Мнение за спортен магазин

  • 25 649
  • 41
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Искам мнения дали сте пазарували от този магазин
http://sports.mymall.bg/categories/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%B … atured&page=2

# 1
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Никой ли не е пазарувал от този магазин.

# 2
  • Мнения: 2
От този не съм пазарувала,но поръчвам от този http://www.sportsdirect.com/ ,а като гледам артикулите са същите,но цените #Crazy

# 3
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
От този не съм пазарувала,но поръчвам от този http://www.sportsdirect.com/ ,а като гледам артикулите са същите,но цените #Crazy

Точно това и на мен ми направи впечатление, иначе от спортсирект и аз пазарувам.

# 4
  • Мнения: 14
Наближават празници и очаквано повече хора се отпускат да пазаруват и все повече ( като мен ) решават,че може пък българските онлайн магазина да са успяли поне наполовина да стигнат нивото на otto.de или други подобни. MyMall.bg  е магазин с доста прилични стоки и добри цени като цяло....но изпълнението е шокиращо, не го препоръчвам на никой,особено на хора които си очакват в срок поръчките. На 26.11.2012 поръчах яке за синът ми, размених си няколко мейла,потвърдих си поръчката, по телефона се обадих лично да откажа гумени бутуши и препотвърдих,че си очаквам якето както те са ми казали до 10 работни дни и резултата е ,че след 12 дни отново аз звъня да видя какво става за да ми изтресът,че на статуса на поръчката ми седяло " клиента ще си избира още "  smile3555 и то след всичките ми мои обаждания,много съм разочарована и никога повече няма да поръчам нищо повече от тази фирма особено при факта,че те дори не се шашкат,че са направили гаф, не се опитват да си задържат клиента с елементарно отношение,като малко по бърза доставка или безплатна доставка както правят повечето международни онлайн сайтове ами даже ти казват още по голям срок за доставка и видиш ли то си било задължително плащането на доставката, ами да задължително е ама когато си изряден а ако искаш да си задържиш клиента...ще трябва да се бръкнеш малко,елементарен мениджмънт ама не и за организацията на Mymall .
Знам,че сега ще се появят поставени лица от тази фирма да ме плюят и т.н. но моето мнение е насочено наистина към обикновения потребител да си има едно на ум за този онлайн магазин.

# 5
  • Мнения: 5
Относно sports.mymall.bg аз имах доста неприятен случай с тях и то 2 пъти.И двете ми поръчки които направих бяха увенчани с неуспех.Първо пуснах поръчка за един анцунг обадиха се и маи казаха,че го няма този размер при положение,че на сайта им е обявен като наличен.Второ пуснах друга поръчка с друг анцунг,и понеже те се обадиха че е приета поръчката да им потвърдя  дали е това аз казах да и процедурата уж се задейства.След десет дни се обаждам да видя какво се случва,а те на среща ми казват,че изобщо нямам втора поръчка.Мился че коментар да правя е излишно сами си направете изводите.Ще кажа само че от Англия си поръчах рокля хората коректни,та коректни,наще тука търговци не почитат клиента за тях важи следното:ако не е тя ще е друг!Искам да спомена,че от Спортдепо са същите.Поръчах 2 бр.анцузи чакам 7 дена при доставка за 3 дни,обаждам се и те ми казват ама тя не е пусната защото те ги няма тези анцузи.това време аз съм получила е-майл,че поръчката ми е приета,но  грешки се случват,но пък никой не взе да се обади и да ми каже ,че така или иначе няма да ми бъде доставена.Оставам да се чудя що за народ сме  това българите... newsm78

# 6
  • Мнения: 0
Аз лично няколко пъти си поръчвам от sports.mymall и нямам оплаквания. Дори 2 пъти поподнах на промоции с безплатна доставка. На същия ден се свързваха с мен и уточнявахме подробностите Peace

# 7
  • Мнения: 0
Аз съм поръчвала няколко пъти от sportsmymall но последния път вече прекалиха, наистина вместо да се опитат да си задържат клиентите, имам чувството че ги отблъскватс постъпките си, иначе по телефона са много любезни. Аз си пуснах поръчката на 11-ти март и изчаках до 14-ти някой да ми се обади или да ми я потвърди по имейла. Това не бе сторено нито на деня, нито на следващия, та на 16-ти им се обадих да ги питам дали ще ми я потвърждават, за да знам какво да правя. Обадиха ми се след 40 минути да ми кажат, че вече е потвърдена и два от артикулите ги нямат /но пише, че са налични/. Така бленуваната поръчка пристигна днес и от десет артикула ми доставиха само четири....

# 8
  • Мнения: 1 750
Повечето им артикули са от Sportsdirect с "хубава" надценка.

СРОК НА ДОСТАВКА

 От 9 до 14 работни дни. В изключително лоши атмосферни условия срокът може да бъде удължен до 25 раб. дни


Ако ще чакам 14 дни за доставка, по-добре да си ги поръчам от Англия, че и по-евтино ще ми струва.

# 9
  • Мнения: 6
Търсих мнения за този магазин в интернет и ми излезе тази тема - не съм писала досега тук, но ви чета редовно Wink Ще се радвам на някое по-скорошно мнение за него от хора, които са го ползвали, тъй като съм си харесала едни маратонки от разпродажбите им?  Thinking

# 10
  • Мнения: 0
Здравей! Simple Smile И аз чаках някой да ме насърчи да пазарувам от този магазин, но не ми стигна търпението и си поръчах една чанта. Ще разказвам като ми пристигне поръчката.

# 11
  • Мнения: 6
Здравей! Simple Smile И аз чаках някой да ме насърчи да пазарувам от този магазин, но не ми стигна търпението и си поръчах една чанта. Ще разказвам като ми пристигне поръчката.

Супер, много ще се радвам да кажеш - аз още не съм поръчала... А имаше ли някакви проблеми при поръчката? Също ме интересува и въпросът с размерите, доколко са точни и отговарят... то при чантите размери няма, де Laughing Някой ако може да каже за размерите?

# 12
  • Мнения: 6
Никой ли не може да ми каже за размерите дали отговарят...  Sad Ще вземе да свърши промоцията, преди да се реша да поръчам.... newsm78

# 13
  • Мнения: 0
Поръчвах си оттам.Размерът си отговаря.Не се притеснявай дори и да не си улучила твоя размер - те ще ти го сменят, пак в същия срок.

# 14
  • София
  • Мнения: 28 552
Ох, ама като започнете да се регистрирате, за да рекламирате.. Мислите ли, че някой се връзва ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт