Екскурзия до Дисниленд с деца

  • 97 710
  • 742
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 257
Здравейте, мили дами. Решила съм да заведа дъщеря си в Дисниленд за няколко дни и си търся компания  Grinning Тъй като моите приятелки с деца нямат такава финансова възможност реших да предложа тук във форума, ако има желаещи сред вас нека да  ми пишат на лични съобщения, за да организираме нещо, може и самостоятелно.

Последна редакция: пн, 28 апр 2014, 10:04 от Редактор*

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Здравейте, мили дами. Решила съм да заведа дъщеря си в Дисниленд за няколко дни и си търся компания  Grinning Тъй като моите приятелки с деца нямат такава финансова възможност реших да предложа тук във форума, ако има желаещи сред вас нека да  ми пишат на лични съобщения, за да организираме нещо, може и самостоятелно.

За Дисниленд в Париж става дума, нали? Не разбрах дали си ходила или сега ще ходиш за 1ви път. За мен детенце е много мъничко, не знам колко време ще издържи. Аз бях 8 часа, не съм се качвала на нищо и пак не успях да го разгледам.... Дали няма да ви е много уморително....

# 2
  • Перник
  • Мнения: 257
Не съм ходила  в Дисниленд и не знам как стоят нещата, но много ми се иска да отведа голямото ми дете там. Тя е на 6 годинки и все си миля, че няма да и е много изморително. Ако някой е ходил нека сподели.

# 3
  • Мнения: 6 031
Не съм ходила  в Дисниленд и не знам как стоят нещата, но много ми се иска да отведа голямото ми дете там. Тя е на 6 годинки и все си миля, че няма да и е много изморително. Ако някой е ходил нека сподели.

Ами доста е изморително. Моят син беше на 9г., когато го заведохме и му беше доста изморително. (а той не е от оплакващите се - по цял ден обикаля с нас, когато пътуваме без да гъкне  Wink ) Територията на парка е доста голяма.
Отделно от това ще платите вход, а реално ще можете да ползвате около половината атракции, заради ограничения в ръста на детето.

Въпреки всичко изброено, ако решите да отидете ще изпитате безкрайно удоволствие.  Laughing
Има много посесители дори с детски колички.  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 124
Моя приятелка заведе дъщеря си март месец по случай 4тия й РД. Резервацията в хотела в пешеходна близост до Дисниленд е включвала и входа за Дисниленд за трите дни. Т.е. те са посветили цялата екскурзия само на нея, като предиобяд са били там, после детето се връща да си спи следобед в хотела, следобед пак и така 3 дни Mr. Green
Не знам подробности, които да са ти от полза, но забавления има за всички възрасти, за по-малките са особено атрактивни какичките, които се преобличат като принцеси. От всички атракции, които са посетили им е харесал най-много градът на Питър Пан, доколкото съм запомнила е нещо като влакче, което ти създава илюзията, че си в самото филмче и че летиш. Качили са се два пъти последователно!
Това, което тя отбеляза като минус са огромните опашки за всеки атракцион - 30-40 мин. - това извън сезона, средата на март, в средата на седмицата.
Доста от момиченцата били облечени в принцески рокли (продават и на място, около 100 лв., но на някои били доста носени, явно им е униформата за Дисниленд  Crazy)

# 5
  • Перник
  • Мнения: 257
Някой да знае на какви езици се говори в хотелите освен английски? С руският ще мога ли да се оправя?

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 .. про4етох за тази атракция питър пан и исках да ти напиша за нея - опашката там беше огромна , ужасно огромна .. ние така и не успяхме да се ка4им на нея . допълнително 4е фаст пасовете за нея в 15 4аса (когато отидохме ) бяха 4ак за 20.30 .. така 4е ако искаш да я посетите си направи добре сметките .. ние така и не влязохме ! весело изкарване - много е забавно . непременно вижте ве4ерните паради и закриването ! както са ти писали ако детето е под 1,30 няма да те пуснат на доста атракциони !

# 7
  • Мнения: 1 668
Не са ти малки децата - има достатъчно атракции, че да им спрат часовниците и на тази възраст, така че малко вероятно е да ви липсват атракциите за по-големи. Ние сме водили сина ми за 5-тия му РД и беше страхотно. Задължително идете в делничен ден и задължително първо се редите на най-важните атракциони... Весело изкарване

# 8
  • Мнения: 0
здравейте бихте ли споделили,колко пари Ви е струвала екскурзията на тези дето сте ходили за по 3 дни

# 9
  • София
  • Мнения: 2 686
здравейте бихте ли споделили,колко пари Ви е струвала екскурзията на тези дето сте ходили за по 3 дни


И аз се интересувам от същото, както и с кои фирми, ако е било през туристическа агенция. Благодаря!

# 10
  • Мнения: 6 031
здравейте бихте ли споделили,колко пари Ви е струвала екскурзията на тези дето сте ходили за по 3 дни


И аз се интересувам от същото, както и с кои фирми, ако е било през туристическа агенция. Благодаря!

Имате предвид 3 дни престой в диснилед ли?
Не мога да кажа точна сума, защото не сме били само в Дисни, но започнете от цена на билети за самолет(от 100 до 250лв.), цена на хотел(за 3 дни от 500лв до ... 1500лв. - зависи къде нощувате), цена на билети за Дисни(от 100 до 120 на ден) и цена за храна(много относително е, ако се храните в ресторанти е скъпо, ако си пазарувате от магазин е почти, като тук).

# 11
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравейте и от мен. Ние също планираме за РД на Кари да и подарим Дисниленд. Той е на 6,09 и живот и здраве ще навърши 7 /седем/ годинки. До този момент съм праверила самолетни билети от София и с Уиз еър до момента са най - изгодни. Около 1 200лв излизат за трима ни с дати 02,09-7,02,2013 г. Това са общо 5 /пет/ нощувки и смятам, че е добър вариант да видиш основното от Париж и да зарадваш дете с Диснилед!
Все още не съм заплатила билетите, но имам силно намерение скоро и това да се случи...Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 031
Здравейте и от мен. Ние също планираме за РД на Кари да и подарим Дисниленд. Той е на 6,09 и живот и здраве ще навърши 7 /седем/ годинки. До този момент съм праверила самолетни билети от София и с Уиз еър до момента са най - изгодни. Около 1 200лв излизат за трима ни с дати 02,09-7,02,2013 г. Това са общо 5 /пет/ нощувки и смятам, че е добър вариант да видиш основното от Париж и да зарадваш дете с Диснилед!
Все още не съм заплатила билетите, но имам силно намерение скоро и това да се случи...Simple Smile

Тази цена на билетите е много висока за нискотарифна компания, но по принцип в началото на септември са малко по-скъпички.
 Аз бих изчакала с покупката на билети за септември.

# 13
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Мимии, да знам това - благодаря ти!   bouquetПонякога се случва при нискобюджетните авиокомпании цените драстично да паднат в последния момент, не е гаранция, невинаги разбера се, но се е случвало. Цените им често се променят и дори разлика от един час е определяща за цената. Казвам само, че посочените дти от мен са тези, които желая и силно се надявам да намеря по - изгодна цена. Ще следя и за промоции по другите авиокомпании.
Билетите планирам за закупя март или началото на м. април Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 668
kaleia, аз също проверявах същите дати (с детето ти сме родени в един ден Peace), обаче аз полет на 2-ри не намирам. Дава ми полет на 3-ти вечерта и до седми има 3 дни и половина, което ми е вече малко на мен? Предния полет е на 31,08. Аз ли бъркам нещо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт