Жената Лъв 65-та тема

  • 41 775
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Честит Рожден Ден скъпа Полинце Heart Eyes  bouquet Hug

Каквото и да ти пожелая в този ден все ще е малко, но от сърце ти желая да си жива и здрава!  Heart Eyes Praynig Hug
Нека щастието винаги да бъде с теб!  Party
Нека късмета винаги да те спохожда, когато имаш най-голяма нужда!  Praynig
Много любов и положителни емоции от любимите ти хора!  Heart Eyes  bouquet Hug
Весел Празник и Наздраве!  smile3525 newsm19 Drunk

# 46
  • Мнения: 9 776
 Hug

Мерси още веднъж за честитките! Много е приятно! Flutter Hug

Венче, не знам ти за какви изненади си мислиш, но от мъжа ми получих цвете в саксийка, че и картичка имаше. Crazy Мислел даже да я надпише, но се отказал, щото пише много грозно. hahaha А от щерката - блуза в приятен цвят, какъвто нямам в гардероба си, с гердан към нея. Sunglasses Доволна. bowuu Много /приятно/ бях изненадана, което е по-важното. Blush

Наготвих, пита направих, вчера и торта, та само гостите да идват. И дребчо от градинката. Blush

Фрапенце, изпревари ме! Crazy Благодарности! Hug

# 47
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 206
Полинце, не съм те изпреварила даже закъснях с поздрава покрай многото работа днес, но вече съм по-спокойна, когато те поздравих.  Hug  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 9 776
Фрапе, празникът ми е цял ден! Crazy Hug

# 49
  • Мнения: 668
Полии, ЧРД. Пожелавам ти да си много здрава, много щастлива и мнооого подаръци.   bouquet  bouquet  bouquet  Hug Hug Hug

Моя мъж вчера пак го увиках. Тююю хич не може да ми изненадва значи.  Crossing Arms Все едни тъпи подаръци ми купува дето трябва после да се занимавам да сменям щот не ми харесват.  Mr. Green
Иначе все се старае, ама нещо не му се отдава.  Mr. Green


# 50
  • Мнения: 9 776
Кам, мерси и нИ сЪ ИдосвЪй! Crazy Ам без хич? Mr. Green Аз затова много се зарадвах на саксийката. Blush
Посрещнах, изпратих, поразчистих. Доволна съм от деня си. Не било страшно да станеш на 37. Wink Уф. Купих си аз свещички и тамЪн си викам как ще ги запазя за 73-та си годишнина, и не щеш ли, тройката се счупи. Whistling Ше требе да си купувам друга тройка. hahaha Joy Или други свещи. Twisted Evil

Ай да ходя да лягам, че взех да простея. Mr. Green Лека и спокойна на всички! Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Бенджи, честит рожден ден! Много здраве, късмет и щастие!

# 52
  • София
  • Мнения: 336
Честит рожден ден, Бенджи  bouquet. Много здраве и късмет, верни приятели, любов и успехи  bouquet.

Здравейте лъвчовци  bouquet.
Аз съм с мускулна треска на краката, което трябва да ви наведе на мисълта, че съм стигнала до фитнеса Joy. Сутринта във фондацията децата бяха яли шоколад и мойто ми разказа играта. Такава енергия и разсеяност на едно място... Crazy. Та сега се наслаждавам на бюрото и седящото си положение, ако беше и легнало... Mr. Green.
Хубав ден  bouquet.

# 53
  • Мнения: 9 776
 Hug

ЧРД, Бенджи! Бъди жива и здрава!  bouquet

Как сте днес? Аз май ще подремна за следобед. smile3507

# 54
  • Мнения: 156
Chestit rojden den, Bendji! Mnogo zdrave, kasmet i lubov!               Izvinete za latinicata, no pisha ot telefona...

# 55
  • Балчик
  • Мнения: 740
Бенджи Честит Pожден Ден !   bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте, банда  Hug!

Бенджи, честит празник! И аз се присъединявам към всички хубави пожелания на момичетата! Бъди здрава   bouquet.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Ами аз... да се запиша в темата  Mr. Green.

Как сте?

# 58
  • Мнения: 9 776
Окъпани, навечеряни, по комповете аз и децата. Twisted Evil Вие сигурно нещо подобно правите. Crazy По тв нищо не ми се гледа. Даже не знам къде какви филми дават. Май гледам единствено новините от 22 часа и нищо друго. newsm78
Я да видя някой дали може да ми помогне. В скайпа като чатя, съобщенията ми излизат най-отгоре над старите. Що така е станало, някой има ли представа и как да го оправя? Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз установих, че по ТВ няма нищо. Чета си книга и хвърлям по едно око тук - самичка съм, бат Б. е на работа.
Полчо, да не се е бъгнал нещо скайпа? Рестартирай го, дано се оправи. Б

Общи условия

Активация на акаунт