вземане на кръв

  • 2 844
  • 10
  •   1
Отговори
ле ле момичета,утре сутрин ще се наложи да ми взвмат кръв и урина и така ще ми пуснат първите изследвания!обаче много ми е ниско кръвното,спомням си последния път когато ми се беше наложило да ми вземат-замалко не припаднах-а тогава не бях бременна!много ме е страх!някакви съвети-какво мога да направя за да не ми прилошее....или няма начин Tired

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ами аз припаднах и ми казаха да си купя кока кола.И понеже правих и други изследвания пак с кръв/антитела/ си обикалях с колата.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 822
и шоколад Simple Smile
ма няма ли от пръста да ри взимат кръв?

# 3
  • Мнения: 1 866
На мен днес ми вземаха кръв венозно и урина, трябваше да бъда на гладно и като ми измериха кръвното ми беше много ниско : 50 на 80. Но не припаднах. Вземи нещо сладко в джоба и едно шишенце водичка и като приключи процедурата хапни и пийни и ще видиш, че всичко ще е ок.  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 271
Ти не припадаш от ниското крьвно(трябва да ти вземат 200-300млкрьв),а просто те е страх!Не гледай докато те бодат-взимат максимум 10мл!Помоли ако може да легнеш преди да те убодат!А после си хапни шоколад и пийни едно капучино! Peace

# 5
  • Мнения: 1 410
Отиди с човек, който през цялото време ще ти меля и ще те кара да се смееш.

# 6
  • Мнения: 2 000
Моята гинеколожка каза, че тези изследвания не е задължително да са на гладно, така че аз си хапнах преди да отида да ми вземат кръв. А и мен винаги ме е страх, че ще припадна като ми вземат кръв и за това винаги гледам настрани и си мисля за нещо друго.

# 7
  • Мнения: 607
Това с взимането на кръв ми беше най-гадно през цялата бременност.Аз все си имах усещането че ще припадна ама се удържах де.Помоли да легнеш и предупреди, че ти става лошо и най-важното-гледай на другата страна.Успех.Всичко ще мине бързо.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм припадала без да съм бременна (и не беше от страх в никакъв случай). Обаче през двете бременности не ми е прилошавало нито веднъж, а се скъсаха да ми взимат кръв. Ако си легнала няма проблем и никой няма да ти откаже да те боцне на кушетката.

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
За кръвта май не е задължително да е на гладно, така че можеш да хапнеш преди това. Помоли да си легнала и не гледай. Можеш и да се запасиш с нещо сладко и количка. И най-важното - не се притеснявай, няма нищо страшно само е малко неприятно- дори не боли! Hug

# 10
Ами няма как.И на мен така,не стига 4е ходих рано,гладна и 4аках поне 40 мин.на опашка.Отгоре на вси4кото ми взеха "3"пеницилинови шишета кръв,е не бяха пълни,но като се има предвид,глада и 4акането-направо щях да умра.А още с влизането им казах 4е ми е ниско кръвното,но ми казаха 4е нямало как толкова кръв им трябвало.???После набивах шоколад като луда...Успех! Wink

Общи условия

Активация на акаунт