Перник - 24

  • 108 397
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 109
Значи мацки какво  излиза newsm78 че сме най-красиви и сме най-добри  bowuu  Mr. Green
Мадам Виктолаия, ако позволите, ще си отбележа вашето щедро предложение в тИфтера (черния, спИциалния)  Grinning

Вижте к'во, от Понеделник съм отпуска, така че дайте да се спретнем и да се видим на по бира в някоя градинка.Крайно време е. Миленка не съм я виждала от преди 100-150 години, Сашко абитуриент вече ще стане, аз още не съм го видяла; Светлето от към 90,а другите мацки хич никак даже. Само Евчо  Hug. Та, дайде да дадем, и така, ако ме разбирате.

# 46
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Бобя, ама хич никакви ядове нямаш за тИфтера  Mr. Green
А за среща и аз съм съвсем съгласна, ама гледайте да е до 20,08

# 47
  • Мнения: 109
Чудничко Party
Какво ще кажете за таз Събото-Неделя. Знам, че някои сте на работа, така че давайте предложения.

Виктоалия да носи снимков мат'риял на мъж си за доказателствен такъв, че въпросното лице е производител на момиченца от класа.  Joy

# 48
  • Мнения: 3 372
Днес срещнах Кари с баба й и си поговорихме Simple Smile Пратих й много поздрави за теб

Оооо, Миленка, отдавна не сме се виждали. Слизате ли към парка?
Те двете още не са се прибрали. Кари беше ли учтива? Понякога е голямо диване – само се крие зад мен и се дърпа, друг път е супер общителна.
Поздрави на Сашко  Hug
Беше много любезна, няма да се притесняваш  Peace Като се качи в буса каза "Добър ден" ама шофьора беше темерут и не отговори
Не сме излизали в парка скоро, че бях 1 месец на морето и скоро се прибрахме
И аз съм за среща

# 49
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Леле, Мимее, ЦЯЛ месец на морето. Завиждам и то хич не благородно да знаЙш  newsm48
Бобя, ей го матрЯла във Фейса, че многУ ми голЕми тез снимки - Вероника Стаменова, намери мЪ

# 50
  • Марс
  • Мнения: 439
Айде и аз като Пернишко-Радомирско чедо ще се бацна на срещата вие кво си мислите, ще досаждам до дупка  Mr. Green

Мимка и аз ти завиждам, сигурно си имате къщичка на моренцето, аз мечтая за къщичка на планиница някъде, ама няма да ме огрее скоро  Tired нищо де живи и здрави пък другото ще дойде дет се вика, сама си се успокоявам  Laughing

Поздрави и целувки на всички  Hug

# 51
  • Мнения: 3 372
Е чак пък къщичка за съжаление нямаме, ама баба живее там в апартамент  Mr. Green
Айде казвайте кога и къде и съм там. Със или без деца?!

# 52
  • Мнения: 109
Пипилота Мац, както вече упоменах преди няколко страници, аз съм гола вода с Фейса, нямам регистрация, а детето е на море и няма кой да ми асистира. Пък някак не е удобно да моля милото- нали ще се урждам с чуждо все пак, не върви да му показвам конкуренцията  Laughing Така че-е-е, снимка в цял ръст по бански очаквам от теб, на гланцирана хартия и много моля без измъкванки  Mr. Green

Мимко, виждаш ли го туй зеленото  Sick  лошо ми стана като видях това
Цитат
Не сме излизали в парка скоро, че бях 1 месец на морето и скоро се прибрахме
Искам и аааааз  Sob  Може ли да ме вземеш друя път, идеално ще се впиша в багажа  Grinning

Дами, отивам да положа старите си кости  smile3524 Ще се "видим" сабахлем и ще се уточним. Лека нощ на всички  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 22:36 от Бобя

# 53
  • Мнения: 21
Не сме излизали в парка скоро, че бях 1 месец на морето и скоро се прибрахме

Ухааа, цял месец на море  Sunglasses, мога само да си мечтая за това.
По принцип за среща  Peace, но да е преди 22, че тогава пак изчезваме за кратко.

# 54
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Я как ми прочетохте мислите за среща значи, ама мислех да ви предложа "на есен с песен", че сега - морета, почивки...
Тази събота и неделя не са ми най-свободните, ама като гледам и следващия уикенд няма да ми е съвсем свободен, та казвайте кога и къде ще се видим, пък ще направя всичко възможно да дойдем - с дете задължително, че и с татко по всяка вероятност  Laughing Само молим, да е следобяд  Peace

Миленка, с това море цял месец предизвика всеобща завист, що ти трябваше да си казваш  Wink
...И мене вече няколко пъти ме питаха дали не чакаме бебе   Laughing 
А му кажи на Калоянчо многооо поздрави и целувки от Галя.Много ми говори за него и каза че са гаджета и много го била обичала  Laughing Ама да не съм казвала на никой  хихихи .

Нали съм безобразно откровена, ще си призная - и аз си помислих, че Галя ще си има братче/сестричка  Embarassed

Ще предам поздрави на Калоян непременно  Hug

# 55
  • Мнения: 3 372
Е, вие пък Blush Какво да направя, че баба ми там живее Mr. Green А незнам какво ще стане сега като кажа, че като малка бях по 3 месеца на море Mr. Green Там ми беше другото село Crazy Хората, които живеят там пък си мечтая за планина и само на планина ходят на почивки....който каквото си няма

Та кога утре викате е срещата Wink

# 56
  • Мнения: 109
И какво сега  newsm78 Утре следобяд в центъра или квартала?
Аз ще съм без "багаж", щото го няма  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 154
Аз днес ще съм цял ден по София и няма да мога да дойда.

На лични вчера получих това :
Nice to meet you
My name is Josephine, It's my pleasure to
contact you and wish to have you as my friend,
for a friend is all about Respect, Admiration and love passion
Also Consist of friendship is sharing of ideas and planing
together, i intend to send you my pictures.

please my dear love contact me to my email address (josephinebangura34@yahoo.com) today
so that i can send you more details about myself and also my
pictures for you to know who i am.thanks from Josephine.
В превод :
Приятно ми е да се запознаем
Моето име е Жозефин, е удоволствие ми
се свържем с вас и искате да имате като моя приятел,
за приятел е всичко за страстта Уважение, възхищение и любов
Да се ​​състои и на приятелството, споделянето на идеи, рендосване и импрегниране
заедно, Имам намерение да ви изпратя моите снимки.

моля, скъпа моя любов, за да се свържете с мен на моя имейл адрес (josephinebangura34@yahoo.com) днес
така че аз мога да ви изпратим повече подробности за себе си и ми
снимки за вас, за да знаеш кой съм am.thanks от Джозефин.
Някой друг получавал ли е ?
Най вероятно е от онези дето после ще искат пари , на това ми мирише. newsm78

# 58
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Лиска, мъж ми няколко пъти на мейла получаваше такива любовни посламия. Едини път реши да се избъзика и отговори. Получи покана да си каже номера на сметката, че мацката имала много пари, които искала да скрие от някой си  newsm78

# 59
  • Мнения: 3 372
Това са опити за измами и източване на пари, не се връзвайте. Както и на тея писма от Уиндоус дето печелите незнам си колко милиона и да си дадете сметката

Общи условия

Активация на акаунт