Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 335
  • 772
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 436
Да бе, Зилян "силно засегна" Бурджу с това, че я ожениха за Хазар. Може би трябваше, след като Бурджу я посети на третия-четвъртия ден, да прояви благородство към "бившата" и да си тръгне незабавно за Медиат? Но явно момичето не е дотам жертвоготовно. Simple Smile

# 331
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Рокси, много добре му бяха думите. Стига и се е извинявал все едно тя постъпва само правилно. Тези думи и дойдоха като наместване. Тя трябва да разбере, че и другите могат да се наранят и ще трябва да си пее постоянно "и дим да ме няма" и да бяга от всичко.

Моля те обръщай се към мен с Ива, Иве или нещо подобно, за да не става объркване. В темата пише и едно и друго момиче с ник Ивка1986.

# 332
  • Мнения: 11 965
А бягството решава ли проблемите?Мълчанието с какво им помага,а липсата на комуникация помежду им,недомлъвките,недоисказаните думи.............

# 333
  • Мнения: 0
Деца,деца
има една поговорка,карат се ,значи се обичат
това е за  нашите  

# 334
  • Мнения: 1 056
Вали, от думите ти излиза, че Зилян заслужено се е разболяла.  #Crazy

 Въпрос на гледна точка. Знае ли някой защо човек се разболява от подобна болест? Хипотези много. Обикновено децата плащат за грешките на родителите си. А Зилян защитава и Ресул, въпреки че знае, че е убиец. Тя го защити пряко вече няколко пъти. Ами като предпочита да се жертва заради него, неин проблем.

# 335
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вали, от думите ти излиза, че Зилян заслужено се е разболяла.  #Crazy
Въпрос на гледна точка. Знае ли някой защо човек се разболява от подобна болест? Хипотези много. Обикновено децата плащат за грешките на родителите си. А Зилян защитава и Ресул, въпреки че знае, че е убиец. Тя го защити пряко вече няколко пъти. Ами като предпочита да се жертва заради него, неин проблем.
До къде ще стигнеш в защитите си на Бурджу и това, че тя е невинна във всичко ?!

# 336
  • Мнения: 15
цитат:Това ще го пратя на Зилян белким се осъзнае - "Много е хубаво, когато има някой, който ти доказва, че си специална и обичана"

didanud 73, мисля че във всички случаи когато се отнасяше до Бурджу, той и доказваше обратното
/той винаги хукваше при нея/

Ето сега гледам повторение на серията, момента когато тя го попита къде беше Хазар, той каза "Тук съм".Къде си тук бе джанъм? като беше при Бурджу!   

# 337
  • Мнения: 3 436
Мълчанието с какво им помага,а липсата на комуникация помежду им,недомлъвките,недоисказаните думи...
Славенка, не искам никого да дразня, защото съм на страната на тяхното "заедно". Но беше дълг на Хазар да поеме ръката й, когато тя я подаде на няколко пъти и беше омекнала (след Б-я), и в точния момент да й съобщи, че приема детето. Той го заяви на Бурджу, а Зилян постави пред свършен факт с лъжа ("отваря ми се работа"). Залогът е целият им бъдещ живот, какво ти тук безкрайно сърдене? Според мен той изпусна момента за истински разговор по този въпрос. Много късно ще го проведат.
Ти какво мислиш, може да греша? За грешките и поведението на Зилян съм съгласна, но повечето в темата се фокусират върху тях и подминават тези на Хазар. Мисля, че е и заради харизмата на Махсун.

Ето сега гледам повторение на серията, момента когато тя го попита къде беше Хазар, той каза "Тук съм".Къде си тук бе джанъм? като беше при Бурджу!
Naughty

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 09:31 от Tania M.

# 338
  • Мнения: 0
Славенка, не искам никого да дразня, защото съм на страната на тяхното "заедно". Но беше дълг на Хазар да поеме ръката й, когато тя я подаде на няколко пъти и беше омекнала (след Б-я), и в точния момент да й съобщи, че приема детето. Той го заяви на Бурджу, а Зилян постави пред свършен факт с "отваря ми се работа". Залогът е целият им бъдещ живот, какво ти тук безкрайно сърдене? Според мен той изпусна момента за истински разговор по този въпрос. Много късно ще го проведат.
Ти какво мислиш, може да греша? За грешките и поведението на Зилян съм съгласна, но повечето в темата се фокусират върху тях и подминават тези на Хазар. Мисля, че е и заради харизмата на Махсун.
Танче и аз мисля като теб,с тези очи тоя Махсун направо ни накара да забравим ,че сме жени и как би ни заболяло нас самите в подобна ситуация

# 339
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Сега гледам повторението и съм включила на бързи.Защо всеки път трябва да се затвърждава тезата,че Алкохола води до истината.Защо Хазар трябваше да се напие за да каже на глас ,че не може без Зилян ThinkingТо не беше обиден,засегнат и т.н.,в крайна сметка пак опря до нея.А тази приятелката на Бурджу се изказа неподготвена нещо #2gunfire.
Ивче,Честито за работата.
Само да вметна ,много ми харесват очите на Махсун,но едва ли ще забравя да ми каже в нощта на къната ми ,че чака дете от друга,макар и да е бил с нея преди да е бил с мене.

# 340
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
bibisita, благодаря!   bouquet

# 341
  • Мнения: 15
Tania M., може и да си права за Ресул, но аз винаги съм смятала, че с разговори и добро отношение може да се постигне повече, не знам може и да греша

цитат:А бягството решава ли проблемите?Мълчанието с какво им помага,а липсата на комуникация помежду им,недомлъвките,недоисказаните думи.............

Славенка, това е проблем във всички турски сериали /поне които съм гледала де, не че имам голям стаж/. Тези хора не си говорят, но сигурно така са устроени де да знам newsm78    

# 342
  • Мнения: 0
Tania M., може и да си права за Ресул, но аз винаги съм смятала, че с разговори и добро отношение може да се постигне повече, не знам може и да греша

цитат:А бягството решава ли проблемите?Мълчанието с какво им помага,а липсата на комуникация помежду им,недомлъвките,недоисказаните думи.............

Славенка, това е проблем във всички турски сериали /поне които съм гледала де, не че имам голям стаж/. Тези хора не си говорят, но сигурно така са устроени де да знам newsm78    
и аз съм като тях,наранят ли ме веднъж,край с приказките
а пък те двамата колко пъти се нараниха,макар че на Зилян нищо не е ,пред Хазаровите изцепки

# 343
  • Мнения: 15
цитат:Деца,деца
има една поговорка,карат се ,значи се обичат
това е за  нашите

Ооо, Петя, едва ли някой  се съмнява в тяхна любов, щом вече и мама Берин го проумя, то е ясно, НО че и двамата са инати спор мисля че няма.
То има и една друга поговорка Всеки пати от ъкъла си
С този техен инат доста ще има още да страдат.
  

# 344

Общи условия

Активация на акаунт