SlimLida

  • 31 603
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 226
Здравейте, аз съм нова във форума :
      Искам да попитам дали някой  е пробвал тези хапчета за отслабване  Slimlida (мисля,че са нови). Ако има такива ще Ви помоля да изкажете Вашите впечатления. Благодаря предварително. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 376
Ето аз какво открих за тях
http://tedipetkova.wordpress.com/?gclid=CNqi2OTy67ECFYOJDgodbD8A8Q
и на мен ще ми е интересно ако някой ги е изпробвал

# 2
  • Мнения: 493
Не знам дали има разлика между Слим Лида и Лида(нова формула), но аз пих една седмица хапчетата и ги хвърлих. Чувствах се много зле, прилошаваше ми, имах сърцебиене и вечер не можех да спя, а апетит си имах както обикновено.
Иначе много хубави коментари...но дали са истина?

# 3
  • Мнения: 0
Момичета не се лъжете, най-малкото тази Теди Петкова не е реална личност, а ви маниполират!!!
Снимката е открадната дори от интернет http://www.huffingtonpost.com/2012/06/05/weight-loss-success-cry … ns_n_1571786.html

Освен това негативния ми коментар въобще не се появи на този сайт!

ТОВА Е ИЗМАМА!!!!

# 4
# 5
  • Мнения: 0
Въпреки всичко тези хапчета действат доста силно за отслабване и това е факт. Друг въпорс е дали са на билкова основа.  Laughing

# 6
  • Мнения: 0
Момичета не се връзвайте за тези хапчета. Аз свалих 27 кг., но не с хапчета и кой знае колко тренировки. И повярвайте ми няма как да изглеждаш като фотомодел с 25 кг. по - малко, ами помислете къде отива по - голямата част от кожата ви. Моята препоръка е да не се лъжете с тези хапчета, които могат да бъдат и вредни.

# 7
  • Мнения: 0
Съгласна съм за хапчетата.  Danito7777, как успя да свалиш 27 кг? Доста са. Трябва да е продължило доста време.

# 8
  • Мнения: 0
Започнах да ги вземам на 14.12.2012...след почти месец установих че не съм свалила дори 1 килограм.Изхвърлих ги,защото моя приятелка,която работи в болница ме увери,че от въпросните хапчета/хранителна добавка както я наричат/е имало много оплаквания и сериозни последици за здравето на хора,които са ги приемали ...единственото вярно нещо е,че наистина убиват апетита,но доколко са безвредни???...най-странното е че денят в който пуснах коментар в сайта им за поръчка е вече изтрит..Пуснах и втори..Най-вероятно и той ще бъде изтрит,но все пак се надявам,че някой ще му обърне внимание преди да поръча тези абсурдни "хапчета за отслабване".НЕ ГИ КУПУВАЙТЕ!!!!!ЕДИНСТВЕНОТО,КОЕТО ПРАВИТЕ Е ДА ПЪЛНИТЕ ДЖОБА НА ПОРЕДНИЯ МОШЕНИК!!!!

# 9
  • Мнения: 0
здравейте,аз също писах в техния сайт но моето мнение също е изтрито
не се връзвайте на тази поредна измама

# 10
  • БГ
  • Мнения: 735
моето няма и минута беше изтрито, всичко е лъжа!

# 11
  • Мнения: 4
Защо се хващате на поредната измама на поредните мошеници ? Най-добре си купувайте неща от лицензирани магазини, а не през сайтове.

# 12
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз искам да споделя мнение,  поръчах си хапчетата от сайта на SlimLida , днес ги получих . Когато отворих пратката се оказа , че на тях пише LIDA  DAI DAI HUA JIAO NANG . Този продукт е забранен за употреба през 2008 год. Писах в сайта на СлимЛида , публикацията ми все още чака одобрение . Най вероятно няма да я одобрят. Дилемата за мен е дали да ги пия .Имат доста странични ефекти (поне така се пише) .За пореден път се оказа , че всяко ново нещо в България е забравено старо. Всеки сам да преценява дали да  съсипва здравето си. Щом има дим има и огън , поне аз така мисля. Действах прибързано онази нощ и ги поръчах.Старите хора са казали"утрото е по - мъдро от вечерта ". За свое успокоение ще си кажа "40 лв. къде ли не отишли ", но защо трябва да "пълним джобовете "на някой , който не заслужава .

