Виртуален подарък за Уна

  • 919
  • 9
  •   1
Отговори
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Формата ми е подарък от нея, та реших да покажа какво се е получило след пробата.
http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=62911&PhotoID=1014713

# 1
  • Мнения: 446
Хайде, Джема, сподели и рецептата, или поне някой секрет от декорацията  Praynig

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
DDBD, тайната е в онзи гараж, със сладкарските материали.  LaughingТе. е кремя е от онзи, който си купих-"Ижел" за прах. Разбих го с мляко и готово, Блата е обикновен пандишпан, нмо със 7 яйца, че е голяма формата. А между блатовете има ягоди от компот и самите блатове са сиропирани със сока от компота. Още чакам да се върне малкия- не я е видял, баба му го взе от детска градина и още не го е довела, каза към 8 часа. Ще покажа разреза като я отрежем довечера.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ех, Джема SadНикога не мога да видя твое произведение SadЛинковете ти ме се отварят на секундата, излизат всички надписи, но само мястото със снимката е бяло петно Sad

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
джема, страшна торта....даваш уникална идея за торта за детски празник Hug,а пък моята покривка за маса е същата като твоята Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 1 793
Джема, страхотна си. Браво! Наистина имаш златни ръце. Винаги с голям кеф разглеждам кулинарните ти произведения. Страшна си!
 А тази торта е невероятна! Simple Smile  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 591
Ехееееееей,колко се радвам Джемаааааа.Като видях готовата торта,чак плясках с ръце от кеф.Ето ,затова ти я подарих,защото ти си човек,който ще я оцени и скъса от употреба.Майстор си ти ненадминат и ми е хубаво,че те зарадвах. Joy

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Благодаря на всички, момичета.Синчето ми беше много доволно от зайчето, Ето тук е разреза:
http://www.7ya.ru/photos/private-showphoto.aspx?RubrID=108125&PhotoID=1015387

# 8
  • Мнения: 446
Ще трябва да направя пак някое посещение там, обаче съм казала на домочадието - до Великден никакви сладкиши.
А иначе за тортата отвътре и отвън - нямам думи, смаяна съм   chef

# 9
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
О, ако искате за Великден пак ще се организираме с едно посещение да си накупим нещица красиви и вкусни. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт