Любители на кучета - 30!

  • 71 557
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 360
Hailie, прекрасна снимка! Напомня ми на снимките на моя син като беше малък, само дето са на филм и не знам как да кача от тях Embarassed, май е голяма играчка.

# 106
  • Мнения: 555
Докато се усетя сте изписали 7 страници!
Айде да се запишем тук Hug
Yoda

# 107
  • Мнения: 2 286
Докато се усетя сте изписали 7 страници!
Айде да се запишем тук Hug
Yoda


 Joy Joy Погледа е убийствен Joy Joy

Hailie, прекрасна снимка! Напомня ми на снимките на моя син като беше малък, само дето са на филм и не знам как да кача от тях Embarassed, май е голяма играчка.

Ако са на аналогов носител, трябва да се прехвърлят на цифров, после лесно, ако искаш ми пиши на лични, да не спамим, ще помогна с каквото мога Hug

# 108
  • Мнения: 0
Leisi_bb , завиждам ви за кучешката полянка . И на мен ми е мерак да го заведа моя щурчо, но от една страна не знам как ще се държи , а от друга - малко сме нелегални  Blush така и не намерих нерви и време да се разправям с общината . Иначе мисля ,че  ще му се отрази добре да е сред много кучета на куп , защото сега,когато видим някое и е като обезумял. Започва едно теглене и скимтене все едно не е виждал кучета с години  Mr. Green И не знам дали е заради самите кучета, защото прави същото със всичко , което е на 4 крака и е космато  Laughing

KiA, много е хубав  Heart Eyes Лабрадорите са ми една от любимите породи  Hug Сънчо също си пада по лабрадорки   Laughing Гаджето му е една много красива кафява лабрадорка. Явно си пада по едри мадами  Mr. Green Беше любов от пръв поглед. Тогава тя беше още малка , но сега е доста по-голяма от него и само тя му се връзва на акъла и си играе с него. И го надвива . Бута го и той пада по гръб и не се съпротивлява много, много. Тя го гняви, а той рита с крачета.Много са смешни  Mr. Green Целуват се , гризкат се, даже танцуват. Като я види през прозореца и започва едно скимтене и обикаляне в кръг  Simple Smile Всеки път след среща с нея се връща като сдъвкан и изплют  Mr. Green Олигавен и сплескан  Laughing

hailie
, много силна снимка !
Bertichka, уникална е  Laughing Като модел от списание  Hug

# 109
  • Мнения: 28
VikSsito  Hug


оооооооооо, да ви изпапкам..  Heart Eyes Hug  

Yoda
Скрит текст:

Типичен Йода наподобява душичката сладка  Heart Eyes  

# 110
  • Мнения: 11 336
hailie, страхотна снимка!

А за Йода нямам думи - уникат! Нова мода шанти клер  Joy

# 111
  • Мнения: 8 163
Ах, сладост! Искам тази снимка на заглавната в следващата тема!

Давам Grinning

поживо - поздраво, другият месец ще си имам То Whistling Party

Благодаря, Хейли! Няма по-хубав символ на истинската кучешка връзка с човека  Hug

Пък Еди няма да е "то". Думата "евнух" си е от мъжки род.

БертичкаLaughing Laughing Laughing

# 112
  • Мнения: X
Хах как ме развеселихте с тези снимки Simple Smile

Абе аз да се оплача, ама май нещо не правя както трябва.
Нашият щурчо, вече седи сам, за по-малко от 10 часа, на обед се прибира някой да го нахрани и да го нагледа. По принцип, като се наяде и го хващат лудите, обаче вчера беше кошмар. Искаше да се качва на дивана и някой да играе с него, а ние гледаме телевизия, след като порядъчно сме се занимавали с него, хранили, обучавали и т.н. И този ми ти куч, като почна да скача по дивана, гледа ме, лае, ръмжи, абе предизвиква от всякъде
От нас имаше не, долу и т.н, имаше хващане за врата, той само да ме види, че посягам и почва да квичи, също, като малко дете, дето реве предварително, че д ане му се караш. Извеждахме го от хола, да се успокои в коридора. Ама защо така се дръвчи? Няма да толерирам подобно държане, но не съм сигурна как точно да подходя. Не ми се ще с игнор, искам да разбере, че не може да лае и ръмжи никой вкъщи.  Crossing Arms И ми беше много криво, защото става малко храни куче да те лае. Яд ме е, защото се опитвам да бъда много спокойна с него, ама в такива моменти ме вбесява. А може да бъде толкова послушен и добър...Нормално ли е да се държат така малки кучета, той няма още три месеца навършени, най-много три да има, че не го знаем кога точно е роден?
И манджата имам чувството,че не му стига, спазваме инструкциите на чувала, яде Equilibrio за бебета от средни и гигантски породи. Вчера щеше да глътне света, мисля,че беше зверски гладен и за това така се държа, ама ...яде, после му дадох и една солета някаква да я изгризе и нея, имаше още една шепа гранули за наградки, като изпълнява команди....Уф, да почва вече да излиза, че само си представям колко ограничен се чувства.
Ама...сериозно нормално ли е да е толкова див?

# 113
  • Мнения: 224
Ама...сериозно нормално ли е да е толкова див?

Да.
Първо - изпровба границите, които му поставяте. "Я да видя аз дали все още забраните важат и да се пробвам отново, че диванът ми харесва мнооо-го! И аз искам да съм там, ПЪК!" Wink
Второ - храната за бебета е висококалорична и дава много енергия. Ако тази енергия не се изразходва, куч сигрализира с леееко неконтролируемо поведение. Дано карантиненият му период скоро да приключва и да започват разходките. (И ние бяхме същите. Даже нелегално го разходих два пъти далеч от хора и животни, на каишка. Знам какво ще кажете, но не се издържаше. ooooh!)
Трето - малък е още. Тепърва се учи. Явно е умничък, но и манипулатор Heart Eyes.
Четвърто - "Гледа ме, лае, ръмжи"- това е опит не просто да те предизвика, но и да превземе властта и той да стане алфа. Не му се давай.  Naughty

Търпение, pandora.  Hug
И постоянство от всички хора в глутницата му.  Peace

# 114
  • Мнения: 555
УуУуУ ама какво се хилите на хайванина бе, той така си гледа по принцип   Mr. Green

Аз да пиша за напредъка по възпитанието.
Вече тренираме качване на стълби без повод. Понякога се справя отлично, друг път се налага да слагаме повода, за да контролираме положението.
Въпроса е, че като и покажа, че и имам доверие и я пускам да се качва нагоре без повод тя разбира и слуша повече.
Като свикне с качването без повод ще започнем и тренирането за слизане без повод.
Звъненето на вратата още го тренираме. Гледам да я тренирам в реални ситуации.
Иначе минахме 2 пъти през съседското куче без да го лае  Flutter Е на втория път той не и обърна грам внимание и тя подскочи около него два три пъти ама аз бързо я върнах  в пътя.
С две думи - слуша детето (когато поиска  Mr. Green )

# 115
  • София
  • Мнения: 266
Страхотни снимки пускате.
KiA много сладка муцунка.И на мен лабрадорите са ми любими.Hailie пленителна снимка.Истинска любов, която само животно може да даде.За мопса на Bertichka просто нямам думи....уникат.Ние имаме голям проблем с хапането на ръце и крака.Отдавам го на това,че е на два месеца и малко и си играе по-скоро.На дъщеря ми обаче хич не и харесва и бяга,а кученцето беше подарък за рожденият и ден.

# 116
  • Мнения: 382
Добро утро, момичета wavey
Наистина какви сладки снимки Heart Eyes Bertichka, страхотен тоалет Laughing
hailie, прекрасна снимка  Heart Eyes
За кастрацията аз съм твърдо За! Такова облекчение е че Чарити е кастрирана Wink и като чуя някакви такива тъпи изказвания от типа  "да роди веднъж" за женските или пък "да стане веднъж баща" ooooh! Много знае то кучето станало ли е баща, майка и тн. Голяма простотия. Чари като я взехме я бяха кастрирали преди 3 дни и й нямаше нищо. Нямаше и 6 месеца тогава. След операцията много рядко се ближеше, не сме й слагали яка. На 10 ден я изкъпахме, изобщо не е имало проблем. Още повече , че тя е кастрирана в приют, където колкото и да са внимателни, малко е на конвеир кастрацията. И въпреки това тя беше в отлична форма Peace
Ние снощи пак на полянката Whistling Голяма игра падна. Имаме си толкова обожатели Joy Снощи се чудех защо чак сега я водя на места, където има кучета да се социализира. Но макар че можех и по-рано си мисля, че сега й е тъкмо времето, защото вече не е така стресирана и плашлива и вече се отпуска и с хора и с кучета да играе.
А за разходките да се похваля, вече много слуша, пу пу Heart Eyes Ходим си спокойно, бързо, бавно, не ме дърпа, чака на вратата да изляза първо аз, изобщо има напредък. Фея, благодаря за напътствията Hug Hug

# 117
  • Мнения: 555
gabrielas, всички бебета хапят, но има един номер, който ще ти помогне.
Когато започне да си играе с ръцете ви сложи дръжката на чаена лъжичка зад пръста си, така че да не я вижда и когато се опита да захапе ще усети неприятния допир с метала. Така бързо се отучват от този вреден навик  Peace Ако нямаш под ръка в точния момент лъжичка сложи нещо друго твърдо (без пластмаса и дърво, че те обичат да гризат и такива неща)
И вземете кокали от пресована кожа. За тях са много по-вкусни от човешките ръце, а и помагат при смяната на зъбите.


п.п. Благодаря за милите думи на всички.
И като стана дума за тоалети. Ако някои има женско с размерите на мойто (8кг.) да ми пише. Имаме някакви стари дрешки, които смятам да подаря, защото ни отесня гардероба,  а и смятам да и правя нови за тази зима  Mr. Green

# 118
  • Мнения: X
Ох, marta1, думите ти са мехлем за душата ми  Mr. Green

# 119
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Страхотни снимки, всички сладури са прекрасни. Ще си позволя да сложа някоя снимка във вашата тема от почивката на моето съкровище





Общи условия

Активация на акаунт