Нарекох те Фериха - пътят на Емир ~ 158 ~ Какъв ще е пътят... решаваш ТИ!

  • 64 994
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 324






Животът скрит е в дребните неща.
В жест най-обикновен, ала човешки.
В любима песен, слушана в нощта,
с човек, умеещ да прощава грешки.
В усмивката на влюбени очи,
която търсиш твоя ден да сгрее.
В забравата на смелите мечти,
когато правиш опит за летене.
В стремеж да запазиш своя дух
свободен в не свободното ни време.
Да не виниш за всичко някой друг.
Да не превръщаш обичта във бреме.
Във ручеите топли на кръвта.
В сълзите, непринудено родени.
Най-истински са дребните неща
и те оставят спомени след време.



SHOW TV  20.00ч - ВСЕКИ ПЕТЪК  

Продукция: Medyapim

Режисьор: Баръш Йош

Сценарист: Tılsım

Жанр: Драма


АНОНС :



























Старите Теми:


Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8, Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31 Тема 32 Тема 33 ;Тема 34 Тема 35  Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47  Тема 48,Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55,Тема 56,Тема 57, Тема 58 Тема 59 Тема 60,Тема 61,Тема 62 Тема 63, Тема 64 ,Тема 65 ,Тема 66,Тема 67,Тема 68, Тема 69, Тема 70,Тема 71,Тема 72,Тема 73, Тема 74, Тема 74,Тема 75 ,  Тема 76 ,Тема 77, Тема 78,  Тема 79, Тема 80,  Тема 81,Тема 82,Тема 83 ,Тема 84, Тема 85, Тема 86, Тема 87, Тема 88,  Тема 89, Тема 90,  Тема 91 ,Тема 92 ,Тема 93 ,Тема 94, Тема 95, Тема 97,Тема 98 ,Тема 99 ,Тема 100,Тема 101 ,Тема 102 ,Тема 103 ,Тема 104 ,Тема 105,Тема 106,Тема 107,Тема 108 ,Тема 109 ,Тема 110, Тема 111, Тема 112, Тема 113, Тема 114, Тема 115, Тема 116, Тема 117, Тема 118 ,Тема 119 ,Тема 120 ,Тема 121 ,Тема 122 ,Тема 123,Тема 124, Тема 125,Тема 126 ,Тема 127,Тема 128,Тема 129 ,Тема 130,Тема 131,Тема 132,Тема 133 ,Тема 134,Тема 135 ,Тема 136 ,Тема 137,Тема 138,Тема 139,Тема 140,Тема 141,Тема 142,Тема 143,Тема 144,Тема 145, Тема 146, Тема 147, Тема 148, Тема 149,Тема 150, Тема 151 ,Тема 152 ,Тема 153 ,Тема 154,Тема 155,Тема 156, Тема 157



Значение на имената:

Feriha = радост, веселие, щастие
Emir = принц, държавен глава в някои ислямски страни
Cansu = жива вода
Zehra = жена със светло и бляскаво лице
Riza = съгласяване, доброта
Mehmet  = пророк
Hande = усмивка
Koray = пепелива луна
Seher = моментът преди да настъпи утрото
Gulsum = жена с кръгло, топчесто лице
Aysun = спокоен и уравновесен човек
Sanem = красавица
Haldun = вечен, безкраен
Unal = гласовит, надарен, известен
Hasan =добър, покровителствен
Azra = девица

Превод от турски:

m_l_s , sev79 ,r0z0wkа,vera_7, Nesi, Ferda Mravenec, Esi_3

Превод от английски:

•٠•Sasy•٠• , •٠•G@bby•٠•, jeanette, •٠•Sisito•٠•, Снежка, Меги, Gawina, Keii, r0z0wka, Neidjal, Hurricane, angel4e_f, radoslava666



Снимки от сериала:




Добавяне на картинка към профила, в подписа
 или в мнение, намаляване на картинка  




Подарък от Славена да пази темата от уроки.




Hug Hug HugПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 01 сеп 2012, 23:19 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 12 719
Първа  Mr. Green Mr. Green
Тинче благодаря ти за прекрасната темичка както винаги е разкошна   bouquet  bouquet
Снеже   bouquet

# 2
  • Мнения: 180
Снежи,маме,благодаря за това,което правиш newsm51 Hug
Тинче,леля,както винаги на ниво newsm51

Последна редакция: нд, 02 сеп 2012, 10:32 от megi7

# 3
  • Toronto
  • Мнения: 683
В знак на благодарност за новата тема, съм ви спретнала една слънчева масичка:



Вие си пийнете сокче, аз отивам да подремна, че тоя Емир ми съсипа съня! Heart Eyes
Снеже, благодаря за темата още веднъж! Hug

# 4
  • Toronto
  • Мнения: 683
А, между другото имам един въпрос, тъй като още не съм гледала всички серии с превод. Понеже някой каза, че и Емир имал много трески за дялане. Ама аз гледам, гледам и виждам само как това момче буквално се разстила на килимче пред краката на Фериха, пък тя все за нещо го навиква. Нямам съмнения, че се обичаха двамата, но освен шамара, какво друго чак толкова съгреши той спрямо нея, че все му беше сърдита? За да не бъда разбрана погрешно, да подчертая, че не търся спор, а вашите мнения Peace Hug

# 5
  • Мнения: 27
Добро утро Hug Hug  Hug
Снежи Heart Eyesблагодаря  за темата прекрасна е newsm51.Благодаря и за кафето поднесено с любов за стари приятели.  bouquet
Звезде,Ивче Hug Hug
Добре дошли и на всички нови момичета HugАз съм Вяра или Вера отсъствах изведно време,но вече се завърнах.Открили сте едно вълшебно място където ще се чуствате прекрасно защото хората в темата са невероятни и прекрасни,но вече сигурно сте го разбрали и усетили.Както магията ФЕмир Ви е завладяла така и хората тук Ви завладяват с харизматичността си,макар и виртуално,но остава завинаги в сърцето.Още веднъж добре дошли на всички. Heart Eyes
Благодаря за всичко което продължавате неуморно да творите и красите темите. newsm51
Честито на всички макар и на патерици за празниците в живота ВИ.
Зори честито и за дипломирането и за работата,която започваш.Желаята ти да си открила мястото където да се чустваш пълноцена и да ти носи удовлетворението от вложеното от теб.Да растеш както с годините,така и в кариерата която сега започваш да градиш.Успех.
Честито на всички с нови премени,много сте готини красавици. Heart Eyes
Да ви поздравя с една прекрасна песен,която слушах през цялото лято и ми помагаше да намеря утеха,когато ми е било най трудно.
http://vbox7.com/play:20d3f327

# 6
  • Мнения: 180
Здравейте Hug
Тупарова  bouquet
Аз понеже в общи линии съм на това мнение,което ти изказваш,с др ще се вкл. другите момичета. Peace

# 7
  • Мнения: 180
Верче благодаря за музикалния поздрав  bouquet

# 8
  • Мнения: 27
 tuparowa   bouquetблагодаря.
Изпих си кафето с вас,традициите са хубава нещо.А сега Ви желая спокойна неделя и хубави спомени от деня съхранени в албима на живота Ви.


Диде Hug права си,че сценария  за който толкова писах и вярвах,че ще се случи не намери място в листовете на сценаристите,но в мен той си остава  жив.Но си обещах,че повече сценарии няма да пиша и да ги създавам в съзнанието си,защото явно не ме бива за това,все се разминавам с действителноста на сценаристите.А за АФК и за фрагмента на 3 сезон ще драсна по късно,още не съм го осмислила в себе си,но новото заглави ми хареса "НАРЕКОХ ТЕ ФЕРИХА-ПЪТЯТ НА ЕМИР"мисля,че е сполучливо и подобаващо продължение на историята в която отнемайки му всичко Емир е принуден да продължи и с болката и с красивия спомен за любимата,която никога повече няма да застане до него и да озари деня му с усмивката си.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 9
# 10
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Здравейте, и аз да честитя и благодаря за новата тема  Hug  bouquet


Пожелавам ви една усмихната Неделя

# 11
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ!!!  wavey wavey wavey

Клюкарското предаване започва тази вечер от 23.45 ч по Фокс!!!
Ех, ще си припомним старите времена!!!  Laughing
Вяра  Hug Hug Hug

# 12
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
 
Вяра, Меги, Hug Hug

На тази снимка косата на Чаги изглежда доста светла... Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 180
tuparowa   bouquetблагодаря.
Изпих си кафето с вас,традициите са хубава нещо.А сега Ви желая спокойна неделя и хубави спомени от деня съхранени в албима на живота Ви.


Диде Hug права си,че сценария  за който толкова писах и вярвах,че ще се случи не намери място в листовете на сценаристите,но в мен той си остава  жив.Но си обещах,че повече сценарии няма да пиша и да ги създавам в съзнанието си,защото явно не ме бива за това,все се разминавам с действителноста на сценаристите.А за АФК и за фрагмента на 3 сезон ще драсна по късно,още не съм го осмислила в себе си,но новото заглави ми хареса "НАРЕКОХ ТЕ ФЕРИХА-ПЪТЯТ НА ЕМИР"мисля,че е сполучливо и подобаващо продължение на историята в която отнемайки му всичко Емир е принуден да продължи и с болката и с красивия спомен за любимата,която никога повече няма да застане до него и да озари деня му с усмивката си.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Носталгично-романтично  bouquet

# 14
  • Мнения: 180

Вяра, Меги, Hug Hug

На тази снимка косата на Чаги изглежда доста светла... Rolling Eyes


newsm78Що така?

Общи условия

Активация на акаунт