ПРЕКРАСНО, но дали ще се реализира? НЕЕЕеее, не се... :(

  • 1 546
  • 19
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://dnes.dir.bg/LISTS/BASICPLACE-DNES/news_908922.php

Последна редакция: нд, 12 фев 2006, 08:57 от Шани

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дано. Дано и сандвичите да не са само от хляб. Много икономисват в нашата държава (пестелив народ, брей!) и когато пише "сандвич с хляб, сирене, масло и яйце" вътре може и да не намериш всичко, а ако го намериш, то е в такова количество, че ти трябва лупа...
При всички положения и филия черен хляб е по-добре от вафла, баничка или снакс. Въпросът е децата няма ли да си дояждат с гореспоменатите "лакомства"?

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Наистина идеята е чудесна и дано да се реализира.

# 3
  • Мнения: 2 700
Не го вярвам. Това е поредният "кьор фишек". И при най-добро желание, себестойността на продуктите, които казват, че ще вложат надвишава залегналите в програмата им общо 50 стотинки за закуска и мляко. Пак ще го пише на хартия, кучетата ще си лаят, а керванът ще си върви.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...какво мляко  newsm78, аз знам, че чая е напочит!
Мляко да са имали 2-5 пъти най-много от старта на програмата "Безплатна закуска"!

Чакаме и се надяваме  Peace...до 2-я срок остана малко време Simple Smile

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Шани ,според мен е  по-добре да е чай ,  защото от сина ми знам, че млякото е отвратително и всички деца го изсипват в мивката.Било някакво сухо мляко, което въобще няма вкус на такова.

# 6
  • Мнения: 3 405
Олеле, моето диваненце гладно ще стои Mr. Green
от сандвичите уважава само принцеси с кайма и кашкавал.
Така се радва на баничките, какво ще яде като му ги сменят със сандвич с риба newsm78. Никога няма да го хапне. Sick

Трябва да пуснат анкета сред учениците! Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 1 677
Е,като идея е много "европейско", но и аз се съмнявам,че ще бъде точно така както го пише.Дъшеря ми е в трети клас и всеки ден получава някаква тестена ooooh!закуска,която ако се смачка малко придобива вид на някакво клисаво подобие на закуска.Може би веднъж на две седмици им дават сандвич с кашкавал,а за млякото мнението на децата е същото като горепосоченото/не запомних коя майка го сподели,съжалявам/.
А иначе мисля,че и големият ми син-13г. ще е доволен от такова разнообразие на закуски!
Ще видим втория срок какво ще се получи.
Чао!
Теди Joy

# 8
  • Мнения: 3 251
И аз се надявам да променят нещо в досегашното меню - само тестени закуски, които даже нямат и вид на такива,а и ни докарват само неприятности ... А вчера синът ми сподели, че се коментирало в у-щето им, че нямало да им разрешават да си купуват вече закуски, защото безплатните оставали и отивали в кошчетата... Ако има промяна всичко ще бъде О.К. , но ако продължават така и се налага почти всяка седмица да ходя да го вземам от училище, защото повръща / всеки път в резултат на по - мазните безплатни закуски.../ лично ще искам да говоря с директорката по този въпрос .

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Би било чудесно ако стане. Повечето деца ако имат парички ги дават за лакомства или в интернет клубове, така поне ще хапнат със сигурност нещо полезно.

# 10
  • Мнения: 3 405
Някои деца повръщат от млякото, което им дават.

Моят син хем е злояд, хем му харесват баничките и кифлите от безплатната закуска newsm78
Снощи го питах дали ще яде сандвич с риба, а той каза:
Ъх, гадост !

Но като идея е добре, разнообразието в храната е за предпочитане.
Аз съм ЗА по-принцип.

А Никсъна, май ще си остане любител на баниците Laughing

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Прекалено хубаво бе, за да е истина...или както се вика - българска му работа  #Cussing out

Споделете и Вие!  Praynig

При нас си е по старому закуската - тестяна и не винаги хубава Sick

# 12
  • Мнения: 3 743
Прекалено хубаво бе, за да е истина...или както се вика - българска му работа  #Cussing out

Споделете и Вие!  Praynig

При нас си е по старому закуската - тестяна и не винаги хубава Sick

И при нас е същото тестени мазнотии, кроасани и филии с шоколад, а млякото Sick
Моето дете изобщо не ги яде.

# 13
  • Мнения: 1 220
 Племенничката ми е в 2ри клас и е много доволна от закуските, детето си ги хапва с удоволствие! Само да ви помоля мили мами, ако децата ви не харесват закуската , говорете с тях, по-добре да я пъхнат в едно пликче и да ви я донесат или измислете нещо друго, но да има пълни кошчета с храна просто е ужасно! Колко много се говори за децата от домовете, помислете дали те получават всеки ден такава закуска и дали е възпитателно за детето ви да хвърля храна!

# 14
  • Мнения: 3 743
Племенничката ми е в 2ри клас и е много доволна от закуските, детето си ги хапва с удоволствие! Само да ви помоля мили мами, ако децата ви не харесват закуската , говорете с тях, по-добре да я пъхнат в едно пликче и да ви я донесат или измислете нещо друго, но да има пълни кошчета с храна просто е ужасно! Колко много се говори за децата от домовете, помислете дали те получават всеки ден такава закуска и дали е възпитателно за детето ви да хвърля храна!
Това, че не ги яде не означава, че ги изхвърля.
В училището на сина ми, закуските са сложени в големи табли и децата, които не я ядат изобщо не я взимат, накрая учителката връща таблата със закуските и от там нататък не знам какво става...

Общи условия

Активация на акаунт