До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 293 837
  • 2 391
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Вместо запис - правете си профилактични прегледи, без значение че се чувствате добре.

# 16
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
аз се чудя  къде да отида  Thinking ....

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 364
И аз да се включа в новата тема. И отново да препоръчам д-р Парушева.  Simple Smile 

# 18
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
и аз много я харесвам ,ама и 50лв. не са малко  Tired

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 364
и аз много я харесвам ,ама и 50лв. не са малко  Tired

Абсолютно е така, но ако ще давам пари за частно, ще е за да отида при нея.  Peace
Иначе с направление съм много доволна от д-р Михайлов - младия. Пусна ми цитонамазка и микробиология по ЗК, внимателен е, обяснителен, отговаря на въпроси и ме прегледа и с ултразвук, а не само мануално, както е характерно за тукашните прегледи по ЗК. Направо се чудя как може в 21 век гинеколог да разчита само на пръстите си - тук вагиналният ехограф е като някакъв лукс, за който трябва да си платиш.  ooooh! След претупването от Мърмърова не се надявах някой доктор да покаже професионализъм и без заплащане за преглед на частно тук, та приятно се изненадах от младия доктор Михайлов.

# 20
  • Мнения: 776
 Айде един запис и от мен.

# 21
  • Мнения: 1 701
някой има ли наблюдения ,да сподели мнение за д-р Минчев в Св.София
Аз останах с добри впечатления от него. Правих цитонамазка преди няколко месеца. Обяснява, не претупва и една идея по-малко ако фамилиарнечеше щеше да е супер. Simple Smile

Сега се връщам от Мърмарова. И от нея доволна. Обстойно прегледа, изслуша и обяни.

# 22
  • Мнения: 1 813
Записвам се с пожелания в тази тема да се търсят АГ само за проследяване на бременности .  Simple Smile

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
wish, в момента колко струва прегледа при Мърмърова? Миналата година ми взе 60 лв за преглед, ехограф и взимане на материал за цитонамаска.

# 24
  • Мнения: 17
някой има ли наблюдения ,да сподели мнение за д-р Минчев в Св.София

Здравейте,
Доста изчетох по темата с надеждните гинеколози в Бургас и от изказванията на други мами, видях, че има и положителни и отрицателни мнения. Въпросът ми е, кой от лекарите е най-добър, вероятно ще има различни мнения. Някои на които съм се спряла са: д-р Нина Добрева и д-р Калчева, може би и д-р Гамише, ако има други моля споделете!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
wish, в момента колко струва прегледа при Мърмърова? Миналата година ми взе 60 лв за преглед, ехограф и взимане на материал за цитонамаска.
на мен преди 2-3 месеца ми взе 50 лева за преглед с ехограф и взимане на материал за цитонамазка и микробиология

# 26
  • Мнения: 5 994
И аз тук .

# 27
  • Мнения: 150
някой има ли наблюдения ,да сподели мнение за д-р Минчев в Св.София

Здравейте,
Доста изчетох по темата с надеждните гинеколози в Бургас и от изказванията на други мами, видях, че има и положителни и отрицателни мнения. Въпросът ми е, кой от лекарите е най-добър, вероятно ще има различни мнения. Някои на които съм се спряла са: д-р Нина Добрева и д-р Калчева, може би и д-р Гамише, ако има други моля споделете!

Зависи за какво ти трябва доктор. Преди 20 мин пуснах мнението си за д-р Добрева за водене на ЖК в темата на Бургаските мами в Бременност и раждане. Ако искаш влез и хвърли едно око там, да не пълня темата със същата подробна информация   Blush

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Благодаря за  темата!

# 29
  • Мнения: 668
Доволни ли сте от профилактичните прегледи в Св. София. Всеки нечетен месец ли бяха?  Thinking
Уиш   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт