Хормонални проблеми, кисти, хомеопатия

  • 1 727
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 088
Има ли някой лекувал с добър резултат подобни проблеми с хомеопатия, може ли да ми препоръчате добър хомеопат в Сф, който може да помогне в тази точно област Peace

# 1
  • Мнения: 131
Има ли някой лекувал с добър резултат подобни проблеми с хомеопатия, може ли да ми препоръчате добър хомеопат в Сф, който може да помогне в тази точно област Peace

Angel Dust,
За каква точно киста става въпрос? Преди доста години съм оперирана от киста на яйчника, който беше отстранен ,защото кистата беше изконсумирала тъканта. Преди 3 години една дремеща киста в гърдата ми беше нараснала до 2,5 x 3,7 cm - моят организъм е склонен да образува кисти. Искаха да ми правят операция, други решения официалната медицина не признава. Направиха ми 2 курса иглотерапия - първият по метода Су Джок, втория по меридианите на китайската традиционна медицина - общо 20 процедури. Още след първите 1-2 процедури болката намаля и после изчезна, а също и размера й- аз си я опипвах като голяма буца. Това се случи март-април, а през май на ехографско изследване размерите и бяха
0,6 x 0,9 cm. Година и 3 месеца след това от нея нямаше и следа - документирано с изследвания. Тази пролет се подложих на 3 процедури при корейски професор /за пове4е нямаше време, бяха само за 3 дни на конференция/ , защото след прекаран и излекуван бронхит продължавах да поддържам температура и се потях нощем така, че се преобличах по 3-5 пъти. Ефектът беше нпоразителен още след първата. Това лято той беше на Златни пясъци за 10 дни /аз живея във Варна/ и водих дъщеря си при него. Реши й упорит и депресиращ я проблем, който я мъчи от 2 години, след прием на противоза4атъчни таблетки. Извинете за дългия пост, но не знам точно какво Ви интересува и какво би свършило работа. А би могло да е от полза и за други нуждаещи се. В момента този корейски професор е все още в София и ще бъде тук до октомври, поканен е от доцента, основател на българската школа по иглотерапия. Обучава български лекари. Освен това той владее нчкакви енергийни практики, прави и ци гун масажи.
Поздрави и хубав ден. Успех в решаване на проблема.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 088
да, вярно хубаво беше да пиша за каква - кисти на яйчниците правя, до сега с хормони се изчистват, но  общо взето щом спра пак почват да набират. 5 години+ пия противозачатъчни, но  вече почна страшно да ме мъчи мигрената от тях и честно не издържам 20 дни от месеца да съм със зверско главоболие.... но се чудя няма ли как да се решава проблема и без хапчета(иначе до 45 годишна трябва нон стоп да пия), пробвах  с бял равнец само, но не виждам ефект....
Ако иглотерапия мислиш, че може да помогне може ли да ми пратиш координати и  все пак като цени как взима този професор(може и на лични). Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт