нормално ли е това да ми се яде.........

  • 1 719
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
Момичета,нормално ли е да ми се яде толкова много сладко?Направо от няколко дни съм като невидяла..... Sick #Crazy
Взех да се плаша вече....толкова сладкиши и шоколади не съм изяла през живота си.....а уж бебо е момче newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 822
Всичко е нормално. АЗ по принцип си обичам сладичко ама по време на бременноста  Shocked
само сладоледени торти и турски баклави ми бяха в акъла

# 2
  • Мнения: 5 790
Щом ти се яде, значи е нормално. Има едно суеверие, че щом ти се яде сладко - ще е момиче, кисело - момче. Не вярвам на такива неща, не знам колко е вярно, обаче аз като бях бременна се тъпчех със сладко по същия начин в индустриални количества.

# 3
  • Мнения: 1 930
Разбира се, че е нормално.

# 4
  • Мнения: 78
Преди въобще не хапвах сладко, даже не се сещах за него. А по време на бременността само сладко търсих и си хапвах Grinning За мен си е нормално. Организмът си показва какво иска.

# 5
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Нормално е миличка, хапвай си сега.......но не прекалявай.На мен ми се яде още повече сега като кърмя Hug
леко раждане Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 213
Нормално е разбира се.На мен ми се ядеше непрекаснато и всичко даже неща които преди това не обичах и сега пак не ги обичам,но през бременността щом беше нещо за ядене аз го исках.Но все пак хапвай умерено.Лека бременност.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 719
Нормално е, колкото и да ти се иска понякога да не е Simple Smile

На мен ми се ядеше всичко, по много, по всяко време. Имахме наблизо "Фантастико", което работеше до 00:00 часа, много пъти съм изстрелвала мъж ми по никое време, да ми купи нещо за папкане Simple Smile

Изглежда обаче по време на бременността организма ми се насити на сладко... сега не ям шоколад. Ще кажете "чудесно, няма да ти се отразява на фигурата"... ама ми липсва Simple Smile

# 8
  • Мнения: 252
Когато бях бременна непрекъснато ми се ядеше нещо солено и сладко почти не вкусвах.За разлика от сега не мога да спра да ям сладко Crazy

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз си мислех че ще ям непрекъснато кисели краставички, но погнах бананите, които ненавиждам. Доколкото помня ти се прияжда това от което има организма. Може да ти трябва повече енергия, която набавяш от сладкото..

# 10
  • Мнения: 1 493
Нормално е !
Яж, каквото ти се яде ! Щом на бебчо му се иска сладко, значи има нужда !
Не се притеснявай !

# 11
  • Мнения: 2 047
   Нормално е. Да не се притесняваш - и аз нагъвах по 3-4 вафли на ден, шоколад, кола и разни сладки.
   Все пак се опитвай да се ограничаваш, ако не ти е много трудно, защото килцата мн. трудно се свалят и не отиват за бебето, а са си за твоето дупе.

И така по наблюдения не мисля, че пола на бебето има значение.

# 12
  • Мнения: 878
tova za kilcata napravo ne mi se cheteshe  #Silly ...hehehe az do tuk sam +20 ,ama shte gi mahna ...kak li newsm78...
ama nishto de ,az naprimer vchera cjal den se tupcheh sas salata ot maruli ,i mejdu tjah si hapvah sladichkoto ....pone malko da kompensiram  Embarassed
  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 663
И аз подкрепям всичко по-горе казано,а и + това аз също умирам за сладичко,ако не хапна след ядене...не мога да си намеря място...та споко
А колкото до килата ще му мисля после ,винаги съм била слаба и се надявам пак да стана като преди,още повече ще майка ми е  качвала по 30 и малко със всяка бременнос,а след 3 месеца е била пак слаба....

# 14
  • Мнения: 302
Аз опуквах по един шоколад на ден точно към края на бременността и дори месец след раждането, въпреки че бебо е момче  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт