Ясновидци (врачки) - 12 тема

  • 273 628
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 70
Здравейте. Hug Открих ви случайно. Embarassed Моля да ме приемете във вашите редици. Имам нужда от помощ по здравословен проблем. Може би ще се случи чудо...?!?

Добре дошла, всички сме тука, за да си помагаме с каквото можем.
С какво можем да сме ти полезни?

# 31
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Благодаря за посрещането.  bouquet


Ами... не знам как да започна. Имам чувството, че в къщата, където е роден мъжът ми има нещо... магия може би?!?

В определен период от време починаха:

етърва ми
детето ни
свекърва ми
свекър ми
девер ми

Сега мъжът ми е болен. Откриха му рак.

Моля ви не ми се смейте. Не зная какво да мисля. Толкова много смърт, болка, мъка... Sad


Притеснена пропуснах да споделя, че в същата година, когато починаха свекъра и свекървата почина и татко. Е, той в нашата си къща, но все пак... ooooh! Sad

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 15:04 от Марѝ

# 32
  • Мнения: 70
Благодаря за посрещането.  bouquet


Ами... не знам как да започна. Имам чувството, че в къщата, където е роден мъжът ми има нещо... магия може би?!?

В определен период от време починаха:

етърва ми
детето ни
свекърва ми
свекър ми
девер ми

Сега мъжът ми е болен. Откриха му рак.

Моля ви не ми се смейте. Не зная какво да мисля. Толкова много смърт, болка, мъка... Sad

Това е ужасно. Нова ли ви е къщата?
Тука има много ясновидки, гадателки, които сме коментирали, но може би някой, който се е сблъсквас с разваляне на магии трябва да сподели.

# 33
  • Мнения: 3 181
Копирам поста на Мелиса77 от предната тема с координатите на посетените от нея ясновидки:


1.Ина - София, Женски пазар , тел 0887 249 184
2.Стефка - Ген. Тодоров /Сандански/ - 0876 801 340
3.Леля Искра - Бистрица /Дупница/ - 0899 353 988
4.Маргарита - Варна  - 0885 05 36 83


Явно на вафличка, не и се занимава, да търси и качва информация  на първа страница, за да направи полезна темата, и не се пише и пита едно и също.
 Марѝ, няма кой да ти се смее, възможно е в къщата има нещо

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
Благодаря за посрещането.  bouquet


Ами... не знам как да започна. Имам чувството, че в къщата, където е роден мъжът ми има нещо... магия може би?!?

В определен период от време починаха:

етърва ми
детето ни
свекърва ми
свекър ми
девер ми

Сега мъжът ми е болен. Откриха му рак.

Моля ви не ми се смейте. Не зная какво да мисля. Толкова много смърт, болка, мъка... Sad

Отговарям това, което аз съм чела - при първи смъртен случай в семейството скоро след това е добре да се направи курбан, за да не се случват тези неща отново. Не зная дали сте християнка, но ако сте може да опитате.

От по-горе изброените ясновидки не ми е известно някоя от тях да се занимава с разваляне на магии, но ако има нещо при вас по-скоро ви трябва такъв човек. 

# 35
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не, къщата не е нова. Строили са я свекър и свекърва ми. Там се е родил и мъжът ми.

В момента никой не живее там.

Аз затова се и записах в темата, защото се чудя къде да търся помощ вече... ooooh!

Християнка съм, но тя къщата се опразни.

С кого да правим този курбан в запустялата къща...?

# 36
  • Мнения: 0
Мари, искрено ти съчувствам Hug! С каквото можем, ще помогнем! На първо време- мисля, че е добре да викнеш свещеник в къщата. Нищо, че никой не живее там сега.
А откъде си, Мари? Да помислим за хора, които биха могли да чистят, ако има лоши неща, причинени на семейството умишлено. Или поне да разбереш дали е така.

# 37
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ние я обявихме за продан.

Не ми трябва нищо друго в момента освен да търся спасение за съпруга си.

# 38
  • Мнения: 520
Мари това което се е случило в семейството ти е ужасно и потресаващо. Моите съболезнования!
В миналата тема някой писа за нестинара Ивайло Аянски. Поразрочих се в чичо Гугъл и изнамерих телефона му: 0887672950
Не съм ходила при него, но ако някой има отзиви или е чул нещо от познати пишете!!!
Моля се поне оттук нататък нещата да се наредят при теб Мари, но наистина виж дали нещо не ви е направено!!! Praynig Praynig Praynig
Като прочетох това, което си написала, просто моите дребни житейски проблемчета ми се сториха толкова смешни и незначителни.

# 39
  • Мнения: 3 181
Вафле, по-горните ясновидки съм ги написала за твоя помощ, не за Мари, чети по-внимателно.
 Като си поела ролята на админ в темата, вземи си я изпълнявай качествено, хората искат на първа страница координатите на най-обсъжданите в темите ясновидки, за да не се пита постоянно едно и също и се разводнява темата.
Имаш 3 часа, да ги  събереш и напишеш на първа страница.
 До 24 часа от пускането на темата, автора може да я обновява, така, че действай.

Е, как ще е нова къщата, като са я строили свекър и свекърва ти, и мъжът ти се е родил там? Мина ли са поне 30г, това си е стара къща, т.е. с история. Колко му е за 30-40г. някой да подхвърли нещо в нея.

# 40
  • Мнения: 26
Благодаря за посрещането.  bouquet


Ами... не знам как да започна. Имам чувството, че в къщата, където е роден мъжът ми има нещо... магия може би?!?

В определен период от време починаха:

етърва ми
детето ни
свекърва ми
свекър ми
девер ми

Сега мъжът ми е болен. Откриха му рак.

Моля ви не ми се смейте. Не зная какво да мисля. Толкова много смърт, болка, мъка... Sad
Мари, не знаеш колко съм ти съпричастна....болката... Cry В този форум съм споменавала за една жена от Добрич, не зная от къде си, но пък аз мисля, че си заслужава да я посетиш! С точността на архитект ми обрисува къщата, двора, чешмата, дърветата, където живях при роднините на мъжа ми /а аз живея в София и тези чешмички и дворове в София са рядкост!!!/ и точното място, където е направено, каквото е направено! Каза ми да не стъпва кракът ми там /не че ми стъпва вече...!!!/ Имах и друг проблем, за който я помолих ако може да ми помогне! Тя не е по правенето на ритуали и процедури, но.....убедих я и УСПЯ!!!! Ако те интересува, ще ти дам координатите!!!!  bouquet

# 41
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
От София съм.


 MayaN, ако е удобно дай ги на лични... пък ще видим как ще стане, че той сега започна химиотерапия... Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 0
Благодаря за посрещането.  bouquet


Ами... не знам как да започна. Имам чувството, че в къщата, където е роден мъжът ми има нещо... магия може би?!?

В определен период от време починаха:

етърва ми
детето ни
свекърва ми
свекър ми
девер ми

Сега мъжът ми е болен. Откриха му рак.

Моля ви не ми се смейте. Не зная какво да мисля. Толкова много смърт, болка, мъка... Sad


Притеснена пропуснах да споделя, че в същата година, когато починаха свекъра и свекървата почина и татко. Е, той в нашата си къща, но все пак... ooooh! Sad
Ужас! Но има вероятност да не е магия. Възможно е да има подпочвени води където е строена къщата, които са катализатор на отрицателна енергия. За да се провери това Ви трябва радиестезист.

# 43
  • Мнения: 1
Мари, добре дошла! Непременно виж какво има да ти предложи Maya N. Аз също съм се сблъсквала преди доста години с твоя проблем и знам, че има хора, които могат да ти помогнат наистина и тази жена на Maya звучи като да е една от тях. Внимавай с ходжите. Междувременно бих те посъветвала да направиш нещо за мъжа си като, например, да отидеш в криптата на Руската църква и при един свещеник в кв. Орландовци. Ако те интересува този подход ми пиши на лични, за да не попаднем пак в обсъждане на противовес църква и врачки.

# 44
  • Мнения: 1
И последно - абсолютно съм съгласна за радиестезиста! Тогава на нас такъв човек ни помогна. От гравитиращите във форума Ангел от Дианабат има идея за какво става въпрос. Но за друго той не може да ти помогне. Единствено да ти каже има или не отрицателна намеса и те записва за някакъв ритуал за изчистване, който прави без твое участие. Да кажем, че има някаква полза.

Общи условия

Активация на акаунт