ЕЛЕКСИРИТЕ НА ХЛЕБАРОВ

  • 31 663
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Здравейте!
Много моля да споделите мнение за елексирите на инж.Никола Хлебаров!
Нека ако сте ги ползвали да дадете информация заслужава ли си да ги пие човек,има ли полза от тях,доволни ли сте?
Желая хубав и ползотворен ден на всички!  bouquet

# 1
# 2
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 newsm78 Никой, май, не ги е пил  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 55
Май да,не са ги пили Simple Smile

# 4
  • Мнения: 131
Ние - да! Аз преди години когато се опитвах да се разболея пиех определена комбинация, избрана от Галя /офиса във Варна/ и за 2-3 дни всичко отминаваше. Мъжът ми преди десетина години с тях си излекува синузит, който след 2 антибиотика- венозен и на хапчета едновременно не се излекува. Комбинацията пак я определят в магазина им. Лечението му беше около месец- 5-6 пъти на ден пиеше капките, вечер тампони напоени с капките в/у синусите за през нощта, 3 пъти капки в носа. Та така отърва пункциите. Личната като сравни 3те снимки- преди АБ, след тях и след еликсирите му каза: Не знам какво си правил, но продължавай все така. Но и с тях трябва да се внимава- макар и билки, трябва да се подберат внимателно и съобразно с изследвания, ако е необходимо. Част от лекарствата също са от билки. Моя позната имаше някакъв хормонален проблем и киста в гърдата. След като ги пи - пак избрани в офиса им- кистата и нарасна и започна да я боли- наложи се да я оперират. Тази пролет моя позната невроложка е лекувала с тях майка си след прекарано вирусно заболяване или грип   newsm78 Жената поддържала температура поради някакви микроорганизми след вируса, които на изследвания не се откривали.

# 5
  • Мнения: 55
Много благодаря!
Ще се радвам и на други мнения!
Лека и спокойна нощ!

# 6
# 7
  • Сливен
  • Мнения: 71
Аз съм пила за ешерихия коли и само той ми помогна,но за друго исках да пиша.Има един елексир негов,по-скоро тинктура,която е мн хубава за имунна защита.Много хора са доволни и днес и аз си го купих.По-нататък ще пиша отзиви.Днес писах във един форум на хора,които се интересуваха от този продукт и им казах откъде да си го вземат на значително по-ниска цена.Във форума го предлагаха за над 45 лева а на местата където има елексири на хлебаров,е по 7 лева.Много неприятно изненадана бях,когато видях,че частта в,която съм написала това е изтрита. Sad  Разочарована съм...бясна съм..
P.S. Става въпрос за ''Имуниксин".

# 8
  • Мнения: 1
Виждам, че малко хора са запознати с еликсирите на Хлебаров, затова се регистрирах и реших да споделя опита си.
Моето семейство ги използва от 1995 г. След като официалната медицина не можа да се справи с моя дългогодишен гастрит, колит, язва и т.н. стомашни проблеми, отидох при Хлебаров. Даде ми няколко комбинации, които пих почти година и през месец-два, като ги свършвах, отивах пак за консултация. Гастритът изчезна, можех вече да яд и люто, и пържено, без прекаляване, разбира се. След 10-ина години отново получих някакъв дискомфорт и след гълтането на сондата и биопсията се оказа, че съм затворила язвата с еликсирите.
Преди 15-ина години съпругът ми замина на работа на Канарските и Балеарските острови веднага след като получи криза от язва, беше припаднал на улицата от загуба на кръв. В "Пирогов" го държаха 10 дена и трябваше да замине най-малко за 1-2 години. Изплаших се, разбира се, какво ще прави там, ако отново се влоши и отидох при Хлебаров. Взех му еликсири поне за 6-7 месеца, един солиден кашон. Чувстваше се чудесно през цялото време. Дори не се разболя от местната майоркинска инфлуенца, която натръшка останалите артисти.
Оттогава всяка есен купувам Еликсир 3 за всички и го пием профилактично за имунната система. Ако се появи хрема, за която всички знаем, че ако я лекуваш трае 10 дена, а ако не - 3, капвам веднага по 20-ина капки в малко минерална вода и слагам по един капкомер във всяка ноздра сутрин и вечер и на другия ден вече няма нищо. Така се предотвратява и слизанетона вирусите и бактериите към
гърлото.
Толкова от мен. Със сигурност има хора, които не са доволни от еликсирите на Хлебаров, но всичко си е индивидуално.

# 9
  • Страната на приказките
  • Мнения: 367
Сега има ли с кого да се консултира човек, след като г-н Хлебаров е починал? Задължително ли е лично да се отиде?

# 10
  • Burgas
  • Мнения: 24
не няма и сега е пълна шарлатания

# 11
  • Мнения: 17
Откакто Хлебаров почина, може да се консултирате при някой от дистрибуторите. Дистрибуторите за всеки град и координатите им са на официалния сайт на Хлебаров.
Скрит текст:
Аз съм доволна от дистрибуторите в София.
Иначе, по темата: пила съм еликсири за разширени вени и много ми помогнаха. Неприятното е, че се пият доста продължително и по няколко пъти на ден, но си заслужава. Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 524
А някой пил ли е алергоксин и доволен ли е от резултата

# 13
  • Мнения: 3 196
като дете имах брадавици на ръцете, бяха ги махнали дори хирургично, но след това около белега се появиха нови по-малки. По него време майка и татко бяха започнали да купуват еликсирите за разни техни болежки. Мазах ги не помня колко пъти на ден и отделно пиех еликсира и брадавиците изчезнаха. Затова им имам вяра. В нашия град има една билкова аптека и там ги продават, като разбрах това, много се зарадвах. Преди време имах ентерококи във влагалищен секрет. Всяка година ходих на гинеколог и всяка година пиех антибиотици за това, на другата година пак ги имаше. Малко преди да забременея реших да опитам с еликсирите, няколко месеца след това забременях. когато ми взеха секрет като част от задължителните прегледи, ентерококите вече ги нямаше. Не знам дали това е била и причината да правим толкова време опити, едва ли ще разбера това, но е факт, че бактерията я няма.
Сега ми откриха ешерихия коли пак във влагалището, след като два пъти страдам от киста на Бартолиновата жлеза. Изписаха ми антибиотик, който ще изпия, но след това мисля профилактично да взема и от еликсирите, защото знам, че има точно за тази бактерия, както и за бартолинит.
Вярвам, че помагат, не съм вманиачена, доверявам се на докторите, пия си антибиотиците, но вярвам и че понякога билките и народната медицина са по-силни.

# 14
  • Мнения: 508
Здравейте,
някой с актуално отзиви за елексирите ?
Мисля да пробвам тези за синузит и акне.

Общи условия

Активация на акаунт