Soy Tu Dueña / Желязната дама

  • 41 470
  • 451
  •   1
Отговори
# 435
# 436
# 437
# 438
# 439
  • Мнения: 0










По-късно ще добавя още малко снимки  Hug

# 440
  • Мнения: 1 530
Здравейте! Stop
Аз го поизпуснах сериалчето,но сега са качили серии и ще наваксам скоро.
Напоследък обаче реших да си поприпомня по-старите новели на Фер.Започнах с "Пробуждане".Е,останах очарована от новелата!
Преди години бях я гледала,но толкова много не бях влюбена в двамата -Лу и Фер,в него бях де... Laughing,но това е друг въпрос. Wink Сега обаче като го изгледах отново и мога спокойно да кажа,че се нарежда сред любимите ми новели.Фер е много сладък там,както навсакъде Joy Wink Embarassed,но там е с любимата ми визия-с по-дълга коса.А и персонажа му ми харесва.Лу е истинско слънчице също като него там.Тогава преди години бях я гледала в друга новела,преди "Пробуждане",но защо си бях толкова втълпила,че няма химия между тях... CrazyА била съм сляпа явно! hahahaТам е работата,че бях гледала преди това "Истинска любов" и бях още под въздействието на двойката Колунга-Нориега.Но сега вече като съм поопознала и Лу и много ми хареса,а и двамата още повече заедно,още от тогава.А и героинята и Иполита ми допада. Peace Да не говорим за второстепените персонажи-лелята на Луис (Фернандо),Доня Хуана,Диего,Маркос,Кристобал...
Как се бях запалила само да гледам отново новелата и по десет-единадесет серии се е стигало на ден да гледам.После бях ето така: Shocked .Обаче много доволна и усмихваща се!Фер ми доставя удоволствие с новелите си!
Така,че ако някой не е гледал "Пробуждане" да го направи.Много е изпуснал.Силно препоръчвам и от сърце! Grinning Peace Страхотен сериал,всичко си има-романтика,забавни моменти,увлекателни персонажи,добра история и актьорска игра,хубава музика,красиви гледки.Ето тук ги има всичките серии:
http://escape-bg.net/torrents.php?search=Alborada&cat=0& … dead=0&lang=0
А сега повтарям "Истинска любов".Много сладък сериал,макар и на моменти Адела да ми идва прекалено с нейното плачене...Но пък трябва да се вземе предвид и времето,за което се говори в сериала,ролята на жената...Прекрасен е сериала,любим мой!Харесва ми Фер (има си хас Laughing Wink),имам предвид героят му-как си казва всичко в очите. Peace Пораждат се доста комични сутуации. Peace Обаче прическата му там е опасна.Кравата си го е харесала и го е цункала явно постояно. Laughing Ами обичан човек,какво да се прави. Wink Laughing И героят на Маусирио Ислас има страшна прическа.Аз не мога да му съпернича сутрин след бораба с възглавницата цяла нощ,макар и нещо подобно да ми се получава. Mr. Green
После мисля да гледам отново "Изпепеляваща страст".Ох,като се сетя за Рикардо/Антиляно и сърцето ми направо ще експлоадира. Laughing Този персонаж също ми е много любим! Grinning
Трите му новели,за които писах по-горе са ми най-най-най любими не само от неговите ,а въобще от всички новели ,които съм гледала.Разбира се имам и други любими новели,не с него,но това е друга тема. Peace
А сега ще добавя ,както върви и новата му новела "Porque el amor manda".Страшно ми харесва образа,който прави.Необичаен за него.Забавлявам се много!И ако не го бях обикнала до сега, с тази роля щеше да ме спечели обезателно. PeaceА и с Бланка Сото ми харесват също като двойка. Peace И другите персонажи от новелата са колоритни.А "дъщеря" му от новелата е голямо слънчице.И той като татко е много мил. Laughing Като ги гледам с малката и направо се разтапям.
А що се отнася до "Желязната дама" и аз го гледам само заради двамата-Лу и Фер.Страхотни са отново и наистина много са талантливи и ми е приятно да ги гледам заедно.
Другите образи не ме грабнаха така.Габи Спаник направо ме отвращава като Ивана.Хммм... newsm78 Ако целта и е била такава,целта на образа и значи браво! Laughing
А сега нещо по-приятно.
Една песничка на Лу.. и Фер го има там... Laughing


И още една песен на Лусеро. Grinning

# 441
  • Мнения: 0
О "Пробуждане" съм го похвалила още от началото на темата. Това ми е един от най-любимите сериали. Лусеро и Фернандо не са както тук  #Crazy Но пак са много сладки, но все пак в онази епоха и при онези обстоятелства няма как, а и сериала не наблягаше толкова на свръх любовта на главната двойка, имаше много по-важни и интересни събития  Grinning Аз също го препоръчвам  Flutter
"Изпепеляваща страст" съм го гледала отгоре отгоре, не беше лош. Но "Истинска любов" не съм. Просто не понасям идеята Адела Нориега да ми ревтуне цял сериал, въобще не я понасям нея  Laughing
Харесвам силни героини, затова и харесвам Лусеро, защото винаги подбира и играе главни героини с характер, макар и понякога да е в повече  Laughing Но в "Пробуждане"  като Мария Иполита, нямаше равна, любимата й ми героиня, уникална беше  Hug
Бих гледала ако повторят "Узуртапорката", беше хубав и Габриела още приличаше на човек  Laughing

Бтв Горкия Алонсо, откакто пристигна в селото не спря да яде бой... а днешния, който си изпроси от Росендо, направо го разпиля  Laughing Щом чак Валентина да го съжали...  Confused

# 442
# 443
# 444
  • Мнения: 0







Така сладко са се хванали  Sunglasses

# 445
  • Мнения: 0
http://www.dailymotion.com/video/xq5bpx_valentina-y-jose-miguel-mi-refugio-y-libertad_shortfilms?search_algo=2#.UQ5pHh3PSSo[/video]

# 446
  • Мнения: 1 530
Daniela Yordanova,много сладко клипче!А  и песничката Mi Refugio y Libertad на Лусеро много ми харесва. Peace
И понеже сега още продължавам да гледам "Истинска любов" открих,че там играе нашата Илуминада(Фатима Торе)  Laughing.Но като по-мъничка.
http://www.telenovella-bg.com/actors/view/fatima-torre

# 447
  • Мнения: 3 606
Здравейте!
Някой дали има записвани епизоди на този сериал?

# 448
  • Мнения: 17
Здравейте!
Някой дали има записвани епизоди на този сериал?
Здравейте! Аз също ги търся. Виждам, че някога са били качени във vbox, но са изтрити. Ще съм благодарна, ако някой може да ме снабди с тях... Simple Smile

# 449
  • Мнения: 3 606
Качвам епизодите тук,ако някой желае да ги гледа
https://ok.ru/video/c1751407

Общи условия

Активация на акаунт