Таблет - информация ?

  • 23 836
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Привет. Искам да ис взема таблет и имам нужда от съвет Simple Smile Гледах някои оферти на лизинг от мтел, но само дотам стигнах....ако някой от вас, има по голяма информация и опит - моля да ми пише Simple Smile

# 1
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Поне сподели за какво ще го ползваш?

# 2
  • Мнения: 12
За забавление - основно и някои работни неща от движение. Писане на мейл, снимки и прочее... newsm78

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Иди в магазина и пробвай как ти стоят в ръцете различните модели.
Помисли как ще го носиш и провери колко държи батерията.
Решението идва само.
На мен ми е най-удобен за разнасяне е 7 инчов таблет, защото мога да го сложа в джоба.
За в къщи обаче един 10 инчов би бил по-добре ...

# 4
  • Мнения: 12
Аз си харесах един Galaxy Таб Самсунг от мтел, който беше на лизинг 29 лева на месец или нещо подобно...харесах - харесах, по-скоро ми го препоръчаха. Имате ли мнение за него ? model Samsung Galaxy tab 2 10.1

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
хубав е Simple Smile
определено.

# 6
  • Мнения: 12
наистина ? хммм....аз си мислех да не се вързвам на първата оферта Simple Smile

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Е, от 10 инчовите аз харесвам повече на асус трансформърса.
но не знам да се предлага от мтел

# 8
  • Мнения: 12
А, колко пари излиза - горе долу ?Simple Smile

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
асуса хилядарка беше когато го гледах .
но той е и с док станция и клавиатура към нея.

# 10
  • Мнения: 12
Охооо....доста добре звучи? А галакси? То колко излиза Simple Smile хванала съм те на лафче, кажи всичко, което знаеш за таблетите Wink

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
За мен таблетите са удобство, но не заместват нито настолните нито ноутбука.
Моя го ползвам най-вече да чета книги, да зяпам из нета, фейса докато съм в движение и да поддържам комуникация по скайп, поща, кю и т.н.  Като бонус му е записа в половин хд (за моя модел) . Понякога си слушам музика на него или играя нещо когато има време за убиване.
Има GPS и става за навигация когато се наложи.

НО не става за работа с документи, нито за писане на нещо дълго, нито за работа с програми които си искат клавиатура и мишка.

# 12
  • Мнения: 12
Благодаря ти за изчерпателния отговор - а какъв е твоят модел, ако не е тайна ? Simple Smile Иначе, аз използвам за четене Киндъл, не мога да си представя да седна и да чета на наб... newsm78

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Моят е Галакси Таб 7"
първата версия от миналата година.

# 14
  • Мнения: 12
Супер ! Летя за мтел днес след работа и ще давам отзиви Simple Smile)))  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт