Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 399
  • 772
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 056
Да си напиша мнението за отношенията на Дживан и Дилян. Според мен по-активната е Дилян. Тя пренесе любовта си от единия брат към другия. Физическата прилика изигра голяма роля според мен. За Дживан не съм сигурна дали е влюбен на този етап в нея. Възможно е и факта, че е инвалид, да го възпира. Но той показа възхищение по-скоро от Мерве. Не знам,ако Дилян не се въртеше постоянно около него, дали би се получило нещо между тях.

# 526
  • Мнения: 188
Иве,гадното е като намесват и децата.
А гадостите на Ресул ми идват в повече понякога.Спор няма Фърат Танъш е страхотен актьор,както и съм писала понякога само с усмивка ме влудява.

# 527
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили, в този сериал много си играят с децата. Първо беше Ширин с това кой е татко (добре, че не разбра за Фират (май така му беше името)), след това Елиф, сега с това дете (тук обаче положението е най-сериозно). Не мога да разбера защо трябва да набъркват и деца. Те големите си правят сами достатъчно неща, за да заместват и такива малки душички.

# 528
  • Мнения: 188
За да е по-гадно,нали знаеш като става въпрос за детето ти те боли повече.Наистина Адалъ много обърква детето си.
Скрит текст:
но ми стана гадно когато Ресул го отвлича,май пак да постигне нещо свое си

# 529
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили, предполагам, че е така. Все още не съм майка.

Момичета, може ли да ми кажете филма Гордата Аси, преди или след нашият е сниман?

# 530
  • Мнения: 188
Иве за Аси ми се върти нещо за 2007 година.Но трябва да проверя.
Сниман е 2007-2009 г.

# 531
# 532
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили, питам за друго. Обсъждаше се в темата, че сценаристите на двете са еднакви и нещата, които си казват главните герои са еднакви. Според мен Щастливи заедно е бил пробен, т.е. как ще се приема тази тематика с традициите, в Асито са го доразвили явно.

# 533
  • Мнения: 898
Иве в повечето турски сериали залагат на традицията .
Скрит текст:
В два сериала заложиха на тази традиция , когато умре големият блат по малкият се жени за снаха си  ( съпругата на брат си )

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 14:35 от didanka73

# 534
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, аз имам много скромен опит в тях и май ще гледам да го огранича само до това положение (стига да не изникне някои хубави тъмни очи или рошави коси Whistling).
Просто това, което прочетох, че думите на Зилян са точно като думите на Аси ме провокира да питам кой сериал е първи.

# 535
  • Мнения: 188
Да има доста прилики в двата сериала-гордостта и ината например  Laughing
Скрит текст:
за мен всичко започна с Аси,не съм спирала да го гледам

# 536
  • Мнения: 898
Иве тук и аз се заплеснах по очите , иначе предпочитам сюжети където героите израстват и сценаристите надграждат образите .

# 537
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, то при мен не е ясно много по какво точно се захласвам в сериалите. С 1001 нощ  беше по Шехерезада и красотата и (в последствие и по Онур и цялостното му държане и изпълнението на ролята). В "Мелодията" по музиката и цигуларя (там Ламя колко псуване отнесе  ooooh! ). Тук е ясно.  Mr. Green

# 538
  • Мнения: 72
Да има доста прилики в двата сериала-гордостта и ината например  Laughing
Скрит текст:
за мен всичко започна с Аси,не съм спирала да го гледам


 newsm10 newsm10 newsm10
Скрит текст:
smile3521и с мен се случи абсолютно същото - започна гледането на турски сериали с Аси и все още продължавам да си го преглеждам - нещо като първата любов, винаги се връщаш към нея

# 539
  • Мнения: 898
Иве в ' Мелодията на сърцето " музиката на Тойгар Ъшъклъ е просто супер .

Общи условия

Активация на акаунт