А вие мъже как показвате на жените си,че ги обичате?

  • 8 502
  • 156
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Вдъхновена от съседната по смисъл тема,пускам тази,за да обменим малко опит и информация.Ето това ме интересува-как мъжът показва на една жена,че я обича?

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Я, какво мълчание.  smile3506 То си е показателно де.  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
Помни ми името. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 127
С действия, щото май не си падат по израз на чувства: Sunglasses


Защо мъжете не говорят за чувствата си?
:

Цитат
Всяка от нас неизменно се сблъсква с мълчанието на мъжете до себе си (и пред себе си), когато темата изисква изразяване на чувства. Факт е, че жените инвестират многократно повече емоции във взаимоотношенията си с мъжете. За силния пол изричането на двете прости думи "Обичам те" изискват много повече усилия отколкото за нас.

Дори в спора, ние се нуждаем от дисекция на всяка причина и често излизаме извън очертанията на темата. А мъжете? Всички те, до един предпочитат да пропуснат покрай ушите си израза "Да поговорим..." Защо???


Причина № 1Въпрос на неврологията:Главен виновник е Корпус Калозум или така нареченото мазолесто тяло, което свързва лявата и дясната половина на мозъка. Тази част от мозъка е по-голяма при жените, отколкото при мъжете и това ни позволява да мислим и чувстваме едновременно. При силния пол тези процеси са разделени и затова е тяхната съпротива срещу "излишните" думи.

Причина № 2 Мъжете избягват да говорят, защото се страхуват от грешки.


Причина № 3 Мъжете изразяват чувствата си с действия, не с думи
 Ако той ти изпрати цветя в офиса, това е неговия начин да ти каже, че мисли за теб. Когато планира съвместна ваканция, това определено значи, че плановете му са дългосрочни. А при условие, че е склонен да закара колата ти в сервиза – със сигурност е загрижен.
Това е начинът, по който мъжете общуват. Това е техния начин да изразяват чувствата си.


http://www.kozmetikata.com/show/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B1%D … %B0-%D1%81%D0%B8/

-----------
Laughing

# 4
  • Мнения: 116

А рожденната дата? Laughing

surela,това в цитата не се отнася за всички мъже.Моят например е голям бъбривко.Е,бъбривко за общи теми де,но до сега не му се е изплъзнало някое обяснение в любов  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 127

surela,това в цитата не се отнася за всички мъже.Моят например е голям бъбривко.Е,бъбривко за общи теми де,но до сега не му се е изплъзнало някое обяснение в любов  Laughing

Въпросът е и да не го казват, да го показват и доказват, пък другото ще го преглътнем. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 116
Да,точно това е важното.Но понеже ние жените изразяваме любовта си по друг начин и е възможно да има разминаване,неразбиране,затов питам,интересно ми е.Не се стеснявайте,споделяйте Simple Smile

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Май тук само жени ще си приказваме. Мъжете дискутират в другата тема - как жените им (да) показват, че ги обичат.  Laughing

# 8
  • Мнения: 11
Ето това ме интересува-как мъжът показва на една жена,че я обича?

Еми то отговорът както винаги е във въпроса,бре! Имаме си показалка за тая цел Party Party Party Peace

П.С> Мидичка...е тва ник Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug

# 9
  • Мнения: 116
Аа,въртим,сучим и все до показалката стигаме.
Ти остави никът ми,сега не ме карай да си правя асоциации,които до сега не съм.

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Търпим  Laughing

# 11
  • Мнения: X
Вероятно доста мъже мислят така....
Но аз винаги съм се чудила що тези мъже се женят,след като за тях брака и съжителството с жена е една доживотна каторга.Бракът не е задължителен, няма глоби, налози, защо не си живеят сами , никой няма да им пречи, няма да им досажда , няма да ги ядосва....А мацка за секс винаги можеш да намериш.
Щото , съгласи се,  тъпо е , първо се жениш -ДОБРОВОЛНО, пък после цял живот мрънкаш как търпиш.
Ами , ако имаш поне малко мозък, не си причинявай нещо, което ще възприемаш цял живот като товар на гърба.Елементарно.

Явно трябва да приемем като най-голяма проява на любов към нас немрънкането на мъжа....   Laughing

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Глупости пишеш Красо ...

# 13
  • Мнения: X
Аха....   Laughing, като не ти изнасят истините, са глупости.Елементарна мъжка "логика".    Mr. Green

# 14
  • Мнения: 46 508
С действия, щото май не си падат по израз на чувства: Sunglasses


Защо мъжете не говорят за чувствата си?
...


Аз също не обичам да говоря, за мен това са някакви лигавщини, дори изпитвам неудобство, когато съм обект на приказките, прекратявала съм връзка заради подобно нещо.

Общи условия

Активация на акаунт