Отговори
# 30
  • Мнения: 315
Мадонка случайно да носиш очила? newsm78
Ако не по-добре си направи един преглед при очен лекар. Аз преди години бях така. Всяка божа сутрин се събуждах с невероятно главоболие и нищо не помагаше. Накрая отидох на лекар и се оказа, че имам астегматизъм и 0,5 диоптара и на двете очи. Веднага след като сложих очилата и се спря и главоболие и всичко.

# 31
  • Мнения: 2
добро утро мои сладки коремчета  Hug

да ни е честита темичката прекрасана е  newsm51

да кажа за тези мами които чакат второ имат притеснение относно това че стават две деца  а ние с първата имаме притеснение за раждането. Аз до сега не се притеснявах изобщо и вчера си помислих малко относно това и малко ме хвана шубето

за главоболието аз съм чела че при 60 - 70% от бременните се получава втория триместър и аз понякога имам но ден два после минава после пак но при мен е търпимо де. Не съм пила нищо за него за това мадонке мога да ти пожелая само дано ти мине много скоро миличка

пожелавам ви лек ден и всички незнаещи пола да го узнаят скоро   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 236
Добро утро и от мен!Току що унищожих един банан и две филии пълнозърнест хляб с масло и мед Embarassed,сега пия кафе с мляко и ве4е може да се говори с мен.Дори закуската на детето пренебрегвам в последно време заради себе си,горкото,гледа ме как ям и вика Мамо къд е е моята икита(филийка)? EmbarassedА майка му все се не наяла.....
И аз съм от тези с постоянните притеснения.Първо сме под наем и то в две много малки стаи,дори сега едва се побираме,не знам как ще е бебето.Малкя ще с еналоьи да спи между нас,за да може бебо да е в неговото легло.И докога ще я караме така,не знам.... TiredДругото е,4е таткото ни се прибира в 2,30 посред нощ от работа,работи на две места като сервитьор и почива на две седмици по един ден.Първото дете смея да твърдя съвсем сама си го отгледах.Как ще се справям сега с двете не знам.На всичкото отгоре не го приеха на градина,а ве4е е на 2,8.Не мога да си представя как ще е-едното ще иска навън,другото ще реве че е гладно или наакано,ве4ер как ще ги къпя и двамата и как за бога ще остават сили да си обърна поне малко внимание?Дано не ви прозву4и егоисти4но.И раждането много го мисля,проблемно и тежко ми беше първото,малкия се роди по4ти 4 кила,а аз съм по принцип 56 кила и си ме пуснаха да раждам нормално,пък и други усложнения имаше,ама не ми се говори....Изобщо като се замисля втората бременност наистина не е като първата,сега само притеснения и тревоги,може би защото знам какво ме 4ака,а преди ентусиазма вземаше връх и се 4увствах много добре.Да не говорим,4е и родата не е много ентусиазирана от тази бременност,вси4ки са се ошашкали как нямаме пари и какво ще правим и все това ми разправят и още пове4е ме натоварват.Аз си ги знам тия неща,ама в крайна сметка най-хубавото нещо е да ти е пълна къщата,поне аз така мисля.Снаха ми например има проблеми и 7-ма година не може да забременее,оня ден ми призна,4е направо ми завижда,та ме хвана срам от вси4ките тия мисли дето ми се въртят в главата.В крайна сметка наистина най-голямото щастие са децата, а за другото все се намира начин!Много подробно стана,ама ми олекна като споделих!Обичам ви всички и ви желая хубав и усмихнат ден!

