КГБ=Клуб на Готините Баби - 125.

  • 58 223
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Добро утрооо!Хайде на кафенце
Римарче какво земетресение ?
Отворих очи  инаправих кафе и хоп тук и нищо не съм чела или чула?
Яжче,смях се на обявата..На мен ми звучи по друг начин от тълкуването и на Айша и на теб Май доставят младите бабички на адрес за други цели  hahahaЕ   то и геронтофилия диагноза има Joy
Снощи усетих празника на Варна в магазина на СБА-при покупка черпеха с безплатен шоколадов сладолед  JoyСтана ми смешно когато видях едни набори /семейство/да си делят покупките ,че и двамата да  получат сладолед  Ама то сиромах човек си е жив гявол Joy

Ааа сега чух  по тв че имало земетръс...Слава боге  че не бил силен Как  ни успокоиха само -можело  трусовете в този район да продължат 1 година Свиквайте момичета !
Ставам и мятам консервения комбинат !
На всички спорен ден !

# 46
  • Мнения: 1 563
Добро утро момичета !!!! Hug Hug Hug

Жабче и на помошниците ,  Hug Hugбагодаря за новата тема !!!
На патерици , честито на всички именници и на варненци за празника !
 Бъдете здрави и щастливи!
Момичета  Hug много сте изписали за два дни ! Нямам време  да чета сега, че ще излизам и трябва да се приготвя !
Усмихнат и успешен ден !!!! newsm10  love001

# 47
  • София
  • Мнения: 1 739
    Добро утро,момичета!
    Римар,благодаря за кафето! Труса не е ли бил в 2ч?Аз нищо не съм усетила.А,преди това е имало и друг-в Габрово,но само 2 степен.
    Бяло цвете,заинтригува ме с тази книга.Започнах да я чета,но за сега не съм стигнала до яснота,как се управлява тази енергия.
    Танита,хубаво сте си изкарали в Нови пазар.Като чета и си представям колко си се смяла.А ,дядо Стефан не ревнува ли?
    Нелка,аз си помислих същото. Joy
    Роси, Hug Hug Hug
    Приятен ден на всички!
http://www.sugardas.lt/~adick/golub.swf
    

    

# 48
  • Мнения: 1 996
Добро утро !

 Римарче - тенкс за кафенцето Hug

Дано софиянки не сте се стреснали от поредния трус ooooh! Hug

Роси - добре завърнала се  Hug Hug
Иви - много обичам такива местенца Hug
Нели - и твоето ми хареса Hug
А за романтичните души - еми пишете и мен Grinning

Танче   Hug Hug

Яжка -  за младите бабички - кой както му оттърва да го разбира Joy Joy

Снощи ходихме на гости на едно приятелско семейство.Мъжът си коли курбан на Богородица.Много хора беше поканил.Добре,че е лято и беше навън тържеството.
Днес ми е едно позаспалооо Grinning ,но се надявам да се  разсъня.



На всички  споменати и неспоменати   приятен   и спокоен ден    Hug Hug

Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 12:52 от Gabkata

# 49
  • Мнения: 894
Добро утро и от мен! Hug
Снощи стоях до късно и днес трудно ставане Simple Smile
Римар благодаря за кафето.
Софиянки дано не сте се уплашили
Нели аз направих сладкото,не му сложих  гелфикс,а само лимонтозу,ще видим на есен какво съм сътворила.
Роси и Танче добре сте се завърнали
Гъбка,да живее романтиката.
Яжка,на млади баби никой няма да откаже hahaha
От мен едно сокче!

Желая Ви прекрасен ден!  bouquet

# 50
  • Мнения: 7 375
                 Добро утро!   bouquet
                 Станала съм в ранни зори,ама още се мотая по пижама! Embarassed
                 Римарче,благодаря за споделеното кафенце,че дедито ми още дреме и ще го пия с теб!
                 След дъъъъъълги разсъждения и капризи най-после се смислих и си купих хлебопекарна!Почти побърках консултантите в магазина   Mr. Green с въпросите и мрънканията си,но явно нервите са им яки та ме издържаха! Laughing Сега я разучавам и съм с намерение да я пробвам ,но имам друга спешна задачка та не знам кога ще ми се отвори парашута.
                 Лек и спокоен ден,че отлитам първо с най-неотложните задачки у дома,а след това при малката щерка,че ще шия калъфи за диваните!Наумила си е и.........отърване няма! Laughing Трябвало да са в друг цвят и ...... ще сменяме интериора! Wink

# 51
  • Мнения: 348
Dobro utro!
Наистина да звъннем да ги питаме за младите бабички - и на мен  ми изглежда, че ще доставят такива по поръчка.  Joy  хммммммм, конкуренция, а?

Земетресението не съм усетила, спала съм си сладко.

А Нови Пазар е гостоприемен град, браво!

Нели, имаме си заведение във Варна, което много напомня това на снимката, само че столовете са дървени - cubo - между входа на Центр. и Южен плаж. Хубаво си изкарах там това лято! И ти е на 2 крачки. Simple Smile


Харесах един поет - публикува във фейсбук, а днес в нова светлина, не романтичен, а много актуален:

Ясен Ведрин
РАЗГОВОР С ЛЕВСКИ

Доживях да чуя, байо, че си страшен терорист.
Кой кога те в ръст измери, та в душата ти да бърка?
Късат българската памет, идиоти, лист по лист.
Българче ли се нарича - дай му дрога да пошмърка.

Сложили до тебе Ботев, с пламъчното му перо.
Словото му да изтрият, че е писал с кръв и вяра.
Туй владичество османско, гаче е било добро -
полумесец да си вържем, покрай кръста и олтара.

Вазов никак се не ядва. Епопея не върви...
Всичко нека да забрави българското робско племе.
Да изскубе род и корен, от предател да кърви,
и да сее връз душите общоевропейско семе.

Що ти бе бесило, байо? Да увиснеш страховит -
за родина нито чиста, нито от копнежи свята.
На история съдбовна някой драска й кибрит
и прибира с мръсни пръсти тлъстичката си заплата.

Днес за "Левски" като чуят - първо мислят за "Герен".
Дума стане ли за "Ботев" - намирисва на мачлета.
И не си ли веч, Василе, твърде много уморен
да наричаш "свята" тази, дето трижди е проклета.

Доживях да чуя, байо, че сме вече вилает.
Турското върви в ефира - от чаршия на чаршия.
Девет годин ти скита се с оня, спорния поет,
но и днес душите наши тънат в робската килия...

# 52
  • Мнения: 348
Пак да попитам, защо не мога да качвам клипчета, като ползвам първата иконка на 2ри ред ( тази с клапата). Действам точно както с картинките. Как се справяте вие?
Хайде и нещо по-мечтателно и лятно:


# 53
  • София
  • Мнения: 4 177
Уауууууууууууу
искав да съм таааааааам

# 54
  • Мнения: 894


Пак да попитам, защо не мога да качвам клипчета, като ползвам първата иконка на 2ри
white flowerq,току що качих  клип натискаш най в ляво,излиза видео и по средата слагаш адреса на клипа Успех Grinning

# 55
  • Мнения: 5
Бяло цветенце , не е трудно  наистина
Ето вземаш линка на видеото ,отваряш  тук първата иконка на втория ред /видео/ и пействаш  адреса на видеото


Изписва ти "вграден видеоклип и ти не го виждаш ,но когато  го изпратиш  той се появява Пробвай пак  Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 1 739
    Момичета,знаете ли колко хубаво е в Търново през септември?! На 21/22 септември ще има "Звук и светлина" на Царевец,а на художествената галерия "Асеневци" ще има ново 3D историческо шоу. В хотел "Стамболов" все още има свободни места. Цените са достъпни,помнят ни,наблизо има заведения...Надявам се и слънцето да бъде същото.
    Седя тук и си мечтая. Подкрепете ме!

# 57
# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт