Бременност 5 г.с. - не се вижда ембрион!?!

  • 41 474
  • 53
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 113
Здравейте момичета,
Днес пуснах 2 -ро ЧХГ-17600 което не е добре спрямо предното изследване и вече няма надежда.
Утре ще ме изчистят. Благодаря на всички за подкрепата! Бъдете живи и здрави!

# 46
  • Мнения: 5 173
Ходи ли на 2-ро мнение?

# 47
  • Мнения: 8
Здравейте момичета. Много съм изплашена, днес бях на първи преглед след положителен резултат и не видяха нищо в матката. Казаха ми да пусна чхг и то  е 700. Трябва да съм в края на 5 седмица. Докторката се съмнява за извън маточна. Ох много ме е страх, не знам какво да мисля.

# 48
  • Мнения: 113
Изчакай една седмица и ще разбереш.Аз изчетох много материал за времето през което бях  бременна и мога да ти кажа ,че при повечето жени се вижда по късно. Не губи надежда . Пусни си ново ЧХГ .Стискам ти палци!

# 49
  • Мнения: 2 532
Изчакай 10тина дни Peace При мен също се видя по-късно и на първия преглед ме настроиха, че вероятно е кухо яйце и да не бързам да се радвам ooooh! Еми.."кухото яйце" онзи ден направи 4 месеца Mr. Green Пожелавам ти късмет и не се отчайвай независимо от резултата Hug

# 50
  • Мнения: 8
Благодаря момичета за окуражителните думи. Пуснах си второ чхг, 48 часа след първото и резултатът беше 822, което е много лошо. Днес съм на преглед и ще чуя присъдата Sad

# 51
  • София
  • Мнения: 10 698
Кофти jujiii ..дано да е максимално щадящо за теб...

# 52
  • Мнения: 6
Здравейте ,имам следния проблем:
след едногодишни опити за забременяване уж забременях но, уж.....последен цикъл на 6. Август. В началото на септември пих витамин С да отложа цикъла, че ходихме на море....до 17.септември не ми дойде. Направих тест на шуърчек оказа се бледа втора черта реших да ида на лекар на 20. Септември чертата беше вече и втората червена. Гледаха ме на ехограф и лекарката беше категорична че няма бременност. На 21. Септември след разочарованието направих кръвен ЧХГ беше 1100 На 25. Септември направих нов кръвен ЧХГ 2890. Това е през 3 дена беше супер. Отидох при специалист с по добра апаратура откри малко като точица сакче, но нещо се смръщи и каза да пия дуфастон и папаверин до 9 октомври. Пих и пак отидох сакчето е пораснало и май....подчертавам май се вижда жълтъче ама няма пулс каза лекаря.  Това е кухо яйце ела други седмица за аборт.   Помислих, попрочетох върнах се при предната лекарка на 15 октомври тя пита какво стана казах че не ми е дошло не и казах за онзи лекар. Гледа ....смята и каза че, съм  с късна овулация и съм в 6г.с. и 1 ден 13мм  сак./предния беше 8мм./ Но, каза че, друго няма в него. Каза че, може да е рано и да ида на 29 октомври но, това ме побърква не знам какво се случва с предната бременност такова чудо не съм имала. Стойностите на ЧХГ бяха високи за 2-3 седмица  кажете някой да е чувал за такова чудо? Искам си жълтъчето, пулса и бебето рано ли е? Какво се случва?

# 53
  • Мнения: 2 532
ЧХГ не мога да коментирам. Но се опита да се успокоиш и да изчакаш дните до следващия преглед. Аз съм писала по-горе. При мен се оказа точно късна овулация, макар цикълът ми да беше редовен до онзи момент. На 2 седмици закъснение някъде бях отишла за преглед. Първата лекарка директно отсече, че нищо не се вижда и не може да констатира бременност, а втората след ден видя точица и ме викна след около седмица, когато пък видя жълтъчно тяло. И вече не помня кога видяхме пулс. После наистина през цялатa бременност бебето вървеше с 2-3 седици назад по размери спрямо термина по менструация.
Така че всичко е възможно. Стискам ти палци от все сърце наистина да е късна овулация!

Общи условия

Активация на акаунт