~ КУЛТУРА и БАХУР ~ eceHHo след/пред-празнично - юбилейна 50та TR ТЕМА

  • 36 720
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 924
Mira.C,да ти е жива и здрава сладката рожденничка!

Да взема и аз отношение към темата за мъжовете  Mr. Green...Не ги харесвам аз красавците...Например този е точно мой тип

# 31
  • варна
  • Мнения: 67
Лорче този и на мен ми допада Wink

# 32
  • Варна
  • Мнения: 924
 engi !   ...По времето на моЙта буйна младост,имаше един израз,който използвахме за характеризиране на определен тип мъже,или по-точно,на определен тип мъжко излъчване-"тежкар"...Та туй е то,приблизително,моята представа за "тежкар" ...Ама нещо мно-о-о-го рядко ги срещам в живота напоследък...Затуй си плакна оЧото,поне да ги гледам по филмите  Wink...

# 33
  • Мнения: 7
Благодаря ви момичета!
Анж - За съжаление още не сме намерили бавачка,  аз от понеделник съм на работа, майка  ми ще дойде да я гледа за 2-3седмици докато намерим бавачка. 

# 34
  • Варна
  • Мнения: 924
Мире,да живеЙ тази златна баба,дето се престраши да се заеме с укротяването на опърничавата внучка! ...
Айде,ще и стискаме палци,че после и ще я номинираме за баба на годината!

# 35
  • Мнения: 113
Мира, честит рожден ден на малката принцеса! Да е здрава, засмяна и по-послушна!
Ние утре живот и здраве пътуваме за Турция, ММ сега пътува към нас да ни вземе, но на БГ част от границата било голяма навалица, общо взето си е почакал има няма 4 часа... Но вече пътува и към полунощ, дай Боже, ще е при нас... Така че скоро очаквайте включване от Даръджа... Hug

# 36
  • на морето
  • Мнения: 103
Мархаба на компанията  Hug! Полунощен поздрав и включване за сефте отново след дълга пауза извън виртуала .... Във Фатмагюлската тема използваха пониятието  " отварям  линк за живота извън интернет " -та и аз така направих  Laughing Sunglasses Mr. Green
Казано с думи прости - в отпуска съм и се изнесох от градО..../ Вайче -ще се хваля с продукция , душко , ама малко не сега ... Hug Peace Heart Eyes /
Вероятно много съм пропуснала много от предната тема , но после ще наваксам . Peace
Първо - честита ни юбилейна темичка !  bouquet Дето се вика -да хилЯдим !  Hug Peace
БЗ -слънце за очите ми , радост за сърцето ми ! Жива и здрава бъди -златни ти ръце ! Дано и хилядната да ни я пуснеш ...
Мире - всичко най -хубаво на малката принцеса ! И не се притеснявай - нека сега да е палава , като порасне да кротне , че обратното според мене е по -неприятния вариант ... Сега да е здрава ...май,  е най-важното !
Луизи , сигурно вече мъжО е пристигнал ! Честита радост ! И лек път към Дърджа !

Всички други празнували наскоро да се чувстват поздравени от все сърце !
Мерна ми се между редовете ,че имаме и новопрописали в темата - Сърдечно добре дошли !   Hug  bouquet

/ отивам и аз да наням сега ... и утре пак зачезвам /
След средата на септември съм на активна линия .

# 37
  • варна
  • Мнения: 67
Абе то напоследък човешкото изчезна от човека пък за другите ценности да не говорим , а на мен затова ми харесва в тази тема newsm53 някак топло и уютно е smile3525

# 38
  • Варна
  • Мнения: 924
Ехо-о-о!...Къде се изпокрихте всички?

Музикален поздрав от мен:
 



А това пък е една реплика към онзиденшния ни разговор за чалгата в живота:
http://www.edna.bg/svobodno-vreme/iz-edna/prikazkite-chalgata-i- … vitelnost-4627646

Най-ми хареса заключението:
"И каква е "поуката" от всичко написано дотук, ще попитате. Не, не е да не слушаме чалга, а да не бъдем чалга ."

# 39
  • Мнения: 1 163
Мерси за поздрава, Лора   bouquet
Днес наистина денят е някак празен и мързелив за мен. Не знам за вас, но мен тази година жегите ме съсипаха. Искам вече да е по-хладничко, ама... като гледам ще стане като в оня виц: "А дано, 'ма надали"  Mr. Green Когато е по-хладничко и настроението ми е добро, и работата ми спори повече. Хубав остатък от неделята  Heart Eyes

# 40
  • Варна
  • Мнения: 924
А,по отношение на температурите,в момента нямам оплаквания аз...Не знам,Venel82,къде си ти и как е там,но във Варна в момента е екстра! http://sinoptik.bg/varna-bulgaria-100726050?location...Де да можеше цяла година да е така!  Party ...Ама за жалост,тези преходни сезони станаха много бързопреходни...Стана точно като в оня лаф-вече имаме само два сезона: "*баси студа!" и "*баси жегата!"  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 163
Е, такива ги понасям и аз, екстра си ми.  Mr. Green
Днес беше малко по-поносимо и при нас. Аз съм в София. Да, нещо станахме от сандали на ботуши и обратното - двете крайности. Ще ходя към Стамбуля след 10-ина дни и имам поръчка да занеса хладно време натам  Mr. Green Дано успея да изпълня поръчението  Party
Айде, лека и танцова на всички ви  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 199
Venel Здрасти, ако си разказвала прости, но какво те води към Истанбул Simple Smile  Crazy
Къде се запознахте, как се запознахте  Flutter Hug

Аз понеже досаждах на Гери и Делта за Бозджаада и имах желание да ходя натам, след това смених дестинацията за по-близо да бъде към Китен и се оказах във Виена,  #Crazy Не се оплаквам  Laughing
В унисон с края на предишната тема се наслаждавах на Опера, Моцарт и Виенски Валс  Sunglasses Whistling

# 43
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Приветствам аз такива смени на Маршрута!:) Снима ли достатъчно?

# 44
  • Мнения: 2 199
Приветствам аз такива смени на Маршрута!:) Снима ли достатъчно?

Смятай, щом и статив мъкнах на таааамм  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт