VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 163 905
  • 4 970
  •   1
Отговори
# 4 155
  • Мнения: 2 182
Kolka the blind
Те първо я нападнаха и сравниха със земята, после тя изкоментира краката на гнусния Николай,щото нямаше какво да каже..

# 4 156
  • Мнения: 0
Аз Николай го харесвам от Сървайвър. Силна воля и характер показа, съчетани с мисъл.

Той си е темерут, но и лидер, и правеше интриги толкова умно, че да успее да спечели не само със сила, воля, но и с точно преценени ходове. Целта беше победата, той я спечели.

Тук за ВИП-а също каза, че не влиза да прави приятелства. И го доказва явно. Уважавам, че не крие чувства и не-симпатии, вместо да си кротува и да се мазни на всички. Има си цел, гони си я по негов си начин.

Ето едно интервю негово, не е толкоз черен все пак:

http://www.duma.bg/duma/node/7410


и спечелването на сървайвър щеше да му се размине, ако продуцентите не бяха измислили специален остров само за него, откъдето да не могат да го изгонят...и го вкараха в играта чак на финала...такива "способни" пичове като него са преди всичко социопати...съдейки по вчерашните промени в номинациите виждам, че и тук продуцентите ще му помагат с цел поддържане на рейтинга...та великия герой, пример за поколенията всъщност си е един продукт на рейтинга и нищо повече...в реалния живот си е нормален адреналинов наркоман навъртащ се около известните с цел прехрана...

# 4 157
  • София
  • Мнения: 23 072
Ники и Юлиян - големи интелектуалци с дребни душици.  Whistling

# 4 158
  • Мнения: 11 607
Питам се - дали ще покажат скандала 1:1 или ще бъде обърната с главата надолу....И само как стана да е във времето на Диема Ф........Направо съм нетърпелива да видя режисурата на Нова......

# 4 159
  • Мнения: 0
Kolka the blind
Те първо я нападнаха и сравниха със земята, после тя изкоментира краката на гнусния Николай,щото нямаше какво да каже..

Не ми е приятен Николай, но това изказване за краката бе последвано от коментара му, че са на различно ниво......След което се включи и Юлиан......Тези тримата не са ми симпатични, но нека гледаме обективно. Колко са му мръсни краката си е негова работа. Никой не насилва Бони да седи до него и да му ги гледа.

# 4 160
  • София
  • Мнения: 1 544
Kolka the blind
Те първо я нападнаха и сравниха със земята, после тя изкоментира краката на гнусния Николай,щото нямаше какво да каже..

Каза, че неизмитите му крака не отговарят на интелектуалното ниво за което претендира.

# 4 161
  • Мнения: X
Аз Николай го харесвам от Сървайвър. Силна воля и характер показа, съчетани с мисъл.

Той си е темерут, но и лидер, и правеше интриги толкова умно.................
Лидер, интриги,...за един човек?     newsm78
Човекът -лидер не става такъв с интриги.А защото се харесва на хората и получава безрезервното им доверие.
Николай нито в Сървайвър, нито тук се ползва с някаква симпатия дори, за доверие да не говорим.
С Юлиян са си лика-прилика...то затова и са все заедно май.....

# 4 162
  • Мнения: 2 453
Добре де, задължително ли номинираните трябва да са трима, че така категорично решихте, че Николай е спасен от продуцентите newsm78, той все пак имаше по- малко точки от Къци.

ПП
Николай ми е изключително неприятен.

# 4 163
  • Мнения: 0
Колко от вас си мият краката, когато се събудят? Нормално е да си теглиш душ преди да излезеш на работа и вечер, преди да си легнеш......В 14:30 следобяд е възможно краката да са ти в известна степен "мръсни"...Все пак ходят боси или по джапанки цял ден....Няма опция да си ги миеш през 15 минути, защото на Бонка с натуралния и мирис и се привидели мръсни..................

# 4 164
  • софия
  • Мнения: 25 399
Колко от вас си мият краката, когато се събудят? Нормално е да си теглиш душ преди да излезеш на работа и вечер, преди да си легнеш......В 14:30 следобяд е възможно краката да са ти в известна степен "мръсни"...Все пак ходят боси или по джапанки цял ден....Няма опция да си ги миеш през 15 минути, защото на Бонка с натуралния и мирис и се привидели мръсни..................
Еееее, плискаш легена! Изключително грозно и елементарно.
Може би ще се учудиш на колко много хора краката са им чисти.

# 4 165
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
Николай е изключително неприспособен за социални игри. ИМХО

От впечатленията ми за него от Сървайвър си правя извода, че е голям дразнител.
Факт е, че там хората, на които им се налагаше да съжителстват с него, не го изтърпяха и го изгониха.
Тук май става същото... Доколкото разбирам, доста хора са го номинирали.
Само дето в ББ май няма предвиден самотен остров за него по сценарий  tooth


По време на Сървайвър се говореше за манипулации на екипа с цел да запазят Николай.
Сега чета същите неща и от вас.

Отдавна се каня да кажа, че имам дежавю с неговото участие в ББ  Mr. Green.

П.П. Докато напиша и публикувам, гледам, че и други са споделили подобно мнение Simple Smile

# 4 166
  • Мнения: 114
До колкото си спомням Николай не спечели "Сървайвър" с гласовете на съперниците си, каквато е практиката в този формат, а с вот на публиката, който беше измислен в последния момент. Това не беше много честно. В крайна сметка идеята на играта е не само да оцелееш до края, но и да си го направил по такъв начин, че да има достатъчно твои съперници, които да те посочат за победител. Поне аз така смятам.
 Николай не ми е интересен. Доста е циничен и нетолерантен към чуждото мнение, не само към Бони. Гледа с едно пренебрежение към останалите, което лично мен ме дразни.

# 4 167
  • София
  • Мнения: 11 538
Някой по-напред питаше Къци какво искал от ББ. Аз съм попадала на какво ли не. Вчера колкото и пъти да погледнах той мрънкаше. Седеше пред едната камера и само изреждаше 10 неща сигурно, които искаше. Другите коментираха, че е за не знам си кой път за този ден. Искаше диня, грозде - задължително бяло и черно, други плодове, водата да им се достави сега, защото след 24 часа няма да имат и той нямало да пие от чешмата. Също така продукти за спагети и не можело да няма кухненска хартия и другите не били прави като казвали да се използва тоалетната такава.  Crazy
Вървеше и само навиваше всички как нямало да им стигне храната и кучетата как щяли да ги подяждат /пък те не са от тяхната/.

# 4 168
  • Мнения: 2 182
До колкото си спомням Сървайвър се излъчваше на запис, какъв вот от публиката тогава?

# 4 169
  • Мнения: 4 915
Лидер, интриги,...за един човек?     newsm78
Човекът -лидер не става такъв с интриги.А защото се харесва на хората и получава безрезервното им доверие.
Николай нито в Сървайвър, нито тук се ползва с някаква симпатия дори, за доверие да не говорим.
С Юлиян са си лика-прилика...то затова и са все заедно май.....

Да се харесваш и да си лидер са две различни неща.
Всички може да харесват Орлин и да му имат доверие че няма да ги клюкари, но той няма да е лидер в къщата.
Само пример.

Да, няма симпатия към Николай, защото той не я и търси и не полага усилия да я спечели. Не се прави и не се мазни, когото не харесва - личи си от километри. Явно общува само с онези, които чувства на своето си ниво /каквото и да е то/, и които са му интересни като събеседници. Не е нужно да е като слънчоглед. Харесвам тази негова праволинейност.

Общи условия

Активация на акаунт