Памперси на бройка в кв. Надежда

  • 1 422
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,
Моля ви майките от квартал Надежда и по специално в района на Ломско шосе кажете ми от къде купувате памперси на бройка. В аптеката до нас ги продават много скъпо, а ми е по-удобно да купувам на бройка от колкото на цял пакет. Благодаря ви предварително за отговора.

# 1
  • Мнения: 64
Сестра ми купува памперси на бройка от едно магазинче на Ломско но незнам дали ще мога да обясня точно къде се намира.Предполагам че знаеш къде се намира Shell-а на Ломско.Тръгваш от там в посока Обеля.Магазинчето се пада срещу старата автогара за селата.То не е точно на Ломско, а е в една пряка.Значи срещу старата автогара има един магазин за мебели,след това мисля че имаше един за въдици и една аптека.Веднага след аптеката свиваш в пряката в дясно.Магазинчето се намира в първата къща.Пада се в участъка между Била и Shell,но от другата страна.Продават препарати за чистене и памперси.Сестра ми от там ги взима.Каза че нямало надценка на памперсите на бройка.Ако искаш виж там.Ако не си ми разбрала обясненията питай.

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря ти Вили. Утре мисля да отида да видя и ще пиша.

# 3
  • Мнения: 0
Вили, влизам само да ти благодаря. Ходих до магазина, сравнително бързо го открих. Имат различни видове памперси. Цените са много добри, ако ги сметнеш на бройка и ги съпоставиш с тези в големите магазини в квартала излизат по-евтини. Най - хубявото, е че ги предлагат на бройка без никакво оскъпяване. Все едно е дали ще купиш цял пакет или на бройка. Точно това търсих. Имат памперси и на Кан бебе, а тях рядко ги откривам. Благодаря много, че ми каза за тови магазин. Препоръчвам го и на други майки от квартала.

# 4
  • Мнения: 64
rosi_popova Радвам се че съм ти била полезна.И сестра ми е доволна от цените в магазинчето и от това че продават на бройка

Общи условия

Активация на акаунт