# 13
  • Мнения: 360
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ИНФОТО....МИСЛЯ, ЧЕ ТОКУ ЩО МИ СПАСИХТЕ ЖИВОТА!!! В ОТЧАЯНИЕТО СИ ДА СВАЛЯ НЯКОЙ И ДРУГ КИЛОГРАМ БЯХ ГОТОВА ДА СЕ ВЪРЖА НА ПОРЕДНАТА ЛЪЖА!
  bouquet

# 14
  • Мнения: 0
Никога не купувайте този боклук,нищо не правиииииииииииииииииииииииии,пълна измама е

# 15
  • Мнения: 70
Знам, че може би ще прозвучи странно, но аз лично съм употребявала този продукт и за месец свалих 10 кг. Сега искам поне още 5-6, но се чудя от кой сайт да ги поръчам Confused

# 16
  • Мнения: 0
Купих Слимлида, но като видях противопоказанията на кутийката се отказах да я пия. Трябва да съм много отчаяна от себе си, за да си рискувам здравето за няколко кила, който ако се свалят така рязко както пише ще се върнат също така рязко обратно.
Попитах на мейла от сайта на продукта, от който всъщност го поръчах, как мога да го върна, но нищо не ми отговориха. Обадих се на телефона, който бе посочен в товарителницата, но отново никой не ми отговори. Честно казано това ми се вижда доста фалшиво.  Доставак от вида - кой се прекарал - прекарал, няма връщане назад хич не ми вдъхват доверие в продукта, майната им на парите. Важното е други хора да не се лъжат и да си поръчват продукти със съмнителен произход и качества.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 166
За кой ли път съм искренно благодарна за съществуването на този сайт и на хората, пишещи в него. В стремежа си да си възвърна фигурата от преди ражднето бях на косъм да си поръчам този боклук. Добре, че има хора като вас, които да ме вразумят навреме   bouquet

# 18
  • Мнения: 0
Съгласна съм за хапчетата.  Danito7777, как успя да свалиш 27 кг? Доста са. Трябва да е продължило доста време.

anniet всъщност не беше доста дълго време, не повече от 6 месеца.  Цялата работа е в редовното хранене. Аз не вярвах много много, но си казах защо да не опитам нямам какво да губя. Или ще стане или не, среден вариант няма. И започнах да се храня редовно. Не съм се лишавала от нищо. Като казвам нищо, това означава абсолютно нищо. След известно време започнах и да тренирам 2-3 пъти в седмицата ( предимно бягане ) и вече резултатите са на лице. Е като всяка жена искам още и още, но сега съм в период на стабилизация и след около месец - два почвам на ново. Направи си един режим на хранене ( най - малко 3 пъти на ден ) + тренировки. Резултатите излизат на лице след известно време, не веднага. Пожелавам ти успех.

# 19
  • Мнения: 0
Molq da mi dadete suvet ... Kupih si http://www.slimlida.com/ tezi hap4eta i nz dali 6te ima efekt , molq vi ako nqkoi gi e probval da mi pi6e na e-mail e4etyyy1993@abv.bg i da mi kaje za rezultata i strani4nite efekti , blagodarq predvaritelno

# 20
  • Мнения: 344
Господи, благодаря Ти за интернет, за този чудесен сайт и за чудесните жени, пишещи в него!

# 21
  • Мнения: 4
Здравейте, аз съм нова във форума :
      Искам да попитам дали някой  е пробвал тези хапчета за отслабване  Slimlida (мисля,че са нови). Ако има такива ще Ви помоля да изкажете Вашите впечатления. Благодаря предварително. Simple Smile
Аз държа да споделя моето мнение за хапчетата Лида, не знам дали ила разлика между лида слим или лида обикновена, но 2010 си ги поръчах от нета - за 1 месец свалих 10 кг, което си е много разбирате.Такааааа, до тук добре, защото в бюста не мръднах , а свалях паласки, корем, дупе, крака, ръце-имах нужда след като съм 175см,  килограмите ми бяха 80 и малко.после изпих втора опаковка за още 1 месец.Положението е следното това се случи преди 3 години, някои странични ефекти от хапчетата- сухота в устата, нон стоп уголемени зеници, никакъв глад, дори и за сладко, непоносимост към кафе и всякакви кофеинови напитки, алкохол не, супер много енергия, абсолютно нищожно желание за сън и почивка/щом съм местила мебели през нощта, при 16 - 20 часов работен ден, нямам желание за сън, представете си.
Оказва се, че въпросната лида е нещо като амфетамин- от който се слабее, защото си хипер активен, а не ядеш почти нищо, не спиш, сърцето ти думка постояно, бях изяла само едно блокче черен шоколад и си чувах сърцето в стаята. Бях на седмото небе от резултата с отслабването, особено след като няколко години след раждане не можеш да свалиш и грам, но дотук с хвалебствията-----------------------------след няколко месеца менструацията ми спря почти/ в момента съм на 32 години все пак/, идваше ми 1 ден за месеца и то не за целия ден и супер оскъдно, подувах се от пиене на вода, налях се много, и полека- лека си върнах килцата, дори и да не ядях нищо.Сами си направете изводите какво има в тея хапчета, и защо получих хормонален дисбаланс, просто хапчетата цакат здраво щитовидната жлеза, след като толкова натоварват сърцето!

