Moje li nqkoi da mi pomogne v razchinaneto na tazi diagnoza ?

  • 902
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Zdraveite!!!
Moje li nqkoi da mi pomogne v razchinaneto na tazi diagnoza ?
Zasto e nujna fizioterapiq i v kakvo se sustoi tq ?
Dg:Aduexitis ch.ex.dex. sterilitas primaria

# 1
  • Мнения: X
дай изследвания които са ти пускани. на каква база е диагностициран  първичен стерилитет

# 2
  • Мнения: 4
Imam polikistozni qichnici i nqmam uvolaciq i kolkoto i puti da sum pravila testove vinagi sa negativni ! Inache vsichki hormoni sa mi v norma

# 3
  • Мнения: X
еми не е отчайващо положението. Има много момичета с твоите проблеми в тоя форум, които с помощта на асистираната репродукция  имат бебета. Ако не са ти правили цветна снимка за проходимост на тръбите това е задължително за да се знае какъв път да се поеме. Отиди при специалист по Асистирана Репродукция, който ще ти даде най точен съвет и какво може да се направи. На днешно време има медикаменти да ти провокират овулацията. важното е да си под лекарски контрол

# 4
  • Мнения: 4
Blagodarq ot surce !!!

# 5
  • Мнения: 4 737
Zdraveite!!!
Moje li nqkoi da mi pomogne v razchinaneto na tazi diagnoza ?
Zasto e nujna fizioterapiq i v kakvo se sustoi tq ?
Dg:Aduexitis ch.ex.dex. sterilitas primaria
Вие newsm78 мъж ли сте или жена Thinking защото съдейки по имената и пола Shocked смятам, че сте мъж Thinking, но, пък наличието на ПКЯ от друга страна ... Посетете клиника по репродуктивна медицина, независимо от пола ви Peace

# 6
  • Мнения: 4
 Simple Smile Izvinete za suzdavaneto na oburkvane pri vas no pisha ot profila na supriuga mi !!!

Общи условия

Активация на акаунт