Добър дерматолог във Варна?

  • 79 316
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Не ходете при д-р Теодора Йорданова! Преди години отидох при нея по съвсем дребен проблем, малка раничка, причинена при интимно бръснене, която дълго не зарастваше. Тя, незнайно защо реши, че имам проявление на "Болестта на Бехчет"- извънредно рядко заболяване /един на 10000 човека го има/. И без изследвания ме бомбардира с куп скъпи лекарства /между които силният "колхицин"/ и инжекции с кортикостероиди на всеки 8 дни. Цели шест месеца. В резултат при мен се появи псориазис. Раната я затвори един гинеколог' Мазане с :"ваготил" три дни. Не ходете при Йорданова!

# 16
  • Мнения: 2
Доктор Теодора Йорданова (преглежда в МЦ Санита) е изключително некомпетентен и нагъл лекър. Постави ми абсолютно грешна диагноза и се държа много нагло.Не ходете при нея, отвратителна е. #2gunfire

# 17
  • Мнения: 2 024
Добър кожен - Д-р Зина Христова, ДКЦ Св.Клементина

# 18
  • София
  • Мнения: 30 107
Странно, аз пък точно от д-р Теодора Йорданова съм много доволна. Определено бих я препоръчала.

# 19
  • Мнения: 2
Напълно съм разочарована от Томов младши,изписа ми Елоком за лицето,имах сухота с опъване,парене.Алерголожката като видя каза веднага да го изхвърля,че ще ми окапе кожата.Оказа се при мен,че е хормонално.Никога не бих отишла при него отново за каквото и да било.

# 20
  • Мнения: 2
Аз също съм НЕДОВОЛНА от Теодора Йорданова! Със записан час 2 седмици по-рано отивам, чакам 50 мин пред кабинета, накрая влизам притеснена, защото закъснявам за работа, а тя ме обижда, нарича "невротичка" след като съм помолила да се съобрази с това, че съм с час пред другите, които чакат без час. Обяснявам й, че искам да погледне бенка и тя поглежда с лупа и казва... може с лазерна терапия. Отидох за второ мнение при д-р Бакърджиев в Курортна поликлиника и той се хвана за главата. Цитирам по памет, че с лазер е най-рисково от гледна точка, че се гори кожа, която после може да прерасне в рак. Гледа ме с модерна апаратура, снима бенката, ясно и точно ми обяснява възможностите. А Йорданова с нейната лупа... иначе се прави на компетентна. Съгласна съм- не е концентрирана, закъснява, не си спазва часовете и прегледите при нея са ...да отбие номера, че работи! Това не е доктор, когото уважавам и не я препоръчвам!!!

# 21
  • Мнения: 1
Здравейте, има един много добар СЕЦИАЛИСТ в град Варна това е Др Симеон Радев.
Как така винаги идват при него пациенти, обаркани от скъпите прегледи и лекарства и не излекувани.
Много точни дианози оставя, и решава с лекота насъбрани с години усложнени кожно-венерически проблеми.
Този лекар е с далгогодишна практика, и голям опит, посетете го, и ще се убедите после по резултатите от лечението.
Неговия кбинет е на ул. Добротица 16.

# 22
  • Мнения: 10
Здравейте, на мен ми се наложи да обиколя доста лекари и накрая отидох в София. Проблема беше, че понякога се налага холистичен поглед. Това че има кожни симптоми не означава, че задължително проблема е кожен, а тъй като бързат, много от варненските дерматолози просто не вникват в дълбочина. Честно казано, не се и опитват. Някои се опитаха, но пък им липсваха знания. Аз лично вече се научих за всичко да правя много проучвания и да чета навсякъде преди да отида при някого. Особено за лекарите, които аз посетих, ей тук https://zdravochnik.bg/ има разни мнения. Мисля, че може и човек да оставя мнения за лекарите и поне е на едно място. За най-популярните дерматолози ми съвпада мнението точно като на повечето от вас. Бързане, мисъл за парите основно. При мен лично направиха и 100% грешки, които доведоха до много сериозни усложнения. От малък проблем, за който ми казаха- абе остави и ще мине само, стана супер сложно, засегнаха се други органи и тн и тн. Лично аз ходих при професор в София, където прегледа е същата цена като варненските популярни, но продължи 30 мин, прегледа цялата предишна история и накрая реши проблема. Моя съвет е, като не сте доволни, не оставяйте нещата така. Повишете им тон ако трябва, пишете по сайтчетата и ги заплашвайте с ревюта. Нека малко да се стреснат. Също така, добрите доктори трябва да ги хвалим, защото не са чак толкова много и заслужават да имат повече работа и да правят повече пари, защото реално се стараят. Не виждам проблем един добър лекар на частно да взема 60 лева или даже 70, ако има прекалено големи опашки. Но да отидеш 2 пъти или три. Да не бърза с диагнозата. Да ти назначи изследвания. Да ги види. Да прецени. Да те изслуша. Да те полекува с нещо. Да те проследи след това. И да се реши проблема. Може и 200 лева да излязат накрая всичките неща, но поне ще е решено. В момента при някои доктори по 30-40 за преглед и по 10 пъти ходиш и реално нито проблема ти е решен, нито пък си минал тънко.

# 23
  • Мнения: 16
Здравейте, на мен ми се наложи да обиколя доста лекари и накрая отидох в София. Проблема беше, че понякога се налага холистичен поглед. Това че има кожни симптоми не означава, че задължително проблема е кожен, а тъй като бързат, много от варненските дерматолози просто не вникват в дълбочина. Честно казано, не се и опитват. Някои се опитаха, но пък им липсваха знания. Аз лично вече се научих за всичко да правя много проучвания и да чета навсякъде преди да отида при някого. Особено за лекарите, които аз посетих, ей тук https://zdravochnik.bg/ има разни мнения. Мисля, че може и човек да оставя мнения за лекарите и поне е на едно място. За най-популярните дерматолози ми съвпада мнението точно като на повечето от вас. Бързане, мисъл за парите основно. При мен лично направиха и 100% грешки, които доведоха до много сериозни усложнения. От малък проблем, за който ми казаха- абе остави и ще мине само, стана супер сложно, засегнаха се други органи и тн и тн. Лично аз ходих при професор в София, където прегледа е същата цена като варненските популярни, но продължи 30 мин, прегледа цялата предишна история и накрая реши проблема. Моя съвет е, като не сте доволни, не оставяйте нещата така. Повишете им тон ако трябва, пишете по сайтчетата и ги заплашвайте с ревюта. Нека малко да се стреснат. Също така, добрите доктори трябва да ги хвалим, защото не са чак толкова много и заслужават да имат повече работа и да правят повече пари, защото реално се стараят. Не виждам проблем един добър лекар на частно да взема 60 лева или даже 70, ако има прекалено големи опашки. Но да отидеш 2 пъти или три. Да не бърза с диагнозата. Да ти назначи изследвания. Да ги види. Да прецени. Да те изслуша. Да те полекува с нещо. Да те проследи след това. И да се реши проблема. Може и 200 лева да излязат накрая всичките неща, но поне ще е решено. В момента при някои доктори по 30-40 за преглед и по 10 пъти ходиш и реално нито проблема ти е решен, нито пък си минал тънко.

Здравейте, можете ли да споделите от кого сте доволни в София?

Общи условия

Активация на акаунт