# 22
  • Мнения: 4
Не мога да повярвам, че има хора, които рискуват така здравето си. Защо не опитате първо с нещо по-просто като упражнения и диета и след това да добавите примерно Ацетил Л-карнин, а директно се нахвърляте върху вредните продукти.

# 23
  • София
  • Мнения: 299
не го пийте това
последиците са лоши

# 24
  • Мнения: 4
Не мога да повярвам, че има хора, които рискуват така здравето си. Защо не опитате първо с нещо по-просто като упражнения и диета и след това да добавите примерно Ацетил Л-карнин, а директно се нахвърляте върху вредните продукти.


Може би сме опитвали с диети-ама не е помогнало, а след толкова часов работен ден, дете и почти без почивка едва ли остава време за упражнения, че и сили. Аз изказах моето мнение за продукта от личен опит, но най много се "радвам" на момичета, които имат слаби тела, каквото и да хапват и после диети и упражнения казват, ами ако и вие сте лежали на задържане в болницата и сте били нон стоп на системи с глюкоза и др, и за 7 дни сте качили 8 кг/ представете си го/----мисля че точно тоя тип килограми най- трудно се свалят. Ще ме прощавате, но всеки избира как да отслабва и с какво може в крайна сметка, не всичко е диета и упражнения, хранила съм се разделно- и ефект нула, вървяла съм по 10 км - и ефект нула до 1- кг за месец, всеки организъм е различен, метаболизмът също, хапчетата помагат на едни, нямат ефект при други, някои след раждане напълняват с 40 кг, после отслабват с 50. други качват 15кг, и не могат да ги свалят с години.Ето сега например съм ограничила хляб, сладко, пържено и ефекта е нулев, корема е перменентен 6 месец - с дете на 1 годинка съм и ми правят място в болницата на опашката, защото ме мислят за бременна.

# 25
  • Мнения: 4
Не мога да повярвам, че има хора, които рискуват така здравето си. Защо не опитате първо с нещо по-просто като упражнения и диета и след това да добавите примерно Ацетил Л-карнин, а директно се нахвърляте върху вредните продукти.


Може би сме опитвали с диети-ама не е помогнало, а след толкова часов работен ден, дете и почти без почивка едва ли остава време за упражнения, че и сили. Аз изказах моето мнение за продукта от личен опит, но най много се "радвам" на момичета, които имат слаби тела, каквото и да хапват и после диети и упражнения казват, ами ако и вие сте лежали на задържане в болницата и сте били нон стоп на системи с глюкоза и др, и за 7 дни сте качили 8 кг/ представете си го/----мисля че точно тоя тип килограми най- трудно се свалят. Ще ме прощавате, но всеки избира как да отслабва и с какво може в крайна сметка, не всичко е диета и упражнения, хранила съм се разделно- и ефект нула, вървяла съм по 10 км - и ефект нула до 1- кг за месец, всеки организъм е различен, метаболизмът също, хапчетата помагат на едни, нямат ефект при други, някои след раждане напълняват с 40 кг, после отслабват с 50. други качват 15кг, и не могат да ги свалят с години.Ето сега например съм ограничила хляб, сладко, пържено и ефекта е нулев, корема е перменентен 6 месец - с дете на 1 годинка съм и ми правят място в болницата на опашката, защото ме мислят за бременна.

Може би при теб проблемът е на хормонално ниво, но се съмнявам. Жените много често сме много заблудени относно правилна диета и правилно хранене. Ако можеш да споделиш едно примерно меню какво приемаш и как протича денят ти, тогава ще можем евентуално да ти дадем някакъв съвет. Иначе ако твърдо си решила да взимаш добавки започни с Ацетил Л-карнитина пък след време може да пробваш и някакъв термогенен фетбърнър.

# 26
  • Мнения: 4
Не мога да повярвам, че има хора, които рискуват така здравето си. Защо не опитате първо с нещо по-просто като упражнения и диета и след това да добавите примерно Ацетил Л-карнин, а директно се нахвърляте върху вредните продукти.


Може би сме опитвали с диети-ама не е помогнало, а след толкова часов работен ден, дете и почти без почивка едва ли остава време за упражнения, че и сили. Аз изказах моето мнение за продукта от личен опит, но най много се "радвам" на момичета, които имат слаби тела, каквото и да хапват и после диети и упражнения казват, ами ако и вие сте лежали на задържане в болницата и сте били нон стоп на системи с глюкоза и др, и за 7 дни сте качили 8 кг/ представете си го/----мисля че точно тоя тип килограми най- трудно се свалят. Ще ме прощавате, но всеки избира как да отслабва и с какво може в крайна сметка, не всичко е диета и упражнения, хранила съм се разделно- и ефект нула, вървяла съм по 10 км - и ефект нула до 1- кг за месец, всеки организъм е различен, метаболизмът също, хапчетата помагат на едни, нямат ефект при други, някои след раждане напълняват с 40 кг, после отслабват с 50. други качват 15кг, и не могат да ги свалят с години.Ето сега например съм ограничила хляб, сладко, пържено и ефекта е нулев, корема е перменентен 6 месец - с дете на 1 годинка съм и ми правят място в болницата на опашката, защото ме мислят за бременна.

Може би при теб проблемът е на хормонално ниво, но се съмнявам. Жените много често сме много заблудени относно правилна диета и правилно хранене. Ако можеш да споделиш едно примерно меню какво приемаш и как протича денят ти, тогава ще можем евентуално да ти дадем някакъв съвет. Иначе ако твърдо си решила да взимаш добавки започни с Ацетил Л-карнитина пък след време може да пробваш и някакъв термогенен фетбърнър.
да, на хормонално ниво е.факт!сег аще обясня как протича моят ден с 2 деца/ на 9г и 1 година/, ткааа: закуска задължително от 1-до 2 филийки,черен или бях хляб, но рядко, сирене, домати, кашкавал, салм, редувам ги през дните, чаша кафе, обяд: месо със салата, вода, в краен случай бира, но рядко, вечеря: салата и месо, или картофи със салата, но гледам да не смесвам ориз с месо, или картофи с него, през деня имаме разходки от по 2 часа с малкия, къде сколичка, къде тичане с него, или по скоро да гледам да не падне някъде,вкъщи редовно игра с бебето, лягаме към 23 часа, ставаме 6 сутринта, понякога и по рано, но отскоро е така, преди месец и половина, когато още кърмих спах по 2-3 часа максимум
позволявам си понякога шоколад, но ям и много плодове и пия доста вода, газирани напитки не обичам.Може би този примерен ден не изглежда като за диета, но не смятам че преяждам или нещо такова, висока съм 174 или 175см, имам адски подути крака, предполагам че е вода задържана, вчера се теглиух 92 кг, което е адски много
никой не вярва като кажа че съм толкова, но според мен съм си едра така
честно да кажа не съм от активните спортисти/може и някой да ме укори за това/, но с тея грижи за дом, деца, недоспиване, умора, стрес, вечно подут корем/ а метаболизмът ми е доста добър/, някак загубих и желание за упражнения, а и искам наистина да убия този апетит по някакъв начин, а и да изгарям мяазнини,мислих да пробвам с витаслим нещо, но ми се иска някакъв резултат наистина.от тея хора съм, които дебелеят от стрес, посягам към сладкото, когато се чувствам в депресия признавам,тъпча когато се чувствам не на място, необичана, некрасива. Всичко това звучи тъпо може би, но аз си казвам какво ми е

# 27
  • Мнения: 295
Бих искала да добавя и моето негативно мнение за продукта. Първо, обърнете внимание, че всички коментари в блога на "Теди" нямат линк към регистриран потребител (с изключение на едно такова мнение). Влезте в който и да е друг блог и вижте как коментарите са свързани с личности, особено в платформа като уърдпрес, която има и социална функция. Това ми намирисва измама. Според мен мненията са пуснати от съставителите на блога.

