Нагли крадци тероризират

  • 3 055
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 116
Крадците безнаказано си пердашат полицаи. Те пък нямат право да стрелят да се защитат.
Що за полиция е това? Парламентът трябва да си разбърда зад..., пардон мозъка и да се промени законът за полицията и кога да се ползва оръжие.

В същото време стари баби, спазващи закона гладуват за да могат да си купят кубик дърва за зимата.
А крадците хем си крадат дървата безнаказано, бият си полицаите когато си искат и ако горският вземе да се осмели да си свърши поне част от работата, къщата му бива запалвана от същите тези крадци.

Къде е държавата? Как законът защитава изрядните данъкоплатци и полицаите? Никак май.

За крадците обаче, България е раят.

http://bnt.bg/bg/news/view/83652/romi_biha_policai_v_bjala_slatina

# 1
  • Мнения: 10 487
То се получава малко "храни куче да те лае"... Като ги ухажват и интегрират, като ни задължават да внимаваме да няма дискриминация ето какво се получава. Цяла сутрин слушах как Ани Цолова се "тревожи" за трите деца от гората край Слънчев бряг и някак си се почувствах дискриминирана. В крайна сметка начина на живот на ромите смятам, че е техен избор. Доказано е, че те не могат да бъдат интегрирани и с блока в Ямбол и с блока в Плевен и с още много много примери. Ако бяха крали българи дървата или бяха били полицаи щяха да ги вкарат в затвора може би, но тези ще излязат ненаказани, най-малкото защото вероятно няма да имат лични карти... Тъжно е.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 481
 Stop

Последна редакция: пт, 31 авг 2012, 10:32 от Little Evil

# 3
  • France
  • Мнения: 726
Темата е прочетена 200 пъти и и ма само 2 отговора..... защо ли?
А въпросът е изключително сериозен....
Жалко..... жалко за нас, гражданите на Република България.

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Кучетата си лаят ,керванът си върви-и-и-  animal037

# 5
  • София
  • Мнения: 2 015
60000 служители на МВР, 2 милиарда лева бюджет и накрая идват 30 цигани и ги пребиват от бой. И изниква въпроса нужно ли е.

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Народ…


” Горко на народ, който се облича с дреха, неизтъкана от него, яде хляб, непожънат от него, и пие вино, неизцедено от неговата собствена преса.
Горко на народ, който приветства побойника, като герой и смята блестящия завоевател за щедър.
Горко на народ, който насън презира някоя страст, а наяве и робува.
Горко на народ, който издига глас само когато крачи в погребална процесия, гордее се само с руините си и се съпротивява само когато вратът му е поставен между меча и дръвника.
Горко на народ, чиито държавници са лисици, философите му са фокусници, а изкуството му е изкуство на кърпежа и подражанието.
Горко на народ, който посреща своя нов водач с фанфари, а го изпраща с пищялки, само за да посрещне друг отново с фанфари.
Горко на народ, чиито мъдреци са онемели с годините, а силните му мъже са още в люлката.
Горко на народ, разделен на части, всяка от които си въобразява, че е народ.“

/Джубран Х. Джубран /


http://poznanie-bg.com/2012/03/21/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4/

# 7
  • Мнения: 3 116
Аз съм ЗА използването на месо на огнестрелно оръжие от полицията при самоотбрана.

Но как става промяната, доколкото знам парламентът трябва да го реши това. Бъркам ли?

А за целта петиция ли трябва да направим, кажете ако знаете какво може да се направи?

# 8
  • Мнения: 12 662

Не за всички, трябва да си от определена малцинствена група.

# 9
  • Мнения: 234
До колкото разбрах са ги посетили барети и са хапнали бой.
Бой,бой и само бой.
Франция я критикуват,но и дреме на к**а.
България ближе сладоледа на ЕС.
И аз съм ЗА стреляне на месо по всеки дръзнал да краде от частна или държавна собственост.

# 10
  • Мнения: 599
И аз съм ЗА стреляне на месо по всеки дръзнал да краде от частна или държавна собственост.

Докато това не стане, бял ден от циганин няма да видим. Няма да спрат кражбите в частна собственост, по нивите, по горите, на кабели, на жп релси, на ..... много НА.
Много ми беше интересен вътрешния министър на Франция като мърмореше оня ден, как не можел да гледа как милите живеят така - в катуни, без вода, ток и тем подобни. Щял да постави сериозно въпроса пред България и Румъния за интеграцията им. Ми да дойде и да ги интегрира, ако може. При всеки опит да ги вкара някой в релси, веднага надигат вой за дискриминация и Европата почва да размахва пръст. Е как да стане?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 481
И аз съм ЗА стреляне на месо по всеки дръзнал да краде от частна или държавна собственост.

Докато това не стане, бял ден от циганин няма да видим. Няма да спрат кражбите в частна собственост, по нивите, по горите, на кабели, на жп релси, на ..... много НА.
Много ми беше интересен вътрешния министър на Франция като мърмореше оня ден, как не можел да гледа как милите живеят така - в катуни, без вода, ток и тем подобни. Щял да постави сериозно въпроса пред България и Румъния за интеграцията им. Ми да дойде и да ги интегрира, ако може. При всеки опит да ги вкара някой в релси, веднага надигат вой за дискриминация и Европата почва да размахва пръст. Е как да стане?

Като все пак намекнем на френския и пр. министри, че сме суверенна държава, в която гражданите, вкл. и циганите, имат освен права, и задължения, и че далеч не е негова работа да ни казва какво и що трябва да правим в нашите си суверенни граници. Но българските политици не са мъже, направо ще се напишкат, ако трябва да отговорят както подобава на подобни вмешателства.

Няма държава, в която ако посегнеш на полицай, да не те натупат или надупчат...после питат.

# 12
  • Мнения: 9 990
На Другите им е Изгодно да реват и да размахват пръст и да ни Натискат тук да "интегрираме", за да си стоят тук, а не да ходят по Францията...Това си е политика.Не ги искат там и с право.Затова правят така, че да им е рай у нас.

# 13
  • София
  • Мнения: 171
Аз също мисля, че проблемът с циганизацията е много сериозен и назрява. Не искам да задълбавам, защото много се ядосвам. Чела съм мнения и по други форуми и е видно, че мненията на мнозинството граждани съвпадат - всеобща нетърпимост, но сме много силни на думи, а всъщност си траем. Според вас какви наистина ефективни мерки трябва да се предприемат?

# 14
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз също мисля, че проблемът с циганизацията е много сериозен и назрява. Не искам да задълбавам, защото много се ядосвам. Чела съм мнения и по други форуми и е видно, че мненията на мнозинството граждани съвпадат - всеобща нетърпимост, но сме много силни на думи, а всъщност си траем. Според вас какви наистина ефективни мерки трябва да се предприемат?
А какво всъщност биха могли да направят гражданите? Има закони, има органи на реда, има избрани управници. Нали не се очаква да вземем закона в свои ръце. Докато няма политическа воля за справяне, нищо няма да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт