Как да махна бричовете?

  • 22 134
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 213
Моля за съвет как да намаля бричовете си/неоперативно/.Като цяло съм слаба,но имам бричове които никак не харесвам.Аз всъщност не знам дали изобщо това е възможно или си е до структурата и не може да се промени.

# 1
  • Мнения: 3 777
С каланетика и масажи - няма невъзможни неща.

# 2
  • Мнения: 583
моите ги махнах лятото с дълги/5.6км на ден/ и енергични/бързо ходене/ разходки,защото не спортувам.но беба тогава седеше мирна в количката. newsm12

# 3
# 4
  • Мнения: 217
Степер 30 мин.три пъти седми4но,и намали сиренето,кашкавала и белият хляб Peace

# 5
  • Мнения: 5 299
Много упражнения и здравословно хранене Peace

# 6
  • Мнения: 213
Много ви благодаря милички.Не знаех че не трябва да ям много сирене.Аз много го обичам и не ям нищо без него,но край спирам го.А какво представлява степерът?

# 7
  • Мнения: 7 640
абе и аз за сиренето се зачудих-з-то е солено или защото е мазно newsm78. Все пак от протеини не се тлъстее...

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Много ви благодаря милички.Не знаех че не трябва да ям много сирене.Аз много го обичам и не ям нищо без него,но край спирам го.А какво представлява степерът?
на 1 ядене грамажа на сиренето е 50гр,  кашкавала 40гр., а  изварата 400гр

# 9
  • Мнения: 217
Много ви благодаря милички.Не знаех че не трябва да ям много сирене.Аз много го обичам и не ям нищо без него,но край спирам го.А какво представлява степерът?
Замени го с извара,безсолна,или поне го намали.А степера го има по4ти в вси4ки центриве,това е уред много добър за долната 4аст на тялото,нещо като изка4ване на стъпала Peace

# 10
  • Мнения: 213
Мерси OKi,сетих се вече какво представлява,ама не знаех че така се нарича.

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
С каланетика и масажи - няма невъзможни неща.
И аз мисля, че това е най-подходящо, но трябва и много упоритост.
И все пак каква е връзката на сиренето и бричовете? Солта ли?... Ако това се има предвид- между бричове и целулит има разлика  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 217
С каланетика и масажи - няма невъзможни неща.
И аз мисля, че това е най-подходящо, но трябва и много упоритост.
И все пак каква е връзката на сиренето и бричовете? Солта ли?... Ако това се има предвид- между бричове и целулит има разлика  Rolling Eyes
Tо4но така соленото и мазното, и комбинацията с белият хляб ,се натрупва то4но на тези места ,и обездвижване разбира се,помисли страните където се консумира много кашкавал и сирене ,жените са с приятно закръглени ханш4ета,и сушените плодове също се натрупват там,но това е дълго за обяснение,а между бри4ове и целулит,наистина има разлика smile3501

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Забравяш за сладкото... С две думи- никакви мазнини, въглехидрати и белтъчини! Винаги се чудя какво да ям за да не пълнея. А не мога да не ям Sad

# 14
  • Мнения: 217
Забравяш за сладкото... С две думи- никакви мазнини, въглехидрати и белтъчини! Винаги се чудя какво да ям за да не пълнея. А не мога да не ям Sad
Вярно е не може да не ядем,но може да намалим употребата на тия храни,които изброих,не си ли съгласна с мен? Stop

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Забравяш за сладкото... С две думи- никакви мазнини, въглехидрати и белтъчини! Винаги се чудя какво да ям за да не пълнея. А не мога да не ям Sad
Вярно е не може да не ядем,но може да намалим употребата на тия храни,които изброих,не си ли съгласна с мен? Stop
Съгласна съм. Не е майтап, че наистина се чудя какво да ям за да ги избегна- сладко, солено, тестено, мазно... (месо по начало не ям). Особено зимата- нали храната трябва да е според сезона, както и да е местно производство (иначе се затруднява храносмилането и пак се стига до пълнеене)  Sick

# 16
  • Мнения: 267
Искам да попитам в тази връзка ..вместо масаж с кафе, ефективен ли е подобен масаж с морска сол например ? Или по-конкретно - външно прилагана един вид солта добре ли действа на целулита ? Много си харесвам тялото, но за съжаление от хормоналните таблетки започват да ми избиват грапавини. Забелязах, че на лятната почивка доста се плацикахме в морето, вълните непрекъснато ме блъскаха в бедрата и ефекта беше страхотен - стегната и гладка кожа. Въобразявам ли си или наистина има ефект  newsm78

# 17
  • Мнения: 217
Искам да попитам в тази връзка ..вместо масаж с кафе, ефективен ли е подобен масаж с морска сол например ? Или по-конкретно - външно прилагана един вид солта добре ли действа на целулита ? Много си харесвам тялото, но за съжаление от хормоналните таблетки започват да ми избиват грапавини. Забелязах, че на лятната почивка доста се плацикахме в морето, вълните непрекъснато ме блъскаха в бедрата и ефекта беше страхотен - стегната и гладка кожа. Въобразявам ли си или наистина има ефект  newsm78
Да солената вода помага срещу грапавинките,спокойно можеш да правиш вани с сол,но да не е много гореща водата 4е загрява доста, и докато си лежиш може леко и да се масажираш с сол,2 3 4аени 4аши в ваната са достатъ4ни. Peace