# 33
  • Мнения: 3 413
dilandii ,искрено ме натъжи твоя пост  Sad Положението ви не е цветущо,адмирации на мъжът ти,който се трепе толкова много и най-вече ,че въпреки трудностите сте запазили това бебче. Искам само да ти кажа,че съм се уверила,че колелото се върти.Със сигурност ви чакат по-добри времена!Целувки миличка   bouquet

# 34
  • Мнения: 9
Евала за позитивизма.
Има къде къде по добре хора и само се оплакват за какво ли не.
GodaiVa е права, че колелото се върти и че няма да е вечно така Simple Smile

# 35
  • Мнения: 121
Преди малко не се сетих как се казваше крема ми против стрии, но сега си спомних – Перкуталфа. Френски е. Искам да го споделя, защото цената му е добра, икономичен е, много лесно се нанася и не цапа. Като го купувах случих на много отзивчива продавачка, която каза, че дъщеря й и племенничката й са го ползвали и са много доволни – племенничката й нямала стрии след бременност, появили са само там, където не е мазала. Та за това й се доверих. А за зимата ми препоръча масло, но не запомних марката – каза, че имало различни видове масла и това, което ми предложи се абсорбирало лесно от кожата

dilandii, дано колелота скоро се завърти в добра посока за вас! Наистина, важното е да сте здрави, а и поне ще си имате двете дечица да ви радват!   bouquet Поздравления за силата, която имаш да се справиш с всичко, което вярвам, не е никак лесно!

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 10:51 от dangel_85

# 36
  • Мнения: 2 358
Диланди описа работното време на моя мъж, който също работи на 2 места, на едното е сервитьор  Crazy . Ние сега си търсим апартамент, въпреки, че не сме хич добре с парите, но трябва да живеем някъде, а пък вноските по кредита ще са или колкото наем или по-малки, така че го смятам за по-добрия за нас вариант.

# 37
  • Мнения: 106
Аз не вярвам в кремовете против стрии ,ще заложа на лазерната епилация ,ако се наложи.Ако се сметне цялата сума за мазила ,това е ако не по-евтино ,то поне не толкова по-скъпо и много по -ефективно. Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 6 268
дОБРО УТРО, момичета.

Върнах се от прегледа, пуснах второ БХС. rendence , моля д ами сложиш един розов щъркел на първа страница  Mr. Green Докторката видя категорично междукракието  Mr. Green Междудругото, мога да ви препоръчам тази лекарка, при която ходя в МД, д-р Елена Павлова, прави ФМ в МЦ Марковс. Страхотна е, млада, любезна и разбираща.

GodaiVa , определено не си сама в притесненията си (мисля, че в по-предишната тема пак обсъждахме въпроса). Аз имам абсолютно същите терзания (как ще се справя, моя мъж също бачка на 2 места, 2 пъти в седмицата е по 24 часа, как ще се справим финансово - имаме ипотечен кредит, дали ще обичам и второто като първото и т.н., т.н.). Сигурно само майките на трети-четвърти деца могат да ни разубедят  Laughing

Хубав ден и приятна почивка след това.

# 39
  • Мнения: 3 413
catty m честита ти мадама.Ти беше с момченце,нали?Еее пълна къща  Heart Eyes
За дерзанията...аз съм си една смотла,то една кафемашина да си взема на лизинг за 6 месеца,така го мисля все едно е за 6 години.Обичам да премислям ситуациите и мразя да греша.Та за това всичко го взимам много надълбоко и го хитрувам.Но съм сигурна,че като се роди бебето никога няма да си кажа защо го запазих!

# 40
  • Мнения: 7
Честита ни нова темичка! Заглавието и оформлението са страхотни!!

Цитат
Мамо къд е е моята икита(филийка)? А майка му все се не наяла.....


Dilandii, много се смях, ама и аз съм същата чревоугодничка напоследък...

А иначе за това как ще се оправяш с две деца - не го мисли - всичко е въпрос на организация, първото ти детенце не е чак толкова малко - ще стане по-самостоятелно и отговорно като знае, че мама е заета с бебето. А колкото до финансовата страна, аз все си казвам, че няма по-голямо богатство от пълната къща и детския смях. Моето котенце в момента е на гости на баба си (моята майка) и не мога да ти опиша колко пусто е вкъщи... Cry

Мадонке, и мен онзи ден ме болеше глава и като отидох на ЖК ми измериха кръвното и се оказа, че съм го вдигнала 120/80 - аз по принцип съм с много ниско кръвно и това е доста високо за мен. Незнам, измери си кръвното ако можеш, може и от това да е... Аз нищо не пих за главоболието, просто го изтърпях.. , но беше само един ден.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 268
catty m честита ти мадама.Ти беше с момченце,нали?Еее пълна къща  Heart Eyes
За дерзанията...аз съм си една смотла,то една кафемашина да си взема на лизинг за 6 месеца,така го мисля все едно е за 6 години.Обичам да премислям ситуациите и мразя да греша.Та за това всичко го взимам много надълбоко и го хитрувам.Но съм сигурна,че като се роди бебето никога няма да си кажа защо го запазих!

