Laughing
Хубава вечер!

# 53
  • Мнения: 2 590
  bouquet

Фортуна, честита рожденичка на големи патерици, да е жива и здрава и много щастлива.

Асе, видях лентичка, що се ослушваш, а не се хвалиш?Simple Smile Лека Simple Smile

# 54
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
Привет!
При мен няма нищо ново, но да ви нагледам....
Готови са резултатите от стерилната урина на Марти - има бактерия и сега е на АБ....
Асе, и аз чакам новини....
Хубава вечер!

# 55
  • Мнения: 608
  Брей, нашата следователка Бенджолина пак се е проявила  Joy
Ася, веднагически признавай!!  Hug Бих ти пожелала да имате още едно момиченце, че Оли е таква красавица..да си имате втора такава кукла. Ама каквото дойде де Simple Smile

# 56
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
  Брей, нашата следователка Бенджолина пак се е проявила  Joy
Ася, веднагически признавай!!  Hug
Laughing
Ех, само аз ще си остана с едно дете.... толкова много бебета и проеткобебета...
Това са хубави неща!
Всеки да има колкото деца желае!!!!
Да са ни живи и здрави!
Утре е Голяма Богородица!
Празникът се нарича Голяма Богородица (за разлика от Малка Богородица през септември, когато се е родила светицата). Чества се най-вече от жените, които се молят на светицата да благослови семействата им и да дава здраве на децата им. Бездетните принасят курбан с молба за майчинство. На Успение на Пресветата Богородица - покровителката на майчинството и жените, се раздава от първите набрани дини и грозде. Колят се животни и се правят курбани за здраве и дълъг живот.
Обредна трапеза: варено жито, царевица, пшеница, пита, каша от пиле, грозде, диня, мед.
Именници: Мария, Мара, Марена, Марилена, Мариан, Марияна, Борис, Богдан, Богдана, Боян, Бояна, Богомил, Богомила, Богомир, Богомира, Богослав, Богослава, Божан, Божена, Божин, Божина, Божил, Божила, Божидар, Божидара

Утре споменатите да се явят на отчет с почерпка

# 57
  • Мнения: 50
Да почерпя и аз. Малкото ми съкровище стана на месец.

# 58
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
МИЛИ МОМИЧЕТА, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И ТУК!!!!
Бъдете все така прекрасни, сияещи, цъфтящи и очарователни за себе си и любимите си хора!
Желая ви много късмет, за да постигнете целите си!
Много успехи да понесете на крилата си!
Много спечелени битки! Много положителни мисли!
НАЗДРАВЕ ЗА ВАС!

# 59
  • Мнения: 19
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички свързани с името Мария!!!



Нека Богородица закриля нас, децата и домовете ни!



Почерпете се за мое здраве!!!

Общи условия

Активация на акаунт