7 дневна диета

  • 3 961
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
1 ден: ябълки

2 ден: кисело мляко

3 ден: варени яйца

4 ден: пилешко варено, без кожа

5 ден: пилешка пържола на скара

6 ден: риба на скара

7 ден: салата, без мазнина и сол... позволено да се овсуси с лимон. За предпочитане е салатата да не е мешана- пр: зелева или марули, или домати, или краставици или....


Мили дами диетата е предписана от диетолог в Италия, с нея може да свалите 10 кг. Можете да ядете колкото си искате от това което пише за деня. Например ябълки- ядете колкото искате, щом се почувствате гладни - хапвате. Диетата не е да гладувате. Аз я започнах днес - стискайте ми палци.... истината е че не съм сигурна че ще успея  Cry .
Ако някой има желание нека опита и да сподели как е при него - не забравяйте че всеки организъм е различен. Много е важно след диетата да не се тъпчете, а да продължите с лека храна. И не забравяйте - пийте много вода!

УСПЕХ!

# 1
  • Мнения: 534
Едно време я правех тази диета и за 2 седмици отслабвах 5 кг. Беше в следният ред:
понеделник - 1л. прясно мляко
вторник       - 6 варени яйца /ядях ги през 2 часа по едно/
сряда          - 2 кисели млека
четвъртък   - 1 кг. зеленчуци
петък          - пилешко месо, печено или варено
събота        - 1 кг. зеленчуци
неделя        - мин. вода
Скоро не съм я правила, но ти желая успех! Peace

# 2
  • Мнения: 1 280
Това е моно - диета, много са добри...поне всички в темата за МОно-диетите са доволни... Hug Иди да прочетеш там , има много различни , а  момичетата ги правят от много време.. Laughing

# 3
  • Мнения: 4
Благодаря ви момичета. Надявам се да издържа и да отслабна. Ще ви пиша пак като свърша, за да знаете резултата.  Hug

# 4
  • Мнения: 385
    miss_kapriz
от утре съм с теб и аз
сподели резултати

# 5
  • Мнения: 385
Zdrawejte,от днес започвам диетата.Купих си ябълки.Но забравих да се претегля.Имам нужда да сваля 5кг.Дано успея.

Общи условия

Активация на акаунт