Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 391
  • 772
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 898
Вили права си но има и други начини да я подкрепя . Бер .ин винаги ще я предпочита пред Зилян така смятам

# 106
  • Мнения: 1 056
Аз пък си мисля,че Бурджу обича Хазар. И обаждането й за ритването на бебето, ако за това става въпрос, беше съвсем спонтанно. Това може само да зарадва Хазар.

# 107
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Здравейте, мили дами! Тегля серията и веднага сядам да гледам. Виждам, че дъвчете онова безмозъчно същество, което Господ е надарил с една гънка за основните дейности. Явно пак се е проявявала.

Вали, спокойно де. Всеки път като кажем нещо за Бурджу и скачаш да я защитаваш. Не е чак толкова света вода ненапита. Има си вина за доста неща.

# 108
  • Мнения: 205
Ето газелката на аби Ресул и китка в косата от неговият букет  Joy



Тази госпожица все играе роли с налкон към отрицателен заряд.И добре се справя,като я видя на екран и ми иде да   comp03

# 109
  • Мнения: 205
Аз пък си мисля,че Бурджу обича Хазар. И обаждането й за ритването на бебето, ако за това става въпрос, беше съвсем спонтанно. Това може само да зарадва Хазар.


Обаждането,да.Но ехидната усмивка,когато той замълча на телефона и после затвори,не я понасям просто.

# 110
  • Мнения: 188
Вали-може пък наистина да го обича,и точно заради безразличието му да се държи така.
Когато някой ти каже че всичко е приключило в началото не ти се вярва и  вършиш понякога и глупости за да си върнеш изгубеното.
Най-нормалното нещо е да искаш да споделиш за първото помръдване на малкото човече с таткото.

# 111
  • Мнения: 898
Не я понасям след като знам какви ги върши и ще ги върши  още просто беснея  smile3514

# 112
  • Мнения: 1 056
Вили-72, мисля си, че е точно така. Любовта й изглежда егоистична, но все пак тя се бори за детето си. Ако иска Хазар да бъде част от живота на детето й, това е начина. Явно тя не е склонна към саможертва като Зилян, но хората са различни.

# 113
  • Мнения: 11 982
Зилян кога взе шофьорска книжка,че и колата и доставиха на адрес Mr. Green

# 114
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили-72, мисля си, че е точно така. Любовта й изглежда егоистична, но все пак тя се бори за детето си. Ако иска Хазар да бъде част от живота на детето й, това е начина. Явно тя не е склонна към саможертва като Зилян, но хората са различни.

Добре де кое е казал, че това дете няма да бъде част от живота му. Хазар каза, че ще направи всичко за него. Той е човек на думата си, ама не е длъжен да се държи за полата и и да я е до нея постоянно. Всичко има граници. Каквото е поискала получила го е. Все пак и той си има семейство.

# 115
  • Мнения: 188
Славена тя за 2 часа се научи да кара,ти за книжка питаш.Супер Хазар може да е уредил нещата.

# 116
  • Мнения: 898
Зилян кога взе шофьорска книжка,че и колата и доставиха на адрес Mr. Green
Докато се чудеха с Хазар кой къде ще спи с дрехи ли без дрехи ли  Joy Joy

# 117
  • Мнения: 11 982
А аз си помислих,че върви в комплект с колата....

Това бебе не ритна ли малко късно,Бурджу трябва да е в 6 м,а аз доколкото помня бебета започват да ритат след 4-4,5 м или поне да се усещат движенията им

# 118
  • Мнения: 898
Вили-72, мисля си, че е точно така. Любовта й изглежда егоистична, но все пак тя се бори за детето си. Ако иска Хазар да бъде част от живота на детето й, това е начина. Явно тя не е склонна към саможертва като Зилян, но хората са различни.

Добре де кое е казал, че това дете няма да бъде част от живота му. Хазар каза, че ще направи всичко за него. Той е човек на думата си, ама не е длъжен да се държи за полата и и да я е до нея постоянно. Всичко има граници. Каквото е поискала получила го е. Все пак и той си има семейство.

 newsm10   Когато една жена иска дете от любим мъж и разбере , че това бебе е нежелано просто си тръгва и не се обръща назад .  Да звъниш по телефона и да се натрапваш непрекъснато  това не е любов , не е и борба да си го върнеш това си е злоба ,  изнудване и прочие

# 119
  • Мнения: 11 982
didanka73,не мисля че това бебе е толкова нежелано от Хазар.Вярно в началото се дърпаше,но май му трябваше време да осъзнае какво би загубил и при положение че няма връщане назад,си пое отговорността.Бурджу може да иска внимание,но ясно и бе казано че вниманието е ще е за детето,а в момента то си върви в комплект с нея /според нея/.Нормално е при първите" прояви" на мъника да иска да сподели този момент с бащата....ама защо вика така като на заколение,ще вземе да го уплаши това бебе още преди да се е родило

Общи условия

Активация на акаунт