Помощ! Пиелонефрит

  • 9 863
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
аз няколко пъти съм имал е.коли в урината(и не само там естествено - те причиняват инфекция на уро-гениталния тракт като цяло).Истината е ципро-то,а за по-тежки случаи тубоцинът.Е.коли умират доста трудно,по-леки АБ от сорта на цефалоспорините няма смисъл да се пият.Това мога да кажа от опит поне.

# 16
  • Мнения: 953
Хисарския лечител 3пъти Помогно на свекъра ми, на мен и на малката която е на 2 години и имаше пясъци и бактерии в урината. Аз съм с пиелонефрит и пясъци откакто пих билките нямам проблем, а праблема беше голям. Влез в сайта ме нещо Ярг 95 беше не съм сигурна на търсачката по име хисарски лечител излаза Георги Георгиев са казва. УСПЕХ

# 17
  • Мнения: 953
Хисарския лечител 3пъти Помогно на свекъра ми, на мен и на малката която е на 2 години и имаше пясъци и бактерии в урината. Аз съм с пиелонефрит и пясъци откакто пих билките нямам проблем, а праблема беше голям. Влез в сайта ме нещо Ярг 95 беше не съм сигурна на търсачката по име хисарски лечител излаза Георги Георгиев са казва. УСПЕХ

# 18
  • Мнения: 229
А какви билки пи ако не е тайна?

# 19
  • Мнения: 953
Той ги дава при прегледа предварително са направени, в голям пакет и се пият по схема дадена от него. ЕФЕКТА Е ГОЛЯМ. Малката ги пи на 2г. Аз преди да забременея, и в бременноста нямах проблеми с бъбреците, с всичко друго да, но изненадващо бъбреците бяха добре, дори белтък нямах. А аз преди да забременея от това най-много се притеснявах, защото имам проблеми от 6 годишна.

# 20
  • Мнения: 953
Сладуранка как си оправи ли се. Докъде стигнаха нещата. Пиши

Общи условия

Активация на акаунт