Чували ли сте, че първият рожден ден на бебето не се празнувал?

  • 3 426
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 609
Поредното суеверие,това са пълни глупости newsm62

# 91
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Чувала съм , разбира се, но го намирам за пълна глупост! Етърва ми не празнува от суеверие рожденния ден на близнаците, а аз се бях приготвила за голям купон! Аман от простотии!Как може хората да вярват на такива неща???

# 92
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами не съм чувала такова нещо, та по случая вдигнах голяяяям купон. Даже празнувахме две в едно. Laughing

# 93
  • Мнения: 1 403
Не съм чувала,струва ми се глупаво  newsm78 Ние го празнувахме  newsm10 беше страхотен купон

# 94
  • Мнения: 109
   Бабини измислици, няма никаква логика. Изоопщо не се връзвай  ura

# 95
  • Мнения: 1 934
несъм чувала но е голяма простотия немога да си обясня защо.

# 96
  • Мнения: 3 886
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3521Е ПО ГОЛЯМА ГЛУПОСТ НЕ БЯХ ЧУВАЛА.НИЕ ДАЖЕ И СЕ КРЪСТИХМЕ ТОГАВА.ТА 2 в 1

# 97
  • Мнения: 983
И аз не съм чувала такова нещо #Crazy #Crazy #Crazy
Странно, какво е обяснението newsm78

# 98
  • Мнения: 1 393
 Чувала съм,че първият рожден ден се празнува точно на датата,независимо дали е понеделник,четвъртък или неделя.

# 99
  • Мнения: 1 934
Е по принцип това е за всеки рожден ден не е само за първия.Макар че всеки празнува когато си го пожелае.

# 100
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, аз мисля да направя голямо парти по случай първия рожден ден на дъщеря ми!

И аз, и аз!  ura dance dazzler1  bigdance2 newsm18 Tada  Party Time moresmile newsm81 dancing

# 101
  • Мнения: 2 952
Кой ти каза, че не се празнува? Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Свекърът. И свекървата пригласяше. Аз нея направо я попитах това суеверие ли е и защо не се празнува? "Така казват хората."

Свиди им се за подарък Mr. Green

# 102
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не съм чувала, но майакта сама трябва да си реши, не че бебето ще разбере нещо, но е голяма радост за мама и тати. Поне за нас беше така много се радвах, за мен това си беше 1 крачка напред към по лесния живот. Вече нямама бебе, а голям мъж.  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт