Любители на кучета - 30!

  • 71 457
  • 754
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 313
Привет момичета и кученца GrinningПри нас нищо ново.Вчера малката с баща си даваха хапчетата против паразити на куч Mr. Greenголяма картинка бяха CrazyПосле за успокоение малката реши ,че ще й прави тоалет на козината-реса я/при не толково желание от страна на куч/,искаше и фиби да й слага,дори успя и с гланц за устни да я намаже hahahaс думите-виж колко е хубава бе мамо JoyПосле пък й се караше,че не може да си гледа детското,а куч я близнаи тя-ама стига си бме близала по космите hahaha hahaha
Feeling-браво за новото ви попълнение,много да заякне и да стане красиво и голямо животинче HugСъжалявам за загубата на приятелчето ви Cry
mariyka-много готина снимка Hugс този изплезен език си личи,че добре е потърчал из поляната Grinning
 GENTIL-горкичките вие,дано бързо да оздравявате и да нямате повече такива неприятности,за бяс момичетата са ти казали да не се безпокоиш Hug
а пък как се смях  Grinning Grinningкуч е попаднал на добри родители,само мама да не вземе да ревнува тати,че става страшно hahahaВикаш и при гадженето нямаше такива нежности Mr. Green Mr. Greenявно не си заслужила колкото Джуди Hug Hug
KiА-аз малко се омотах,но предполагам,че Арес е блъснатото куче-радвам се,че му няма нищо сериозно и е добре Hug
marta1-Фея каза,че си има гости и ще отсъства-сестра й е при тях,та не я чакай Grinning

# 571
  • Мнения: 372
Много ви благодаря!     Hug
Вчера пътувахме и се видяхме със стопанката. Тя разказа какво се е случило - нелепо е. Кучинка глътнала чорап, за да облекчи стомаха си(вероятно някоя храна не й е понесла), но той не помогнал, както друг път. Глътнала втори, през това време нишка от първия се понесла по тънкото черво и го протрила до скъсване...
Оперирали я, но шевовете се скъсали и починала.   Cry

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose   за прекрасната Анди!




Смърфи расте с всеки ден.   Grinning  Станал е голям игривко. Дори Ая го харесва. А това е много за нея.   Grinning   Heart Eyes

# 572
  • Мнения: 3 118
Много ви благодаря!     Hug
Вчера пътувахме и се видяхме със стопанката. Тя разказа какво се е случило - нелепо е. Кучинка глътнала чорап, за да облекчи стомаха си(вероятно някоя храна не й е понесла), но той не помогнал, както друг път. Глътнала втори, през това време нишка от първия се понесла по тънкото черво и го протрила до скъсване...
Оперирали я, но шевовете се скъсали и починала.   Cry

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose   за прекрасната Анди!
Cry  Cry  Cry
Майка ми ми е казвала, че и на онзи свят имат нужда от кученца.
Такава е била Божията воля, какво да се прави.

# 573
  • Мнения: 313
Feeling -наистина много нелепа смърт Cry Cry Cryама ми е чудно как така лапнало чорап и не му помогнало като друг път-нердене пък чорапът ще помага за болни в стомаха newsm78 newsm78извинявам се,че задавам такива въпроси,но ми стана интересно

# 574
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, понеже знам, че проверявате и други кучешки сайтове, да ви помоля за нещо  Praynig
Ако срещнете обява за изгубено/откраднато куче - чихуахуа - кремаво, с червено-кафява каишка, много дружелюбно, добре гледано - прибрали са го от МЦ "Вяра, Надежда и Любов" (това е на гърба на "Тина Киркова"), явно е изгубено някъде в този район. Пусто не успях да видя момче или момиче беше, че ме викнаха за преглед  ooooh!, но се надявам да е изгубено само едно в този район  Praynig

Предварително благодаря за помощта  Hug

Деси, да не би да е това:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3793669525803&set=o.1 … ype=1&theater

Обадих се на телефона и човека каза, че веднага ще отиде да провери. Ехх дано да се намерят стопанин и кученце  Praynig Съвсем случайно видях обявата във фейса, споделена от мой приятел, точно 5 мин след като прочетох поста на Деси.

Чак сега се включвам. Да, почти 100% съм сигурна, че е същото кученце! Прочетох, че е намерен, страшно се радвам, дано да е същият мъник, че не пише никакви подробности къде са го открили  Hug Хиляди благодарности, че пое нещата в свои ръце и се обади на хората Hug Hug Hug

Feeling, много тъжно  Cry

Последна редакция: ср, 26 сеп 2012, 18:00 от -=Деси=-

# 575
  • Мнения: 372
Feeling -наистина много нелепа смърт Cry Cry Cryама ми е чудно как така лапнало чорап и не му помогнало като друг път-нердене пък чорапът ще помага за болни в стомаха newsm78 newsm78извинявам се,че задавам такива въпроси,но ми стана интересно

Явно й е замествал трева. За да повърне. Така си го обяснявам аз. 

Представям ви Смърфи.   Heart Eyes

# 576
  • Мнения: 224
Лелеее, Смърфи е бижу! Heart Eyes Hug
А шарките му са точно като на моята принцеса, която вече играе под Дъгата. Cry
Да е жив и здрав Смърфи и с четири лапки да стиска късмета си.  Kissing Heart

# 577
  • Мнения: 972
Кажете ми какво е мнението ви за училищата за кучета. Една от програмите,които предлагат е съботно -неделно училище заедно със стопаните,което е приемливо за нас.
Предлагат ми и пълен пансион,но това не го приемам.Все едно да си оставиш детето в дом-така го приемам аз това с пълния пансион.
Споделете вашето мнение,моля!

# 578
  • Мнения: 967
Feeling, много тъжно наистина! Миличкото кученце  Cry!

А Смърфи е невероятен сладур, пу-пу! Душичка!   bouquet
Почти адаш на моя Мърфи!  Heart Eyes

Сиссс, ние ходихме с Мърфи 6 месеца, на такова съботно-неделно кучешко училище! Дъщеря ми беше тогава на 10 и тя го водеше предимно на повода, аз само отстрани стоях! Но беше много важно, защото Мърфи се научи, че тя е над него в йерархията и започна да приема команди от нея!
Курсът беше ОК за команди на повод, да ходи редом и т.н. - общо послушание тоест, но за бягането и за невзимането на храна от земята не достигна на нашия бигъл! На нас ни трябваха още година и половина индивидуални уроци! Но ние бяхме тежък случай (такова чудо и треньорът не беше срещал, голям зор)!
Както и да е, много бях доволна от кучешкото училище като цяло, кучето освен това се социализира чудесно, което също ми беше много важно! Освен това срещаш нови хора, за куч е разнообразие, всъщност повечето кучета много обичат да "работят"! Та препоръчвам с две ръце!
За пансиона и мен не ми звучи добре, още повече, че повечето стопани действат грешно и те са за обучение! Иначе на пансион бих дала, ако има сериозен поведенчески проблем, да поработят систематично, но само ако специалист изришно го препоръчва!

# 579
  • Мнения: 8 163
Марта, тук съм. Хвърлям ви по едно око, но както Нова Мама си спомни, сестра ми е тук и имам много малко време за форумстване.

Сиссс, "за" обучение, "против" пансион.

Feeling, жалко за животното. Зорлем си е отишло. Ама стопанката е за бой. Щом пишеш "както друг път", значи е било ясно, че кучето има склонност да яде чорапи => не е трябвало да има достъп до тях.

Смърфи е много сладък и е почти колкото обувката до него Simple Smile

# 580
  • Мнения: 4 458
Feeling, много жалко за нелепата смърт. И аз се очудих, че е "както друг път", не би трябвало това да се допуска  Tired

Също съм ЗА обучението, за пансиона зависи, не бих се доверила на всеки.

# 581
  • София
  • Мнения: 360
Смърфи е едно малко бижу! Имал е късмета да попадне на добри хора на старта на живота си! Пожелам ви да сте щастливи дълги години заедно!  bouquet

Много съжалявам за майката Cry, но стопаните и са за  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 582
  • Мнения: 972
Отново благодаря за споделения опит!  bouquet
В събота с Бевър отиваме на у-ще. Wink

# 583
  • Мнения: 313
ауу,какъв е готин Смърфи Heart Eyes Heart Eyesколко много обичам такива мъници,пупу,взаимна радост и любов да има в къщата ви Фийлинг Hug Hug
Сетих и нашата магарица каква дребна беше-по-малка и от опашката й сега Whistling Heart Eyes
Браво и за намереното чихуахуа Hug

# 584
  • Мнения: 372
Не искам да обвинявам никого. Смятала е, че щом помага - всичко е ок. Съкрушена е жената.    Confused

Може би сте пропуснали, но писах - Смърфи няма да остане при нас. Ще започнем да му търсим дом, но нека да укрепне първо.    Peace

Вече имаме първия лай.   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт