Диети с мляко

  • 3 085
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Някой от вас спазвал ли е тази дите и какви отиви имате ?
Лично ан мен ми изглежда доста добра, някой иска ли с мен ?
Не се надявам на 5 килограма както обещават, но поне на 3

1ви,3ти,5ти ден :
Закуска : КАФЕ С МЯЛКО ИЛИ САМО МЛЯКО - КОЛКОТО ВИ СЕ ПИЕ
Обяд : Кисело мляко с мюсли до 3 кофички
Вечеря : картофена салата (сварявате колкото ви се ядат картофи, добавяте лук и олио и слагате кисело мляко

2, 4 ден :
Закуска : КАФЕ С МЯЛКО ИЛИ САМО МЛЯКО - КОЛКОТО ВИ СЕ ПИЕ
Обяд : Кисело мляко с мюсли до 3 кофички
Вечеря : Макаронена салата (сварени мйакарони, лук, олио и кисело мляко)


6 ден през целия ден се консумира само кисело мляко
7 ден вода - може и да го пропуснете

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 14:44 от ЗлаВещица

# 1
  • Мнения: 0
Привет!  Hug Hug Hug
Хайде и аз с теб!
И без това в тая жега освен кисело мляко и диня друго рядко ми се дояжда,пък и за пет дни-кво пък толкова! Да я пробваме пък ще видим.Да ти кажа и аз на тоя филм-5кг за 5 дни-не вярвам.Ама дето казваш поне три да са....добре е... Joy
Значи днес на обяд-кисело млекце! Предполагам,че мога да заменя мюслито с овесени трици-това имам вкъщи в момента? Ти как мислиш?
Хубав и прохладен ден от мен!

# 2
  • Мнения: 28
Здравей, няма никакъв проблем да ги замениш с трици, даже би трябвало да е по-добре, при мен нещата се случват по-късно и чак сега обядвах та ще видим как ще се спрявя с картофите или днес ще ги пропусна Simple Smile Стискам ти палци  Hug
А струва ми се, че сме се срещали в монодиетата или се бъркам?

# 3
  • Мнения: 0
Оооо,изобщо не бъркаш!  Hug
И аз съм фен на моното,но от известно време не спазвам никаква диета.Сега ще пробвам тази,после отивам на море и като се върна мисля пак да си продължа с моното,защото съм много доволна от нея!
Да ти кажа снощи и аз пропуснах картофите,защото нещо не ми беше добре и изядох за вечеря една купичка таратор.Дано не съм нарушила кой знае колко диетата,но пък тая сутрин имах някакъв си нищожен минус от 100гр????Това като за първи ден си е направо....думи нямам!...Ще видим днес...продължавам по план.От друга страна утре или вдругиден трябва да ми дойде,така че може и затова да нямам минус?! newsm78

# 4
  • Мнения: 28
Оооо,изобщо не бъркаш!  Hug
И аз съм фен на моното,но от известно време не спазвам никаква диета.Сега ще пробвам тази,после отивам на море и като се върна мисля пак да си продължа с моното,защото съм много доволна от нея!
Да ти кажа снощи и аз пропуснах картофите,защото нещо не ми беше добре и изядох за вечеря една купичка таратор.Дано не съм нарушила кой знае колко диетата,но пък тая сутрин имах някакъв си нищожен минус от 100гр????Това като за първи ден си е направо....думи нямам!...Ще видим днес...продължавам по план.От друга страна утре или вдругиден трябва да ми дойде,така че може и затова да нямам минус?! newsm78



Може липсата на минус да се дължи на предстоящия МЦ
аз също смятам след време да се върна към монодиетата при мен също има малък минус, но и при мен наближава МЦ Simple Smile
Колко се радвам, че отново се срещаме из форума  Hug

# 5
  • Мнения: 0
Започнах диета на принципа на тази
"ДЕН ПЪРВИ
*Закуска-2 филийки пълнозърнест хляб,1 чаша кисело мляко,половин портокал,чаша кафе или чай с
малко обезмаслено прясно мляко.
*Обяд-150 гр. моркови,2 филийки пълнозърнест хляб,чаша кисело мляко,200 гр. пилешко филе,1 ябълка.
*Вечеря-2 филийки пълнозърнест хляб,300 гр. риба,200 гр. картофено пюре без подправки,50 гр. кашкавал,
2 плода киви.
ДЕН ВТОРИ
*Закуска-2 филийки пълнозърнест хляб,1 чаша кисело мляко,1/2 портокал,чай или кафе с обезмаслено прясно мляко.
*Обяд-2 филийки пънозърнест хляб,300 гр, скариди или риба,150 гр. тиквички,масло,150 гр. мандарини.
*Вечеря-2 филийки пънозърнест хляб,200 гр. сварени пилешки дробчета,150 гр. сварени моркови,1 чаша кисело мляко,
150 гр. компот.
ДЕН ТРЕТИ
*Закуска-2 филийки пълнозърнест хляб,2 парченца топено сирене,чай или кафе с обезмаслено прясно мляко,1 портокал.
*Обяд-150 гр. задушен зелен боб,2 филийки пълнозърнест хляб,50 гр. краве сирене,200 гр. пилешко месо,2 плода киви.
*Вечеря-2 филийки пънозърнест хляб,300 гр. риба,150 гр. краставици,1/2 грейпфрут.
ДЕН ЧЕТВЪРТИ
*Закуска-филийка пълнозърнест хляб,1 парче топено сирене,чаша кисело мляко,чай или кафе с обезмаслено мляко.
*Обяд-2 филийки пълнозърнест хляб,300 гр. пилешко месо,150 гр. спанак,чаша кисело мляко,2 мандарини.
*Вечеря-2 филийки пълнозърнест хляб,200 гр. телешко месо,150 гр. патладжанено пюре,чаша кисело мляко,
150 гр. плодова салата.
ДЕН ПЕТИ
*Закуска-2 филийки пълнозърнест хляб,тънак слой масло върху тях,чай или кафе с обезмаслени прясно мляко.
*Обяд-2 филийки пълнозърнест хляб,масло за намазване на филийките,150 гр. картофи,200 гр.телешки дроб,2 портокала.
*Вечеря-300 гр. риба,150 гр. салата от настъргана ряпа,50 гр. кашкавал,150 гр. плод по избор.
ДЕН ШЕСТИ
*Закуска-2 филийки пълнозърнест хляб,2 твърдо сварени яйца,1/2 грейпфрут,чай или кафе с обезмаслено прясно мляко.
*Обяд-2 филийки пълнозърнест хляб,300 гр. печено пиле,150 гр. зеле,чаша кисело мляко,2 мандарини.
*Вечеря-2 филийки пънозърнест хляб,200 гр. телешка пържола,150 гр. картофено пюре без подправки,чаша кисело мляко.
ДЕН СЕДМИ
*Закуска-2 филийки пълнозърнест хляб,масло за мазане,1 парче топено сирене,чай или кафе с обезмаслено прясно мляко.
*Обяд-2 филийки пълнозърнест хляб,200 гр. телешко месо,150 гр. домати,1/2 грейпфрут.
*Вечеря-2 филийки пълнозърнест хляб,250 гр. варена риба,150 гр. праз лук,2 ябълки или круши. "

Аз я промених, за да стане по ефикасна ( поне за мен )
Понеже не закусвам (ставам късно) има само обяд и вечеря. Те са едни и същи. 2 филийки (предпочитам препечени) пълнозърнест хляб и кофичка кисело мляко. Решила съм да я направя като за начало 10 дни. Днес ми е 4ти ден и съм -1 кг. Аз имам доста за сваляне - 17кг. Какво мислите за тази диета и имали мераклии да я правят със мен ? 
smile3503

# 6
  • в колонките
  • Мнения: 510
         Как издържаш на толкова хляб ?  Shocked

# 7
  • Мнения: 0
         Как издържаш на толкова хляб ?  Shocked
Ами да ти кажа не е зле .. на ден ми се събират общо 4 филийки и 2 кис. млека .. Засищам ме  Simple Smile

# 8
  • в колонките
  • Мнения: 510
  Е, щом ти харесва...И тези зимни плодове - портокали,мандарини,киви ,  Rolling Eyes. Замени ги със сезонни, хем са пресни. Успех от мен,   bouquet

# 9
  • Мнения: 0
  Е, щом ти харесва...И тези зимни плодове - портокали,мандарини,киви ,  Rolling Eyes. Замени ги със сезонни, хем са пресни. Успех от мен,   bouquet
Благодаря ! Hug

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 494
И има ли ефект?

# 11
  • Мнения: 0
Вече казах за 4 дена -1 кг ..

# 12
  • Мнения: 0
Purvo  se izvinqvam, che pisha na latinica, sum telefona zashtoto kompiutura mi se schypi. Az shte probvam dietata seha za obqd izqdoh 2-ve filii pulnozurnest hlqb  s edna lujica kiselo mlqko. Mnogo ti blagodatw za tazi dieta, naistina izglejda chydesna  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт