Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 195 520
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 912
Искам да попитам нещо: МЦ ми  е 28-30 дни като последният месец е 27 дневен. Утре  е  8 ден от новият цикъл и мисля да  отида на преглед и да  обсъдим фоликуметрия в последващите дни. Интересува ме на 8 ден при 28 дневен МЦ  може ли да се види доминантен фоликул или той се очертава по-късно, в моят случай към 10-12 ден.
Може да се види растящият /вече доминантен/ фоликул.

# 16
  • София
  • Мнения: 35 912
Пак да попитам нещо - трябва ли БТ да спадне след О-вуто и това след колко дена става обикновено?
Не е задължително.
Обикновенно този спад се дължи на вторият пик на естрогените и той съвпада с пика на прогестерона/затова понякога липсва спада на графиката/ - това е около 7 ден след О.

# 17
  • Мнения: 306
Благодаря ти, Скарлет! Много мипомагаш! Аз вече не знам какво да си мисля. Привършвам втора кутийка с тестове за овулация и все са ми отрицателни...Чудя се да купувам ли трета  Rolling Eyes ?!? А и с температурата се обърках  Rolling Eyes ...Последните дни си стои 37.10, 37.00... Да чакам ли да падне още...Вече съвсем нищо не разбирам...

# 18
  • Мнения: 989
Mari_m, като ти гледам графиката мисля, че овулацията ти е минала. Според мен е била на 11-12 ден. Ако Т. се задържи така още 10-11 дни може да направиш тестче  Praynig Ако искаш пробвай още 1-2 теста за ову, но според няма смисъл - ако съм права и те ще са отрицателни.

# 19
  • Мнения: 306
 Thinking Честно да ти кажа, Скарлет, идея си нямам защо мислиш, че е точно тогава. Нали уж трябва да се покачи  БТ  Rolling Eyes ...Понякога се чувствам доста глупаво  Tired .
Иначе днес вече температурата ми е по- ниска, така че явно и тоя месец не сме успели.  Чудя се дали ще се зарадвам скоро... И ми е едно кривооо...

# 20
Извинявам се за невежеството ми,но бихте ли ми обяснили как се прави това?Ако е много банално за обяснение пратете лично съобщение.Просто искам да съм максимално усведомена.Искаме нов член на семейството Simple Smile

# 21
# 22
# 23
  • Мнения: 806
Dime, аз мисля че има голяма вероятност да е била на 17-ти или 18-ти ден...
Мерси мила,дай Боже да е било така и да сме я улучили Hug Praynig Peace

naskomimi,аз мисля че О.ти е била може би 22-23 ден, но също е възможно да е на 18 ден, въпреки това на мен ми е по вероятно да е на 23ден.
Ако искаш се регистрирай в babyplan.ru и нанеси стойностите да видим кой ден според сайта ще ти отчете че е била О. Иначе сърчицата си ги имате доста дано вече да имате и  baby_neutral
Късмет и много Hug

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 12:39 от Dime

# 24
  • Мнения: 205
Здравейте, момичета. бихте ли погледнали какво става с моята графика.Пъво се чудя защо БТ си варира около 36.4 при положение, че предния месец след ову беше малко по висока - 36.5 или 36.6. Освен това почти всеки ден с изключение на вчера отчитам една и съща температура. вече си бях помислила, че ми е развален термометъра, когато вчера се вдигна на 36.6. Днес обаче пак е 36.4
Моля ви за някакъв кометар. Не съм много веща в меренето (дано и не ставам де  Praynig Praynig), затова ми е интересно как ви се струва графиката.

# 25
  • Мнения: 9 077
Мисля, че си е ок графиката.
Миналия месец и аз имах ниски стойности, точно преди пвуто дори стигнаха 35.8.
И мисля, че има връзка с жегите.

# 26
  • Мнения: 806
Здравей Марти,аз също мисля че графиката ти е ОК.
Както виждам в първата фаза БТ ти варира 36,00-36,20 ,а сега след Овуто което мисля че е било 18ден, 36,4 е добре.
Ти орално ли мериш БТ и с какъв термометър?

# 27
  • Мнения: 1 247
Марти пиленце пушка си Peace Peace Peace
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 205
Милички мерси много!!!

Много ми се иска да е добре графиката, ама една нерва здрава ме тресе и надеждата ми липсва този месец.

Стеф, Рали  Hug

Диме, с дигитален, орално

# 29
  • Мнения: 281
Момичета, може ли да ми кажете това мерене на температурата сигурен метод ли е?

Общи условия

Активация на акаунт