Ресторант за специален повод в София

  • 1 784
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Здравейте, утре имам рожден ден и искам да почерпя приятеля ми ( с вероятност и неговите родители) в някой хубав, не прекалено изискан ресторант, но не да не е в стил "кръчма", подходящ за повод а не обикновено излизане за вечеря. Прегледах менюто на Табиат и Вишните и ми се стори доста скъпо Sad Прощавайте ме  за невежеството, ако така вървят цените, но се целя в нещо по-евтино, спокойно, романтично, вкусно. Мерси за помощта предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 6 992
Ресторантчето, което ние сме си избрали за романтични вечери с моя приятел е Only you, мисля, че в Мусагеница се пада, на Г.М. Димитров.
Не знам дали няма да ти се стори твърде обикновено Thinking, но обстановката е приятна, чиста, персоналът е страхотен, готвят много вкусно, особено десертите направо ме убиват (ако има крем-карамел или шоколадово суфле - опитай). Не знам дали ядете, но имат много добро суши. И обикновена европейска кухня имат, де  Grinning
Цените на мен ми се струват нормални. Ние двамата ядем обикновено за около 40 лв, като поръчваме  някакво антре, вегетарианско суши, основно, 2 десерта, бири, безалкохолни... Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 86
Хвърли един поглед тук. Класически ресторант, прилично меню, подходящо за разни поводи.

http://niagarabg.com/bg/

Весело изкарване на рождения ден!

# 3
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Тъкмо щях да предложа Ниагара, тази на "Дойран" е по-хубава.  Heart Eyes На "Кричим" също е уютно, в новата част.  Peace

Табиет ми беше любим, не съм ходила от 2 години.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 339
Благодаря за бързите отговори, в момента разглеждам сайтовете и ще си избера едно от тези предложения Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 1 483
И аз влизам с глас за "Ниагара", по-конкретно тази на "Дойран". На мен ми е винаги приятно и вкусно там, ходим периодично там от няколко години и досега не съм се разочарована.
Весело изкарване на празника!

# 6
  • Мнения: 670
Ресторант Фея http://www.zavedeniata.com/index.php?page=article&cat=7&pub=16885, обслужването е на ниво, не е скъпо и е много приятно. Ресторантът се състои от самостоятелни къщички.

# 7
  • Мнения: 12 473
Cinecita в Бояна, ла Ботега в Лозенец и Кактус..
Made in Home на Ангел Кънчев също ми е много приятен и нестандартен избор.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт