Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 376
  • 772
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 433

Сигурно и вие сте попадали, но във Vbox са качени сериите както са в оригиналната им номерация, но с български дублаж и така са монтирани както турските. Simple Smile Браво на този който си е играл.


Поздрави и хубави горещи летни дни.
ъъъъ, ако не те затруднявам, прати линк моля те
ако искаш на лични да не пречи на другите
че аз бая си играя докато намеря читав линк
май на Тара в профила досега са ми най-точните
но така монтирани като турските не съм попадала newsm78

# 46
  • Мнения: 69
Последната качена серия е 29-та - http://vbox7.com/play:04eb192fac, защото 30 епизод още не е излъчен целия от Нова Тв.

А ето линк и към колекцията: http://vbox7.com/collection:1702717

И накрая един поздрав със сцена от любима серия, добре че ще имат и такива моменти.

Скрит текст:
Идилия в кухнята


# 47
  • Мнения: 11 979
di_dody_di,такова щастие кога ще гледаме

БЛАГОДАРЯ!  bouquet

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 21:41 от Slawena

# 48
  • София
  • Мнения: 1 433
Ди, много, много ти благодаря, супер си Hug
страхотна работа ми върши  bouquet
извинявай че с такова кратко обръщение Blush
такива моменти май трябва в рамка да си ги сложим newsm78

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 21:37 от galia2007

# 49
  • Мнения: 69
Ди е чудесно обръщение, благодаря! Simple Smile

А Славенка ето линк, но докато го излъчат при нас, ще мине лятото Simple Smile или поне след 2 седмици.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Мдаа, след някоя и друга серийка и тази мила картинка ще видим Simple Smile

Как сте, дами?

# 51
  • Мнения: 3 436
И накрая един поздрав със сцена от любима серия, добре че ще имат и такива моменти=
Ди, идилията в кухнята е от най-сладките сцени. Обаче тя май изревнува край пианото малко по-нататък, нали?
Със залп от любимите моменти и аз загрявам преди бг сериите, и то отпреди приема. Има много тънки моменти, ама наистина за части от секундата. Абе май няма да им се уреди друг Мидиат до края на сериала.

# 52
  • Мнения: 69
Хубавото е че тези мили сцени предстоят най малко от 31 до 39 оригинален епизод,  на фона на останалите драми.

Таня,

Скрит текст:
И на мен ми изглеждаше, че изревнува, но пък тя запомни тази мелодия и после пожела Хазар да и я изсвири само на нея в някои от следващите епизоди. Харесва ми похвата на сценаристите да ни подават тези тънки моменти, които винаги са обвързани с по-нататъшни действия. Особено за наблюдателните като нас си е истинско удоволствие.

Намерих един форум с анализ на сцените от сериите, но предимно с участието на Хазар и Зилян, сигурно и на него сте попадали, но ето все пак линк на който му е интересно: http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=1357&page=41. Има много страници с различни фотоси Simple Smile.

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Искам да попитам по нататък от какво е болна зилян.
Благодаря предварително Simple Smile

# 54
  • Мнения: 11 979

Искам да попитам по нататък от какво е болна зилян.


Скрит текст:
Рак на яйчниците

# 55
  • Мнения: 3 436
Скрит текст:
И на мен ми изглеждаше, че изревнува, но пък тя запомни тази мелодия и после пожела Хазар да и я изсвири само на нея в някои от следващите епизоди.
Ди, връщам ти поздрава. Славена, Галя, Дени, Силве, Лусия, този клавирен поздрав е и за вас.
Скрит текст:
http://www.youtube.com/watch?v=hcHZS8OXa1A - съвсем в края, минути 1:00:45 - 1:03:00
Хазар свири преди сватбата на Дживан и Дилян, по молба на Зилян. Останалите слушат от салона и някои зяпат много смешно - Михри, също и Джесур.

Последна редакция: нд, 29 юли 2012, 23:15 от Tania M.

# 56
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 57
  • BG
  • Мнения: 4 456
Здравейте, не видях на първа стр. инфо колко епизода е сериала и дали вече е излъчен по някоя от турските ТВ. И още един въпрос-ако вече е излъчен може ли някъде да се гледа или свали с англ суб? Предварително благодаря за отговора  bouquet

# 58
  • Мнения: 11 979
нощен гост,сериала е 53 оригинални еп ,в тубето ги има качени ,но с англ суб не съм ги срещала /и аз търсих,но уви безуспешно/

# 59
  • BG
  • Мнения: 4 456
нощен гост,сериала е 53 оригинални еп ,в тубето ги има качени ,но с англ суб не съм ги срещала /и аз търсих,но уви безуспешно/
Meрси

Общи условия

Активация на акаунт