Септември на вратата чука, скоро с бебчета ще бъдем всички тука!

  • 24 103
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 354
запис и от мен, че да не стане като предната тема да се включа след 40та страница Laughing

# 31
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз  Hug
Айде вече и аз да раждам, чакам с нетърпение, че вече много ми тежи  Tired Face Снощи не съм спала изобщо, само задрямах 3-4 пъти в седнало положение.... Никак не ми е удобно, на дясно като легна ме заболява, на ляво ми се запушва носа, а по гръб пък ми тежи много и ми изтръпва корема...  ooooh! Ооох дано скоро дойде и моя ред  Praynig

# 32
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
  bouquet за прекрасната темичка.

Мобси
, аз не съм давала водичка за жълтеницата. На една от лекциите на ЛЛЛ също казаха, че няма нужда да се дава, че с кърмата най-бързо и лесно се преминава през това. Все пак това си е еволюция;) А ако решиш да даваш, моя съвет е да го правиш с лъжичка, за да не прецакате кърменето нещо... Hug
За разранените зърна, може да попиташ някой от консултантите по кърмене за по-бързо минаване и оправяне на позата на сукане, ако е необходимо.

# 33
# 34
  • Мнения: 39
мери гери, честито бебче.Да ви е живо и здраво и много да ви радва!

# 35
  • Мнения: 0
meri-geri  Честита дъщеря ! Много здраве и гушки на малката  Hug

Ето вече имаме и момиченце в отбора на родените  newsm44

mobsi83 Добре Дошли У Дома  Hug
А относно подсладената вода на мен предният път док ми каза да давам глюкоза 5% , не  подсладена вода  newsm78  което мисля е по-добре    Hug

С тези вашите разкази за тапи,контракции така се стреснах и аз че днес купих последните неща от списъка и  ги сложих в чантата вече е готова  Shocked но дано стиска още моя бебок че още рано ми е  #Crazy

# 36
  • Мнения: 184
Честита принцеса на мама Мери-гери. Много послушна да бъде и отмяна на мама.  HugАз днес ходих да украсявам една сватба, ама супер много се изморих.  Краката ми станаха на понички направо. Сега ви желая лека нощ и по-малко куковички тая вечер  Mr. Green
Фейт  newsm51

# 37
# 38
  • Мнения: 223
Честито на мамите и бебчетата, бъдете здрави и щастливи!
И аз започнах да пия чая с малинови листа, миналия път не съм пила, да видим дали ще има разлика.
Не съм давала подсладена вода, по съвет на педито я слагах да спи близо до прозореца, без да я грее директно слънцето - помагало за разграждане на билирубина.

# 39
# 40
  • Варна
  • Мнения: 483
запис и от мен, че да не стане като предната тема да се включа след 40та страница Laughing
И аз така!
Фейтче  newsm51

# 41
  • Варна
  • Мнения: 773
Мери-Гери честито ти момиченце Heart Eyes Да расте здрава и щастлива  Simple Smile

Mobsi при теб значи всичко си мина и вече си в къщи  Simple Smile Гледайте се с малкото човече.
За подсладената вода съм твърдо против. Не съм давала на голямата и на следващото няма да дам.

Ние днес пак цял ден по разходки. В къщи нищо не ми се готви и хапваме по заведенията  Embarassed
Още не съм изпрала бебешките дрешки, но поне накупих мисля що годе всичко.

Мартичка , взех спалния комплект с кравичките на Рокси Heart Eyes

Фейт , благодаря за темата   bouquet

# 42
  • Мнения: 23
meri-geri честита ви малка принцеска и да ви е жива и здрава  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 639
Честита бебка на  meri-geri!!!

Гледам листата с родените бебчета и забелязах  интересни факти:
- meri-geri и pocoloco1 са с еднакъв термин. meri-geri е родила 2 дена преди  pocoloco1, но
бебе по-голямо със 180 гр.
- mobsi83 е родила 4 дни след като е влезнала в 9-ти месец, но пък бебокът е цели 3кг.
- реално  mobsi83 е родила най-рано от трите(спрямо термините им), но пък най-голямо бебе.

Нагледно доказано, че  гаранции за размера няма.  Sunglasses


# 44
  • Мнения: 131
Я, още две мами си имаме. Бравооо  Party
Честито на мама Мария и мама Мери-гери. Да са им живи и здрави бебе Алкесандър и бебе Калина! Мария, благодаря ти за споделения разказ  Hug. Фейт  newsm74 тема, както винаги.
Августа и на мен са ми много полезни постовете ти. Аз все се притеснявам дали трябва да обръщам бебето на една страна и дали да го подпирам с нещо, с какво да го завивам и ето, че ти писа по този въпрос.
Флайбъл, как така да си обезкосмя и корема?  Shocked Няма ли да стана после като Чубака от Междузвездни войни? А на кола маска се отказвам да ходя след случките с Поколоко и Канела.
Адашките Миленки и Стаси голям купон си бяха заформли по едно време. Умрях от смях  hahaha hahaha hahaha Миленче много ти се кефя на доброто настроение след случката с тапата. Дано и на самото раждане да ти е толкова весело  Praynig
Да ви питам колко дни преди термин е оптималният срок за насрочване на секцио? Моето го насрочихме 11 дни по-рано и сега се притеснявам да не избързваме. При последния преглед /във вторник/ бебчо беше 2.900.
Еййй, най-накрая успях да изчета старата тема yesyes

Последна редакция: сб, 18 авг 2012, 23:23 от hrisik

Общи условия

Активация на акаунт