Второ, преди време имах позната, която взимаше таблетки Лида. Наистина отслабна, както и приятелката, която й препоръчала хапчетата, но изглеждаше ужасно. Не знаех дали да я поздравя за успеха или да я питам как е. Имаше тъмни кръгове под очите, изглеждаше изморена и болна. Даже първоначално си помислих, че е боледувала и затова е отслабнала. Тя също сподели, че не можела да спи и имала сърцебиене.

Аз лично свалих около 8 кг (в един момент бяха 10) и вече поддържам теглото си 4 години с трайна промяна в начина на живот - хранене (често, по малко, полезно, но и вкусно - сурово/малко обработено, балансирано, без хранене след 18 часа), движение (да ми доставя удоволствие - карам колело, ходя на йога и балет, обичам да плувам и да ходя на планина), сън (поне 6-8 часа на ден). Много е важно човек да изпитва удоволствие от това, което прави. Така няма да има нужда да се насилва, просто с радост ще продължи да поддържа формата си цял живот. Никое хапче не може да замени това.

Пожелавам на всички, които имат за сваляне, да намерят своя безопасен път за справяне с излишното тегло и да имат търпение. Колкото по-бавно, толкова по-трайно Simple Smile

# 28
  • Мнения: 295
...от тея хора съм, които дебелеят от стрес, посягам към сладкото, когато се чувствам в депресия признавам,тъпча когато се чувствам не на място, необичана, некрасива. Всичко това звучи тъпо може би, но аз си казвам какво ми е


Здравей, renkaliso.

Моят съвет е:
1. Разпредели храната си за деня на пет по-малки хранения, вместо на три по-обилни (това ще ускори метаболизма). Например вместо 1-2 филийки на закуска, изяж 1 (или 1/2) в 7 часа сутринта, другата в 10.
2. Плодовете и зеленчуците също са храна. Междинните хранения може да са плод.
3. Избягвай да се храниш след 18 часа. Имам приятелка, която свали солидно количество килограми само като пропускаше вечерята.
4. Вечерята може да е салата - колкото по-лека, толкова по-добре.
Примерно меню - три основни хранения, богати на белтъчини, бавни въглехидрати и салата; две междинни хранения с плод. Като казвам "богато" меню, имам предвид да е питателно, а не с празни калории (сладкиши, пържено и т.н.). Друго правило е, че на едно хранене човек не трябва да изяжда повече, отколкото се побира в шепата му, ако не иска да разтегне стомаха си, защото именно толкова е големината на стомаха. Честно казано обаче аз ям повече и не познавам човек, който спазва стриктно това правило. Но съм го чувала от няколко места и винаги, когато започвам диета, се съобразявам с него. Поне в началото Simple Smile Може да се ползва като ориентир какво е много и малко.
5. За потискане на апетита една приятелка използваше моркови - всеки път, когато й се пригризкваше нещо, взимаше морков.

Относно движението и нежеланието за него - намери нещо, което обичаш да правиш, което те зарежда и се заеми с него. Винаги съм завиждала на хората, които живеят край морето, защото съвсем лесно могат да идат да поплуват. На децата също ще им е приятно.

И най-важното - трябва да спиш повече. Стресът действа така на повечето хора - предизвиква желание за сладко, нездравословно (човек като няма време и енергия да си планира храненето, яде каквото му падне), обърква метаболизма на организма. Когато съм била под стрес, ми се е случвало цял ден да не ям нищо, а накрая да съм качила един килограм - страшно потискащо.

Надявам се да не приемеш думите ми като морализаторстване. Пиша ти с най-добри чувства. Имала съм подобни моменти и знам колко е трудно. Затова според мен най-важно е човек да промени начина си на живот и мислене и да се научи да се съобразява с тялото и чувствата си.

 Heart Eyes Hug

# 29
  • Мнения: 4
...от тея хора съм, които дебелеят от стрес, посягам към сладкото, когато се чувствам в депресия признавам,тъпча когато се чувствам не на място, необичана, некрасива. Всичко това звучи тъпо може би, но аз си казвам какво ми е


Здравей, renkaliso.

Моят съвет е:
1. Разпредели храната си за деня на пет по-малки хранения, вместо на три по-обилни (това ще ускори метаболизма). Например вместо 1-2 филийки на закуска, изяж 1 (или 1/2) в 7 часа сутринта, другата в 10.
2. Плодовете и зеленчуците също са храна. Междинните хранения може да са плод.
3. Избягвай да се храниш след 18 часа. Имам приятелка, която свали солидно количество килограми само като пропускаше вечерята.
4. Вечерята може да е салата - колкото по-лека, толкова по-добре.
Примерно меню - три основни хранения, богати на белтъчини, бавни въглехидрати и салата; две междинни хранения с плод. Като казвам "богато" меню, имам предвид да е питателно, а не с празни калории (сладкиши, пържено и т.н.). Друго правило е, че на едно хранене човек не трябва да изяжда повече, отколкото се побира в шепата му, ако не иска да разтегне стомаха си, защото именно толкова е големината на стомаха. Честно казано обаче аз ям повече и не познавам човек, който спазва стриктно това правило. Но съм го чувала от няколко места и винаги, когато започвам диета, се съобразявам с него. Поне в началото Simple Smile Може да се ползва като ориентир какво е много и малко.
5. За потискане на апетита една приятелка използваше моркови - всеки път, когато й се пригризкваше нещо, взимаше морков.

Относно движението и нежеланието за него - намери нещо, което обичаш да правиш, което те зарежда и се заеми с него. Винаги съм завиждала на хората, които живеят край морето, защото съвсем лесно могат да идат да поплуват. На децата също ще им е приятно.

И най-важното - трябва да спиш повече. Стресът действа така на повечето хора - предизвиква желание за сладко, нездравословно (човек като няма време и енергия да си планира храненето, яде каквото му падне), обърква метаболизма на организма. Когато съм била под стрес, ми се е случвало цял ден да не ям нищо, а накрая да съм качила един килограм - страшно потискащо.

Надявам се да не приемеш думите ми като морализаторстване. Пиша ти с най-добри чувства. Имала съм подобни моменти и знам колко е трудно. Затова според мен най-важно е човек да промени начина си на живот и мислене и да се научи да се съобразява с тялото и чувствата си.

 Heart Eyes Hug
Ще опитам да се справя някак, но е адски трудно.Засега лежа на това че съм висока и килограмите толкова не личат , в сравнение ако съм ниска например.Сега пия хром/ има ефект явно, от 2 седмици пия и съм намалила сладичкото или поне така мисля/ по 1 таблетка за нормализиране на кръвната захар, понеже имам постоянен глад за сладко,мисля да пробвам и ликуид офф да мога да се справя с отоците по краката и задържането на вода-------абе тежки задачи, но не съм се отказала да слабея.Мисля,че стреса в случая оказва голямо влияние, и тро негативно-тъй като постояно съм ангажирана в мисълта си-сега ще смъкна ли, няма ли.Това ме побърква.Знам, че трябва да се оставя на течението, без да мисля-има ли промяна, няма ли.СЪня засега покрай бебето не ми се получава толкова часове, но май ще гледам да си почивам повече. Много благодаря за съветите, радвам се че има хора , които не само критикуват с показалката това така да се направи, онова така...Понякога дори и да спазваме точно правилата, нещата не са 100 процента сигурни.Много благодаря!

# 30
  • Мнения: 295
Ще опитам да се справя някак...

Пожелавам ти успех и ти стискам палци  Peace Hug

# 31
  • Мнения: 4
Ще опитам да се справя някак...

Пожелавам ти успех и ти стискам палци  Peace Hug
благодаря от сърце

# 32
  • Мнения: 143
И аз се запалих за около 5 минути да отслабна магически... имам проблем със щитовидната жлеза и това прави отслабването мишън инпосибъл дори с хапчета за щитовидна... благодаря че ми помогнахте да взема правилното решение и да не поръчам този болкук.
Но искам да споделя нещо - според мен за успешното отслабване много голямо значение има сънят. Може би дори по-голямо от храненето в накои случаи. Ние се опитваме да вършим всичко - и деца и работа и къща и какво ли не. И рядко ни остава време да помислим че и ние сме хора. И все си мислим че просто с по-малко сън и почивка ще компенсираме нещата. Ама всичко е за наша сметка....

# 33
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Напълно съм съгласна с NOva
според мен за успешното отслабване много голямо значение има сънят. Може би дори по-голямо от храненето в накои случаи.
При мен ситуацията е подобна като renkaliso. След като родих второто си дете бях 58кг. но нямах сланините около корама които сега имам. Гледам снимките си след раждането и сега и се ужасявам от вида си. Казах си че с второто дете ще направя всичко по силите си за да кърмя. Така и направих, имах чувството че някои дни освен да кърмя нищо друго не съм правила, спях по 3-4ч. на денонощие, че бебето постоянно се будеше. Няма никакъв режим и до днес (1,5г) и бях на негово разположение денонощно. Страшно изморена през деня, едва имам време да хапна нещо и едва като сложа децата в 21, в 22 сядах да хапна. Така си запазих килограмите след раждането но се сдобих с ужасни тлъстини. По цял ден търча след бебето и за фитнес няма кога да мисля. Ако някой ме попита кой спорт ми харесва бих отговорила Сънят - на този етап. Като съм много напрегната хапвам черен шоколад, но колкото и да пишат че е здравословен пак се пълнее от него макар и едно редче на ден. Просто за да се започне да се слабее си мисля че трябва не с диета и фитнес да се почне а първо от здрав сън 8ч., да се намали стреса, после по няколко пъти на седмица лек спорт, ограничение от вредните храни и накрая здравословно хранене. Може и пълнени чушки да си хапнете, но да е малко количеството и без хляб. Както е писала Ани2 да е колкото юмрука порцията. Надявам се да успея някой ден, но и аз да си призная се зачудих дали е вярно за тези хапчета и влязох да прочета нещо в нета. Добре че ви има. Благодаря ви!

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 23:02 от ronicat

# 34
  • Мнения: 4
Напълно съм съгласна с NOva
според мен за успешното отслабване много голямо значение има сънят. Може би дори по-голямо от храненето в накои случаи.
При мен ситуацията е подобна като renkaliso. След като родих второто си дете бях 58кг. но нямах сланините около корама които сега имам. Гледам снимките си след раждането и сега и се ужасявам от вида си. Казах си че с второто дете ще направя всичко по силите си за да кърмя. Така и направих, имах чувството че някои дни освен да кърмя нищо друго не съм правила, спях по 3-4ч. на денонощие, че бебето постоянно се будеше. Няма никакъв режим и до днес (1,5г) и бях на негово разположение денонощно. Страшно изморена през деня, едва имам време да хапна нещо и едва като сложа децата в 21, в 22 сядах да хапна. Така си запазих килограмите след раждането но се сдобих с ужасни тлъстини. По цял ден търча след бебето и за фитнес няма кога да мисля. Ако някой ме попита кой спорт ми харесва бих отговорила Сънят - на този етап. Като съм много напрегната хапвам черен шоколад, но колкото и да пишат че е здравословен пак се пълнее от него макар и едно редче на ден. Просто за да се започне да се слабее си мисля че трябва не с диета и фитнес да се почне а първо от здрав сън 8ч., да се намали стреса, после по няколко пъти на седмица лек спорт, ограничение от вредните храни и накрая здравословно хранене. Може и пълнени чушки да си хапнете, но да е малко количеството и без хляб. Както е писала Ани2 да е колкото юмрука порцията. Надявам се да успея някой ден, но и аз да си призная се зачудих дали е вярно за тези хапчета и влязох да прочета нещо в нета. Добре че ви има. Благодаря ви!
напълно съгласна, че най- важното си е сънят и стреса и по-скоро липсата на стрес, аз от две седмици и нещо пия хром форте по 1 таблетка, защото прочетох че влечението към сладки храни, раздразнителността и т.н идва от недостига на хром в организма, тоест хромът като се пие се регулира в нужното количество в корганизма и го няма тоя постоянен глад, другото което пия прословутия ликуид офф, който намалял теглото и оттървавал тялото от излизшно насъбраните течности-----ееееее аз ги имах в излишек и не знам, дали от комбинация от двете или не, ама бая течности изхвърлих и малко сякаш съм поотслабнала, поне от дрехите се вижда, но има още бая да свалям, поне сега намалих храната от тези лекарства ли не знам, но е факт и се чувствам по лека

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте, искам да благодаря на всички за коментарите. След раждането на детето много бавно свалям килограми. Бях решила да ускоря процеса със slimlida, но вече се отказах:)

# 36
  • Мнения: 0
Тези слимлида са много опасни  Naughty Една приятелка ги пробва освен че и се гадеше болеше я глава си върна и всичките килограми след спирането им  #Crazy Не се лъжете по рекламите ами ако искате бързо отслабване увеличете и спoрта и евентуално някоя спортна хранителна добавка която ще подсили ефекта от тренировките ви.

Общи условия

Активация на акаунт