# 18
  • Мнения: 267
Да солената вода помага срещу грапавинките,спокойно можеш да правиш вани с сол,но да не е много гореща водата 4е загрява доста, и докато си лежиш може леко и да се масажираш с сол,2 3 4аени 4аши в ваната са достатъ4ни. Peace

Което ми напомня колко ми е мъчно вече, че нямаме вана   Confused
Преди години си спомням, че си правих пилинг на тялото преди баня като смесвах солта с душгел, за по-бързо нанасяне. Освен пак на това да мина

Мерси  bouquet

# 19
  • Мнения: 5 103
Чувала съм, че брича не се маха никога напълно, но сигурно с упражнение намалява.
Аз нямам такова чудо.

# 20
  • Мнения: 1 305
Миналата година погладувах и свалих 7кг. Laughing сега изглездам добре ама целулита и бричовете ми останаха верни приятели. Карам велоарг.  newsm39 всеки ден, мажа се с разни мазилца и намаляват ама напълно не изчезват:cry:. Ако знаете найстина сигурно нещо бих се радвала да го науча само да се отърва от тези нещица. И успехи на всички които се борят с това newsm10 newsm44

# 21
  • Мнения: 267
Миналата година погладувах и свалих 7кг. Laughing сега изглездам добре ама целулита и бричовете ми останаха верни приятели. Карам велоарг.  newsm39 всеки ден, мажа се с разни мазилца и намаляват ама напълно не изчезват:cry:. Ако знаете найстина сигурно нещо бих се радвала да го науча само да се отърва от тези нещица. И успехи на всички които се борят с това newsm10 newsm44

Пускаш в търсачката "целулит" и повярвай ми имаш доста, а и интересно четиво за 2 часа напред. Наистина полезна информация. Най-малкото ще ти стане ясно кои неща действат със сигурност и кои са индивидуални и на едни помагат, а на други не

# 22
  • Мнения: 5 317
Чувала съм, че брича не се маха никога напълно, но сигурно с упражнение намалява.


Аз пък имам две познати на които изчезна напълно. Peace

# 23
  • Мнения: 213
Аз не мога и не мога да ги махна тия бричове иначе целулит нямам и от кг си съм доволна вече.Но все трявфа да се съобразявам какъв панталон да си купя та да не ги подчертавам.

# 24
  • Мнения: 1 298

 Аз също мисля че по-скоро можеш да ги намалиш ако си постоянна разбира се.
 Ако имаш време ходи на фитнес 2-3 пъти в седмицата.Ще се чустваш много по-добре.
 Карай колело 20-30 мин.И степер също.  Wink

 Аз миналата година ходех но сега ме е страх да не се натоварвам.Въпреки че не ходя, ям всичко което ми се яде но в малки количества.Успех  Flutter
 

# 25
  • Мнения: 1 283
..да ти дам малко,м?! newsm47

# 26
# 27
  • Мнения: 460
Махат се със странично бягане. Преди да се оженя бягах на пролет 20 дена и в резултата на това цяло лято и след това грам брич нямах, стегнато дупе и крака и плосък корем, а и паласките се стопяват за отрицателно време.
Докато тренирах бадминтон така разгрявахме, едното е просто си настрани на пътеката, по която ще бягаш, ако е стадион гледаш кум вътрешността или към седлаките и бягаш така.

# 28
  • Мнения: 1 254
Здравей Simple Smile
Всичко по-горе казано за малко диета, повечко упражнения и избягване на соленото си е в сила в пълна степен.
Що се отнася до масажа мисля, че имам решение на това с какво да го правиш.
Масажен крем РУБЕДЕРМ 9 - АНТИ-ЦЕЛУЛИТЕН, с етерично масло от канела. Действа изключително бързо.
Препоръчвам ти да го използваш 3 седмици, после да почиваш една, за да не рискуваш натрупване на етерично масло в организма.
Търси в аптечната мрежа  (най-вече в аптеки Марешки и Санита в цялата страна).

УСПЕХ!
Веси.

# 29
  • Мнения: 213
Благодаря ви момичета за съветите.Ще взема да пробвам всико което мога и ще пиша има ли полза.

# 30
  • Мнения: 5 317
Здравей Simple Smile
Всичко по-горе казано за малко диета, повечко упражнения и избягване на соленото си е в сила в пълна степен.
Що се отнася до масажа мисля, че имам решение на това с какво да го правиш.
Масажен крем РУБЕДЕРМ 9 - АНТИ-ЦЕЛУЛИТЕН, с етерично масло от канела. Действа изключително бързо.
Препоръчвам ти да го използваш 3 седмици, после да почиваш една, за да не рискуваш натрупване на етерично масло в организма.
Търси в аптечната мрежа  (най-вече в аптеки Марешки и Санита в цялата страна).

УСПЕХ!
Веси.
Масажният крем наистина е хубав,но миризмата на канела ми е  много силна.

Общи условия

Активация на акаунт