Не се обиждай, и аз съм така. всичко обмислям и премислям, ако знаеш какво ми костваше миналата година покупката на жилището и тегленето на кредит за 20 години (много мразя да имам заеми). Понякога се опитвам да се възпирам сама и да се успокоявам. Интересното е, че сегашната ми бременност е много по-спокойна (пу-пу), по-малко се нервирам, по съм над нещата. Предния път беше адски напрегнато на работа, много нерви и търчане.
Убедена съм, че никога няма да си зададеш въпроса "защо го родих" след като го видиш. а терзанията за мен са признак, че все пак си отговорен човек (само ромите могат да раждат без да мислят как ще се грижат за децата си после, да ме прощават).

# 42
  • Мнения: 3 413


Не се обиждай, и аз съм така. всичко обмислям и премислям, ако знаеш какво ми костваше миналата година покупката на жилището и тегленето на кредит за 20 години (много мразя да имам заеми). Понякога се опитвам да се възпирам сама и да се успокоявам. Интересното е, че сегашната ми бременност е много по-спокойна (пу-пу), по-малко се нервирам, по съм над нещата. Предния път беше адски напрегнато на работа, много нерви и търчане.
Убедена съм, че никога няма да си зададеш въпроса "защо го родих" след като го видиш. а терзанията за мен са признак, че все пак си отговорен човек (само ромите могат да раждат без да мислят как ще се грижат за децата си после, да ме прощават).
Дано до края бъде спокойна бременността ти.Браво за куража за жилището!

# 43
  • Мнения: 1 236
Момичета Hug Hug Hug!
Много се радвам,че намерих тази темичка,така ми е хубаво на душата сега след милите думи!Пък и като се замисля,то кой ли има пари-на един не стигат за хляб,на друг за яхта.... PartyДругото е по-важно!Пък и моето дяволче преди малко така ме разсмя-Мамо,вика,тука няма врата,откъде излезне това бебе?-и вдига рамене  едно такова у4удено...Голям смях,не съм о4аквала такива въпроси толкоз рано.Обясних му,че като порасне още малко корема,мама ще отиде на лекар и там с едно ножче ще направят врати4ка,ама май не беше много добра идея,че детето като се позамисли и вика-Как ножче,мамо...И Дени ве4е няма мама ли?И взе,че ревна,та както се смях и аз се разревах.Луда работа!После му дообяснявах,че пак ще си има мама,ама пооплетох конците с тия обяснения,определено го разстроих! Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 0
Привет и от мен! Честита ни нова темичка! Само хубави новини да си казваме! При мен за сега няма нищо ново. Днес ще пообиколя да купя някоя друга дрешка, че вечер вече си е хладно, а на мен нищичко не ми става. Имам само роклички, които не вършат работа като е хладно. В петък съм и на сватба.. дано намеря нещо подходящо и изгодно. Според калкулатора за бременни съм в норма а преди да забременея ми изчислява под нормено тегло. 1.67м - 52 кг сега съм 56.9, но аз ги чувствам като много повече. Особено като не можах да се вмъкна в нито една дреха.
dilandii Аз също смятам, че колелото се върти. Аз и моето семейство сме били в много трудна ситуация.. но нещата постепенно се оправиха. Децата са най-голямото богатство! Дар! Има милионери, които не могат да имат свои деца... според мен те са по нещастни!

Желая на всички слънчев и много усмихнат ден Simple Smile

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 11:41 от keskinova

Общи условия

Активация на акаунт