Бъдещи мами от Люлин - София

  • 24 285
  • 187
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 242
Brum, ходя при д-р Йонкова, страхотна е! Много мила, отзивчива и всеки път много подробно ме гледа. За ФМ аз ходих в 20 г.с. при Димитър Марков, като си бях запазила часа месец и половина по-рано. Наистина е много важно да се отиде при специалист по ФМ. Много съм доволна и от него.
Kihler, благодаря за инфото, ако се сетя още нещо ще питам  Simple Smile
Хуба ден мамчета!

# 46
  • Мнения: 466
Имам приятелка в Люлин и тя ходи на ЖК в люлин мед. Каква ФМ правят в люлин мед  newsm78 Та чак и не е плащала newsm78Съжалявам не се сещам името на лекарката , но съм особенно очудена щото уж знам какво е ФМ и до колкото зная се плаща - не се пома от здравната каса

# 47
  • Мнения: 23
Здравейте бъдещи мамчета. Дали има някой с термин за юни месец?  Simple Smile Simple Smile

# 48
  • Мнения: 76
Моят термин е на 24 май, живея в Люлин 4

# 49
  • Мнения: 23
Аз съм един месец след тебе. На 25 юни. Мислила ли си как искаш да раждаш и къде?  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 76
На мен ми се иска да родя нормално, но засега лекарите ми казват, че трябва да е секцио. Ако ще раждам нормално искам да е в Шейново. Иначе, може би Токуда. Но все още нямам яснота

# 51
  • Мнения: 242
Здравейте мами!
Аз да ви питам, знаете ли добри педиатри в Люлин, че съм в голяма чуденка. 12 ДКЦ ми е под носа, но не съм разпитвала. Ако някоя знае, моля да сподели  Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 52
  • София
  • Мнения: 73
Здравейте мами!
Аз да ви питам, знаете ли добри педиатри в Люлин, че съм в голяма чуденка. 12 ДКЦ ми е под носа, но не съм разпитвала. Ако някоя знае, моля да сподели  Simple Smile
Хубав ден на всички!
Препоръчвам ти д-р Антонова в Медива в 4-та част на Люлин е,записахме малкия,който е на 1 месец и засега съм много доволна от нея.

# 53
  • Мнения: 242
Благодаря ccveti!  Hug Ще проверя.

# 54
  • гр. София жк.Люлин
  • Мнения: 0
Здравейте мами!
Аз да ви питам, знаете ли добри педиатри в Люлин, че съм в голяма чуденка. 12 ДКЦ ми е под носа, но не съм разпитвала. Ако някоя знае, моля да сподели  Simple Smile
Хубав ден на всички!

Здр Simple Smile
 На мен ми препоръчаха горещо д-р Груева - http://www.rating.hapche.bg/rating/obshtopraktikuvashti-lekari/3 … a_hristova_grueva Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
Ние сме при Доктор Тодорова в Медива,много съм доволна!

# 56
  • Мнения: 0
И аз от няколко месеца живея в Люлин и ще се радвам да се запознаем,имам дъщеричка на 4 месеца и редовно ходим на разходка.А на всички на,които им предстой раждане ви пожелавам всичко да мине добре... леко раждане!

# 57
  • София
  • Мнения: 54
Ние сме при Доктор Тодорова в Медива,много съм доволна!

krisi1989 разкажи малко повече за д-р Тодорова - как е със захранването напр., ако детенцето ти е боледувало как го е лекувала, какви съвети дава, как се отнася с ваксините и всичко което се сетиш.
Аз живея в Люлин от година някъде, но въпреки многото хора които познавам там, нямам познати с деца, така че ще се радвам живот и здраве да се запознаем с новите мами Wink

# 58
  • Мнения: 0
Отношението на Докторката към децата е найстина много добро.Моята дъщеря боледува,когато беше на две месеца (обикновен вирус) прегледа я,но понеже тя беше много мъничка не пожела да ни предписва медикаменти и затова ни предписа само капки за нослето.Ваксините ги бие много внимателно и миналия месец бебка дори не разбра въпреки,че сега ваксините са много болезнени.За храненето общо взето аз сама си създадох начин на хранене и захранване.Тя само ме пита какво е млякото,което и давам (дали е хипоалергично) с какво друго я храня,как й го давам,по колко яде детето на хранене.Дъщеря ми се роди мъничка и когато я мерим на консултацийте тя ми обяснява на колко месеца колко приблизително трябва да тежи едно бебе спрямо това,колко кг.се е родило как се храни,по колко изяжда и на каква храна е кърма или АМ.Незная какво друго те интересува ... питай няма проблем Simple Smile

# 59
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 65
Ние сме при Доктор Тодорова в Медива,много съм доволна!
Много благодаря за препоръката Simple Smile Аз не съм доволна от педиатъра на сина ми и юни месец, ще я сменя. Направо ще се интересувам от тази лекарка дали записва. Дано да сме доволни от нея, че и двете деца искам да са ми на едно място. Голяма мъка с тези педиатри...

Общи условия

Активация на акаунт