питане за отписване от детска ясла

  • 789
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Детето ми ходи в 45 Целодневна Детска ясла,ж.к. Лозенец
ул. Майор Томпсън 40,. Не съм доволна. Отношението на персонала е под всякаква критика. Не ми обясняват нищо. Както и да е. Днес бях  в 69 - та детска ясла и  още с влизането останах приятно изненадана от отношението на хората там. Приеха молбата ми и казаха,че детето ми може да почне да ходи там от понеделник. Как да се отпиша от  другата ясла. Ще ми върнат ли всички документи? Като си взема детето днес ли да  им ка жа или утре сутринта да отида сама?Дайте съвети,защото пък и срамежлива се извъдих Embarassed

# 1
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Няма никакъв проблем да си вземеш докментите на детенце, а и от яслата нямат право да ги задържат. Кажи им, че ви се налага да се преместите да живеете другаде, или пък че в другата ясла е по-удобно воденето на мъничето. Винаги можеш да измислиш нещо като извинение. И не страдай от скрупули, нали го правиш за доброто на детето.

# 2
  • Мнения: 351
Много лошо е това, което научавам от теб. Аз също съм записала Ния за тази ясла и ми се сториха много добре настроени. Ясно ми е, че ще ти е неудобно да отидеш и да кажеш, че няма вече да я водиш, но не си ли и занесла здравен картон или нещо подобно, което ще трябва да изискаш? Аз живея на съседната улица Персенк и ми е много удобна, но до сега съм чувала само отрицателни отзиви за нея... кухнята им също е под всекаква критика!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ох, пак ли тази ясла! Аз само колко изписах за нея............
 
Аз живея на съседната улица Персенк и ми е много удобна, но до сега съм чувала само отрицателни отзиви за нея... кухнята им също е под всекаква критика!
  Аз работех на Персенк и затова си дадох детето там и ужасно съжалявам. Заради тази ясла сега никой не може да ме убеди да дам и сина си на ясла където и да е.

Няма никакъв проблем да си вземеш докментите на детенце, а и от яслата нямат право да ги задържат. Кажи им, че ви се налага да се преместите да живеете другаде, или пък че в другата ясла е по-удобно воденето на мъничето. Винаги можеш да измислиш нещо като извинение. И не страдай от скрупули, нали го правиш за доброто на детето.

 Точно така!

# 4
  • София
  • Мнения: 888
Ох, пак ли тази ясла! Аз само колко изписах за нея............
 
Аз живея на съседната улица Персенк и ми е много удобна, но до сега съм чувала само отрицателни отзиви за нея... кухнята им също е под всекаква критика!
  Аз работех на Персенк и затова си дадох детето там и ужасно съжалявам. Заради тази ясла сега никой не може да ме убеди да дам и сина си на ясла където и да е.

Няма никакъв проблем да си вземеш докментите на детенце, а и от яслата нямат право да ги задържат. Кажи им, че ви се налага да се преместите да живеете другаде, или пък че в другата ясла е по-удобно воденето на мъничето. Винаги можеш да измислиш нещо като извинение. И не страдай от скрупули, нали го правиш за доброто на детето.

 Точно така!
Можеш ли да споделиш защо не си доволна оттам?

# 5
  • Мнения: 1 214
За да отпиша дъщеря си  от ясла подадох молба .

# 6
  • Мнения: 574
За да отпиша дъщеря си от ясла подадох молба .
Да молбата е до директора и за да могат да ти върнат депозита. Иначе си ксероксираш документите и те ти дават бележка,че предният ден е било на ясла и не се налагат нови изследвания и бележки за контакт.

Общи условия

Активация на акаунт