Имам един малко неудобен въпрос

  • 3 239
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 613
Мъжа ми ми помогна  Wink

# 76
  • Мнения: 1 735
Хах! При мен беше голям купон! Crazy Събудих се една нощ и докато осъзная,че имам контракции и родовата дейност е започнала,бая се замотах! В последния момент се бръснах в банята под душа с огледало.Добре обаче,коремът ми доста големичък бе.А и контракциите се засилваха и на няколко пъти изпусках самобръсначката.
Мъжът ми взе нещата в свои ръце,но докато се накани да ме намаже с гел,докато се нагласи да започне,идва поредната контракция,при което аз започвам да го ритам... и т.н.  ooooh!  Mr. Green С 300 зора успяхме да ме обръснем. Blush Laughing Когато всичко свърши се зарадвах ,че така се е получило-в опитите си да се обръсна толкова време,не съм обърнала кой знае какво внимание на болката. Sunglasses

# 77
  • София
  • Мнения: 2 708
...За каква прическа говорим, то голата глава прическа ли е?! Laughing ...

Аз сама правя тая процедура от както се помня, при мен е рутина. Корема въобще не ми пречеше, тъй като всяка една част ми е мнооого позната и е супер лесно Simple Smile Пердишния ден си се бях почистила и на следващия родих, в болницата ме "прегледаха" какво съм направила и дори ме похвалиха   Mr. Green

# 78
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И двата пъти се случи така че ме фризираха в болницата. Просто и двата пъти родих доста по-рано от термина и все изведнъж ставаха нещата. Първия път здраво се шашнахме и мъжа ми вместо да ме бръсне тича да звъни на бърза помощ. Втория път все си мислех че трябва да се обръсна, но имаше още три седмици до термина а се бях бръснала два дни по-рано заради преглед. Раждането ми започна като направо ми изтекоха всички води така че любимия настъпи педалите и газ в родилното. Там пък казаха че не съм достатъчно обръсната според изискванията и пак ме минаха с бръснача.

# 79
  • Мнения: 903
zuki Много ти благодаря за отговора Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 80
  • Мнения: 781
Козметичката ми. До последно си ходех на кола маска.

# 81
  • Мнения: 619
az se opravih zama do kolkoto mojeh ,i posle majat mi mi pomogna.
makar 4e tuk v usa mojej i  neopravena da otidesh ,i nikoi niama da ti napravi zabelezhka.

# 82
  • Мнения: 2 534
Обръсна ме сестрата в болницата .
Бях с 7 см. разкритие и не ми пукаше вече от нищо ...

# 83
  • Мнения: 1 107
Така се случи, че ме обръсна сестрата в болницата, но се справи страхотно, беше много внимателна. Не че ми пукаше особено, де...

# 84
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
...За каква прическа говорим, то голата глава прическа ли е?! Laughing ...

Аз сама правя тая процедура от както се помня, при мен е рутина. Корема въобще не ми пречеше, тъй като всяка една част ми е мнооого позната и е супер лесно Simple Smile Пердишния ден си се бях почистила и на следващия родих, в болницата ме "прегледаха" какво съм направила и дори ме похвалиха   Mr. Green
и при мен е така Peace

# 85
  • Мнения: 10 758

При първото раждане - в болницата ме оправи акушерката.Нямах оплаквания.

При второто раждане - 2 седмици преди да родя ходих на кола маска, махнах всичко и си бях планувала 1 седмица преди да родя пак да отида, но диването ме изнената 3 седмици по-рано, та се оправих в къщи сама и малко с помоща на таткото.

# 86
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами на мен ми я направи акушерката и съм доволна бях се стреснала щото съм чувала че са малко грубички сигурно има и такива зависи на каква попаднеш а иначе таткото ми помогна за останалото щото при нас бебка реши да идва по-рано и този момент го бях отложила за по-късно но е добре да си подготвена и таткото с каквото може да помага

Общи условия

Активация на акаунт