Комплекс " Стари Времена - 2"-отзиви

  • 8 271
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Здравейте ,предстои  ни съвсем скоро пътуване към с.Мостово и  разглеждане на скалния феномен -Белинташ,интересувам се ,има ли някой отзиви за комплекс Стари Времена - 2-там ще  ни е  нощувката  и  какво друго трябва да не пропуснем да видим в района.Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 856
Мога съвсем бегла информация да ти дам. Ние бяхме в к-с Старите къщи миналия месец, а до него е Стари времена -2. Ходихме да го разгледаме отвън. Добре поддъжан е и собственичката беше л'безна. Не сме влизали в стаите, но съдейки по двора, предполагам, че се поддържат също добре.

# 2
  • Мнения: 142
Благодаря ви!

# 3
  • Мнения: 198
Бяхме там преди -три години за две нощувки през седмицата.Комплексът е приятен, с обширен двор, няма басейн.Чисто е.
Храната - искахме нещо от местните рецепти да опитаме и ни приготвиха заек,беше добре.

# 4
  • Мнения: 142
Благодаря ви!Прекрасно е  да се съчетае красотата на родопската природа с родопски специалитети! А наоколо освен Белинташ, какво предизвиква интерес и  трябва да се види?

# 5
  • Мнения: 1 834
Мда, хубаво е там....Кръстова гора е наблизо ...

# 6
  • Мнения: 142
А тракийското свещенно  място - Караджов камък далече ли е  от комплекса?

# 7
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Задължително идете на Караджов камък. За мен той е по-впечатляващ от Белинташ (лично мнение). Тръгва се от с. Мостово, следвате маркировката за Кръстов връх. След стръмната част над селото там където указателната табела ви насочва твърде настойчиво да поемете по дясната пътека за Кръстова гора, се огледайте по левия път има червени панделки по дърветата. Ако искате само Караджов камък без Кръстова гора, това е вашият път - попанделките-право на камъка  Wink. Ние минахме през Кръстова гора, струва си  Peace

Ако ти трябва повече инфо, насреща съм

# 8
  • Мнения: 142
Благодаря ви вече посетихме "Старите времена "2,комплексът ни хареса,Белинташ ни впечатли !

# 9
  • Мнения: 198
Уникално е !
А ходихте ли до Караджов камък?

# 10
  • Мнения: 142
Не,за съжаление не разполагахме с  време за там.

# 11
  • Мнения: 20
Потресена съм от случилото се в този комплекс!
Накратко- отидохме да резервираме стаи за семейно тържество. Там ни посрещна един възрастен господин, очевидно пиян, по-късно разбрах, че е собственик на хотела. Първо не се съгласи да ни даде единични стаи, когато му казах, че ще си ги платя като двойни, се съгласи. Говореше несвързано, прекъсваше ни, говореше ни с излишни детайли неща, които не ни интересуват. В крайна сметка, уговорихме стаите и аз продължих, че искам да поръчам храна за вечеря. Отговора беше, че не можело, защото той посрещал важни гости (окръжна прокуратура Русе) и те си били поръчали храна предварително. Когато отново му казах, че и аз искам да поръчам храна за семейното ни тържество Предварително, започна отново да говори за някакви съвсем несвързани неща. Тогава осъзнах, че дори да отидем там, няма да си изкараме добре. И му казах, че мястото ни харесва, но заради неговото неадекватно отношение, няма да дойдем. Тогава пияният господин каза "Дреме ми на кура, путко заспала, ще си го преместя в другия крачол". От други хора също бях чувала, че не е особено отзивчив и че, първо обслужва джиповете и дебелите вратове, и не но не допусках, че е до такава степен!

Общи условия

Активация на акаунт