Раждане със секцио - 3

  • 101 897
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Бързо намерих клипа.

Предупреждавам бременни и хора със слаби сърца и нерви да не гледат.

Не е страшно, но все пак хората имат различна представа кое е страшно и кое не.

http://semeistvo.rozali.com/galeria.php?catid=bremennost-desi това са всичките клипчета от приемането до края.

http://semeistvo.rozali.com/galeria1.php?catid=bremennost-desi&img=97 това е секциото.

# 16
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
На мен пък ми беше много интересно как се прави секцио и как се ражда нормално. От момента в който разбрах, че съм бременна започнах да гледам всевъзможни клипчета да чета статии, снимки и всичко свързано с раждането, а от както разбрах, че ще е секцио седмица преди операцията изгледах всичкия видео материал в нета  как протича операцията, колко разреза, как те зашиват след това и т.н. Може да ви се сторя малко мазохистка, но все пак искам да ставам акушерка и ако е рекъл Господ гинеколожка. И имам едно въпросче там където ми беше възела чак сега се разгради и ми стана една раничка, звънях на АГ-то каза, че няма страшно ама тука мои познати ме плашат, че може да стане инфекция на операцията и т.н., това възможно ли е?

# 17
  • Мнения: 4 841
Какъв възел?

Мажи с риванол или йодасепт. И най добре върви да го види лекар.

# 18
  • Мнения: 46 510
... Анестезиолога каза, че от пълна упойка по трудно се излиза и после по бавно се случват нещата, така че предложи другата...

Аз от моята пълна просто се събудих, все едно от кратък, но много дълбок сън. Ако си гледала Трейнспотинг, оня, дето се съвзе след надрусването и някак изскочи от гроба  Laughing но в никакъв случай стресиращо, даже като се сетих къде съм и какво става, реших че нещо са се разколебали и не са имали време да ме срежат, толкова кратко ми се струваше  Embarassed

Пуснах си клипчето със секциото, мъжът ми гледа филм и по едно време пита какво гледам, аз му казвам - секцио, той  Shocked чул тракане на нещо метално и помислил, че съм си пуснала някакво готварско шоу и се чуват тенджерите  Joy доста се учудил, защото подобно нещо никога не съм правила, вкъщи той е по готвенето  Laughing

Velvet_, ти с такива конци, които се разграждат ли беше? Би трябвало сам да изчезне, но за всеки случай иди да те видят.

Скрит текст:
RadoLin4eto_Mac!, не, в Люлин сме, а и тя сега е на море с баба и дядо  Simple Smile

# 19
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Той изчезна, но просто остана раничка АГ-то каза, че понякога така ставало да не се притеснявам и с това малко дете не мога да отида никъде в момента надявам се да не е сериозно, но времето ще покаже.

# 20
  • Мнения: 3 736
Не би трябвало да е страшна раничката, ще си заздравее. Дезинфекцирай я, ако не завяхва бързо и така.

Аз също гледах клипче за подготовка, но в него всичко се виждаше. Някак не ме стресна, всичко беше толкова организирано, експедитивно. Чиста работа, някак.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 179
И на мен ми слагаха пясък, не е приятно определено, но бързо го махнаха. Не виждам голям смисъл от него, при положение, че на много жени коремите им са се прибрали и без тази процедура.

# 22
  • Мнения: 2 052
Благодаря ви, момичета   bouquet
RadoLin4eto_Mac!, ти хубаво си предупредила бременните да не четат, но аз с моето любопитство....  Laughing Май по-добре да се радвам, че ще съм с пълна упойка. Исках спинална, но в болницата, в която ще раждам обикновено слагат пълна. Аз като ми взимат кръв винаги гледам на страни, а не знам ако си видя корема отворен  Shocked
Сега събирам смелост да изгледам и клипчето, постнато от agnesana  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 736
Дафи, едвеа ли видимостта е толкова добра, не се притеснявай. Пък и ти ще спиш, де.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 334

на мен ми предстои секцио октомври и живо се интересувам..........мерси за клипчетата.......не ме уплашиха ама някак си ми се сви стомаха от страх какво ме чака ooooh!......то като се има в предвид,че съм си паника по природа.....дано всичко е наред по време и след секциото Praynig Praynig Praynig..............

# 25
  • София
  • Мнения: 1 149
Тези клипчета и аз ги гледах, докато бях бременна. Интересно, че тогава изобщо не ми направиха впечатление, даже се ядосвах, че няма по-добра видимост да гледам в детайли, а сега, като ги гледах пак, направо ми призля.
Аз май съм единствената, на която й е било по-добре с пясъка на корема. Като ми го махнаха, ме заболя и определено не ми беше по-добре.
Добре, че не съм се сетила, че се отразява всичко в лампите по време на операцията, че каквато съм, определено щях да зяпам и съответно да се гътна в несвяст на десетата секунда  smile3544

# 26
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Ако не ви е страх може да видите това http://www.vbox7.com/play:e4ed4113

# 27
  • Мнения: 4 841
Ако не ви е страх може да видите това http://www.vbox7.com/play:e4ed4113

Аз ти предлагам да коригираш поста си и да напишеш че не е препоръчително за хора със слаби нерви.

Лично на мен не ми е страшно понеже съм гледала как се коли прасе и после и съм участвала в "разфасоването" . Та винаги ми е било интересно.  Но в сравнение с моите клипове - това си е баш в целта и определено не е подходящо за такива дето ги е страх от кръв.

# 28
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Ако не ви е страх може да видите това http://www.vbox7.com/play:e4ed4113

Аз ти предлагам да коригираш поста си и да напишеш че не е препоръчително за хора със слаби нерви.

Лично на мен не ми е страшно понеже съм гледала как се коли прасе и после и съм участвала в "разфасоването" . Та винаги ми е било интересно.  Но в сравнение с моите клипове - това си е баш в целта и определено не е подходящо за такива дето ги е страх от кръв.

Ами точно заради това съм  написала, ако не ви е страх, защото за някои е страшно.

# 29
  • Мнения: X

Аз май съм единствената, на която й е било по-добре с пясъка на корема. Като ми го махнаха, ме заболя и определено не ми беше по-добре.

Не си единствената!Аз също се чувствах много добре с пясъка,някак комфортно,сякаш подтискаше и болката.Не мога да го обясня точно.
Като го махнаха започнах да усещам болка при всяко леко движение.

Моя приятелка е гледала секциото си в отражението на лампите.И до сега изпитва ужас като си спомни.
Аз, каквато съм страхлива,се страхувах да си погледна операцията дни след секциото,да не ви разправям с какъв страх се къпех първите седмици. Joy

Общи условия

Активация на акаунт