Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 392
  • 772
  •   1
Отговори
# 555
# 556
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Какво става днес - йок сериал. Няма го качен още.  Thinking

# 557
  • Мнения: 898
Какво става днес - йок сериал. Няма го качен още.  Thinking
не

# 558
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Какво става днес - йок сериал. Няма го качен още.  Thinking
не

?

# 559
# 560
  • Мнения: 2
Здравейте момичета. Преди да си тръгна от работа реших да ви "погледна". Епизода днес не успях да изгледам, надявах се да е качен, но... ще чакам до довечера.
di_dody_di, страхотни клипчета си постнала. Там наш Махсунчо си е още дечко, пубер, така да се каже. Сега вече притежава красотата на зрялата възраст и е много по-добре.
didanka73, снимките са трепач, особено последната.
За сега - Чао до довечера. Целувки.  love001  love001  love001

# 561
  • Мнения: 898




Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 17:57 от didanka73

# 562
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета  Hug
Не съм гледала серията, но като Ви изчетох, разбрах, че още я няма. Прочетох на Дении Hug преразказа на серията, дано я пуснат, какво ли може да е станало newsm78

ДИДИ Hug ама пък си напълних очите с хубавите снимки, които си постнала на нашите калпазани! Благодаря ти!
Виждам, че и на Вас този нов образ Ур не Ви се харесва, на мен също, имам чувството, че този човек страда от раздвоение на личността - живее в настоящето пък с миналото си, с тези съновидения. И на всичкото отгоре и дете възпитава? Каква ли пък важна роля ще изиграе и той във взаимоотношенията на нашите Убавци, като че ли са малко другите, дето им се бъркат, ама...за повече серии, повече персонажи.
Ще пиша пак, дано гледам нещо #Crazy

# 563
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве, този човек си е хахо отвсякъде- голяма шизофрения го гони през цялото му появяване в сериала.
Скрит текст:
Споменаваш за възпитавене на дете, имам чувство, че такова няма. Той държи детето заключено в стая, че и му говори през вратата. Аз се ужасих като го видях.

# 564
  • Мнения: 1 115
ep.30 - http://www.vbox7.com/play:5534bd9b44

Днешният епизод все още не е качен.  bouquetОбикновенно в дейлито Цвети го качва първа, но днес нещо я няма. newsm78

# 565
# 566
  • Мнения: 0
Силве, този човек си е хахо отвсякъде- голяма шизофрения го гони през цялото му появяване в сериала.
Скрит текст:
Споменаваш за възпитавене на дете, имам чувство, че такова няма. Той държи детето заключено в стая, че и му говори през вратата. Аз се ужасих като го видях.
newsm10 Иве  Hug наистина и на мен ми изглежда налудничав нещо, под възпитаване имах предвид, че и дете му поверили, чудя се каква ще бъде целта newsm78
Гледам по нататък
Скрит текст:
Скрит текст:
че преследва Ресул, кани на гости З. и Х., той им ходи на гости
Ама те около нашите май един нормален дали ще има  newsm78 Joy
Като те четох, видях, че и ти си против вмъкването на многото детски персонажи /ако правилно съм разбрала/. На мен също ми идват в повече, айде нероденото бебе, дето ще се и роди, бива, айде Ширин ни я показват като дете с един биологичен родител, отглеждано от двама обаче от богато семейство, Елиф - от бедно семейство, и ако не е Зилян щеше да остане неграмотна, ама сега и това момченце - пък и вика и "мамо". С каква цел, сигурно с дублажа ще се разбере.
То станаха паралели и меридиани бол, ще стана така накрая  #Crazy Joy
ДИДИ  Hug голям кеф с твоите снимчици, има гуни-цуни-муни! Бравос!!

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 18:20 от real inima

# 567
  • Мнения: 0
Да има доста прилики в двата сериала-гордостта и ината например  Laughing
за мен всичко започна с Аси,не съм спирала да го гледам

И аз съм така, на мен Аси ми е голямата любов,това беше първия филм по който луднах,но много от репликите във филма са копирани от Щастливи заедно.
Думите на Демир-"близо си ,а си далеч,приближа ли се ,се отдалечаваш,отдръпна ли се,ти се приближаваш", Хазар ги каза на Зилян едно към едно,погалването с опакото на ръката,целуването на ръка,слагането на колието и т.н.Маниера да спят с дрехите го има и в Аси,за ината и гордостта да не говорим, а пък годините на героите са объркани още повече от Щастливи заедно.Да не се прави секс месеци след сватбата пак го има в Аси,Зилян хвърля колието си в Босфора, а Аси си хвърля пръстена в реката,пак има болни от рак,пак има години раздяла,просто там интригата е друга,няма оженени насила заради традицията,напротив всички се женят само по любов.А бе както казва мойта дъщеря -турска работа.
Но този филм и аз го гледам заради кафявите очи

# 568
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Искам да помоля нещо ако новата серия се появи някъде да пуснете линк като моля да не е вбох7 там не мога да го гледам благодаря Simple Smile

# 569
  • Мнения: 188
Силве, този човек си е хахо отвсякъде- голяма шизофрения го гони през цялото му появяване в сериала.
Скрит текст:
Споменаваш за възпитавене на дете, имам чувство, че такова няма. Той държи детето заключено в стая, че и му говори през вратата. Аз се ужасих като го видях.
Иве,
Скрит текст:
мисля че не той държи детето заключено.В началото то не излиза от стаята си и дори не разговаря с никого.Детето е не по малко странно,но при такъв баща какво да очакваме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт