Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 394
  • 772
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 286
Стpувами се, че Pесул не би нахпpавил това с Боpджу, ако З и Х не бяха къщата...

# 691
  • Мнения: 188
И аз така си мисля че Дестан знае абсолютно всичко
Скрит текст:
за това когато и Берин напуска Хасан в къщата остават той и сестра му сами като кукувици
Но пък има нещо свързано и с Низар
Скрит текст:
в един момент Хасан обясняваше че Низар е бил прекалено малък а са му сложили оръжие в ръцете
Не ми стана доста ясно,по-подробно гледах моментите с Хазар и Зилян,другото го минавах на бързо.

# 692
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Дани, така е. Ресул избесня. Той знаеше, че родителите и не знаят, а също така очакваше Азам да не я пусне повече в дома на Азизоолу.

# 693
  • Мнения: 0
Силве, май бяхме коментирали, че Низар не знае. Момичетата, които знаят езика казаха така.

Аа Ок  Peace пропуснала съм това, извинявам се. Остават само двете ми съмнения + решението и на сценариста. По нататък сигурно ще се разбере.
Права си за този часовник със снимката на брата на Азам - подхвърлят го от ръка на ръка и него и като че ли по едно време внася някакъв емоционален дисбаланс у Хазар. Може би Хасан нещо му признава newsm78 Но ние тук и това ще разгадаем Heart Eyes
RominaB   bouquet благодаря ти. Ти си ми ценна с езика. Peace

# 694
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве, мисля, че още утре ще имаме разяснени малка част от нещата. Тази част от възела почва леко да се разплита (бавно, но почва).

# 695
  • София
  • Мнения: 1 433
О, Ресул е кукумицин
нали по техните обичаи няма проблем да си има втора съпруга, какво толкова беснее
при факта че самият той задиряше момичето
не се ли плаши че Бурджу може да го изпорти
в Мола като се засякоха с Михри, щеше да се напика, а сега го раздава тежко #2gunfire
при факта че Зилян приема нещата, не би било редно да се намесват
нещата са станали преди брака, който беше насилствен
дефакто Хазар можеше и да е сгоден за това момиче
това с часовника, като с пистолета -на ти го, дай ми го
само чоплят стари рани, а не гледат напред

# 696
  • Мнения: 0
Иве  Hug , като гледам как препускаме в темата и на коя страница сме вече, трябва да си спретнала новата тема. Сигурна съм, че ще е чудесна.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 433
момичета от мен лека, да сънувате едни кафяви, топли очи Heart Eyes
до утре-освен че е петък, после съм ваканция Crazy Flutter
ще видим утре какво ще разплетем Hug
 

# 698
  • Мнения: 0
Иве  Peace, Вили 72  Peace
Аз също в действията на Ресул не намирам нито логика, нито тактика. Приемам го, че е обременен от детството, от това, което в невръстна възраст е видял - убийство е все пак. Явно не му е оказана помощ тогава от специалист, и бащата не му е обръщал достатъчно внимание. Сега действията му изпреварват мисълта му - т.е. насъбрал е голяма доза ярост и така се разтоварва.
В същото време се вижда, че обича много Зилян ....няма да говоря занапред заради момичетата, които не гледат.
Сега стигам до извода, че заради старото поколение трябва да плащат сегашното и малка част и от децата на сегашното? Така ли е, или аз съм в грешка  newsm78
И другият вариант е като Ася, като Дживан и Дилян - в Америка и край на традициите и отмъщенията.
Гледам в моя подпис Хазарджъм как се е "нанизал" на кинжала си и директно се отправям към "Креватите"! Heart Eyes
Лека вечер и утре хубав ден - петък е! Пазете се!!! Hug Hug

Последна редакция: чт, 02 авг 2012, 23:45 от real inima

# 699
  • Мнения: 188
Ресул че обича сестра си обича я,но защо не иска да приеме че тя иска да е с Хазар?
Нали като обичаш някого искаш и той да е щастлив?
Скрит текст:
Силве,ако намекваш за това че придружи сестра си в болницата,според мен тогава Зилян се почувства принудена да му каже за болестта си

# 700
  • Мнения: 0
Иве  Peace, Вили 72  Peace
Аз също в действията на Ресул не намирам нито логика, нито тактика. Приемам го, че е обременен от детството, от това, което в невръстна възраст е видял - убийство е все пак. Явно не му е оказана помощ тогава от специалист, и бащата не му е обръщал достатъчно внимание. Сега действията му изпреварват мисълта му - т.е. насъбрал е голяма доза ярост и така се разтоварва.
В същото време се вижда, че обича много Зилян ....няма да говоря занапред заради момичетата, които не гледат.
Сега стигам до извода, че заради старото поколение трябва да плащат сегашното и малка част и от децата на сегашното? Така ли е, или аз съм в грешка  newsm78
И другият вариант е като Ася, като Дживан и Дилян - в Америка и край на традициите и отмъщенията.

И аз мисля така Силве. Освен това, взаимоотношенията в семейството като цяло са подчинени на традициите и на безропотното подчинение на по-младите към по-старите. И като за "черешката на тортата" - мнението на хората. Какво ще кажат хората? Този въпрос според мен заема важно място във всички действия. Всички плащат данък обществено мнение, без да се съобразяват с чувствата на младите.

# 701
  • Мнения: 0
Ресул че обича сестра си обича я,но защо не иска да приеме че тя иска да е с Хазар?
Нали като обичаш някого искаш и той да е щастлив?
Скрит текст:
Силве,ако намекваш за това че придружи сестра си в болницата,според мен тогава Зилян се почувства принудена да му каже за болестта си

 newsm10 ВИЛИ72 да, но не разбирам езика, забелязах, че се държа доста отговорно тогава,
Скрит текст:
Скрит текст:
и беше до нея дори с риск за самия себе си. Нали го преследваха и той се криеше. Показа ми братската си обич. След това и направи обред ли как се казва това с музиката, което беше пак мило от негова страна.
Яна  Hug за мнението на хората си права - все това се следи. Peace

# 702
  • Мнения: 427
О, Ресул е кукумицин
нали по техните обичаи няма проблем да си има втора съпруга, какво толкова беснее
при факта че самият той задиряше момичето
не се ли плаши че Бурджу може да го изпорти
в Мола като се засякоха с Михри, щеше да се напика, а сега го раздава тежко #2gunfire
при факта че Зилян приема нещата, не би било редно да се намесват
нещата са станали преди брака, който беше насилствен
дефакто Хазар можеше и да е сгоден за това момиче
това с часовника, като с пистолета -на ти го, дай ми го
само чоплят стари рани, а не гледат напред
+ 1  Peace

# 703
  • Мнения: 0
Лека нощ Силве, да спиш в кош и да сънуваш подписа си. Приятна дискотека!
Аз потеглям към Спанчевци след малко!

# 704
  • Мнения: 0
Лека нощ Силве, да спиш в кош и да сънуваш подписа си. Приятна дискотека!
Аз потеглям към Спанчевци след малко!

 rotfImao rotfImbo е къде посред нощите кош да търся, Яна  #Sniper #Sniper/това го чети като "Убий ме, обичам те"!
Дано тази вечер твоя курорт да бъде СПА!  love001

Общи условия

Активация на акаунт