Разплащане с giftcard - търся инфУрмация

  • 5 532
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте,

Има една такава услуга, наричаща се giftcard (линкове не давам по обясними причини), която излиза да е нещо като ваучер (по-скоро като дебитна карта ми звучи). Според писаното на страницата, може да се ползва навсякъде, където има на витрината стикер за възможно плащане с мастеркард. Аз обаче съм недоверчив по принцип и затова ми се ще да разпитам някои от тук присъстващите ползвали ли я е и съответно имал ли е някъде проблем с плащането?

# 1
  • София
  • Мнения: 355
   На мен ми подариха такава и съм я използвала. Вътре в плика има точно описание за какъв период важи, какви са условията за ползването ѝ, докога е безплатно и след какъв период ти вземат такса за обслужването на сумата, ако не си я изразходил преди това. Трябва внимателно да се прочетат. Пари в брой не могат да се теглят от нея. Използвала съм картата в магазини в моловете и навсякъде са я приемали. Има обаче един тънък момент - ако не изразходиш цялата сума след като я активираш и заплатиш чрез нея, за следващо плащане трябва отново да изпратиш смс и пак да получиш ПИН, за да се извърши операцията. Аз бях неприятно изненадана от факта, но други проблеми не съм имала.
 

Общи условия

Активация на акаунт