На синьото море НОЕМВРИйче дупето пече!

  • 48 119
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 122
Мерси, бубче!   bouquet
Аз се впечатлих от цялостното представяне на яслата, не само от частта с храната  Grinning
Все още много се притеснявам, като ги мисля яслите, и честно казано, никак не съм сигурна дали ще я даваме. Сигурно не съм само аз така, ама какви ли не черни картини си представям. Та твоето описание ми беше като светъл лъч, макар Младост да е доста далече.

# 736
  • Мнения: 696
Предстои ни тръгване на ясла, и е време за имуностимуланти и предвид, че малкия не яде никакви плодове, и витамини мисля да давам.

Какви имуностимуланти и витамини ползвате, и в какво количество?

# 737
  • Мнения: 27
silvanchence ,на предната страничка някоя мама беше попитала същия въпрос и има коментари.Ако искаш се върни назад да прочетеш,за да не се повтарят момичетата. Peace

На мен педи ми препоръча да започна да давам Имунобор малко преди да го пусна на яслата.

# 738
  • София
  • Мнения: 4 035
Мислете заглавие, да пусна новата тема. Може директно за вторите рождени дни да е Mr. Green

# 739
  • Мнения: 2 719
Мислете заглавие, да пусна новата тема. Може директно за вторите рождени дни да е Mr. Green
Ами то нашият е след 2 дни Mr. Green

Много тъпо дето не пускат майките поне за 10 минути с децата в яслата. Аз съм сигурна, на 100%, че Ния ще се чувства много по-спокойна ако поиграя малко с нея там, смотана практика.
Купих и вчера пантофи, много хубави и леки, от плат, купих и едни за зимата.....та се зачудих нещо-Колко чифта пантофи трябва да има детето за яслата?
Силванченце, аз също ще давам витамини-Уелкидс. За имуностимуланти писахме на предната страничка, мисля, аз поне няма да давам.

# 740
  • Мнения: 14
Ноемврийчето расте - скоро ще навърши ДВЕ  Simple Smile

# 741
  • Мнения: 14
Ноемврийчето расте - скоро ще навърши ДВЕ  Simple Smile

Супер сладко .... много ми харесва!!!

# 742
  • Мнения: 1 461
Абе с тия темпове следващата тема ще я довършим като стане ноемврийчето на ТРИ, ама...  Whistling
Ние с Фъстъчу ходим от скоро за по 1-2 часа в специализирана детска градина, за да поседява с децата. Не ме пускат дори да надникна вътре, а си умииирам от любопитство да видя как се държи там...  ooooh!

# 743
  • Мнения: 14

Абе с тия темпове следващата тема ще я довършим като стане ноемврийчето на ТРИ, ама...  Whistling
Ние с Фъстъчу ходим от скоро за по 1-2 часа в специализирана детска градина, за да поседява с децата. Не ме пускат дори да надникна вътре, а си умииирам от любопитство да видя как се държи там...  ooooh!
Браво на Фъстъчко Simple Smile
Е, айде сега... на 50 - та страница сме Simple Smile

# 744
  • Мнения: 724
Браво на нас, достигнахме я тая 50 стр. Grinning. Имуностимуланти не давам. Притеснявам се от яслите. Може би няма да я давам на ясла, а директно в първа група, като й дойде времето. Мама ще я гледа - тя е детска учителка Hug. И да се похваля - приключихме с кърменето на 1 г. и 9 мес., не мога да повярвам, че толкова време можах Rolling Eyes, мислех, че никога няма да се откаже, тя цокаше в посл време почти постоянно, по-зле и от бебе  Embarassed. Спрях от раз, тя явно бе готова, защото нямаше мн ревове, съгласява се, че е голяма и че докторът не дава - имам проблем с окото, и кърменето и лекарствата са несъвместими.

# 745
  • София
  • Мнения: 4 035
Мацки, заповядайте в новата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=735537.msg26016376#msg26016376

Общи условия

Активация на акаунт